Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 

U mnie w końcu słońce wyszło, ale i tak jest kiepsko. Raczej będę mniej na forum😏 co pewnie ucieszy co niektórych🤪

Brzoza mnie atakuje😏 ledwo widzę na oczy, od wczoraj zalewam się łzami🤪 ach ta alergia.

Ale kawa bym nie pogardziła w miłym towarzystwie 😉 więc zapraszam, smacznego ☕☕☕☕ 

13 godzin temu, spidi napisał:

Co tu taka cisza,moje wcześniejsze zainteresowanie litem ruszyło trochę publikę :D

Gdzie cisza🤨 ja tam ciszy nie widzę na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szczebiotka napisał:

Dzień dobry. 

U mnie w końcu słońce wyszło, ale i tak jest kiepsko. Raczej będę mniej na forum😏 co pewnie ucieszy co niektórych🤪

Brzoza mnie atakuje😏 ledwo widzę na oczy, od wczoraj zalewam się łzami🤪 ach ta alergia.

Ale kawa bym nie pogardziła w miłym towarzystwie 😉 więc zapraszam, smacznego ☕☕☕☕ 

Gdzie cisza🤨 ja tam ciszy nie widzę na forum.

Ciszy się nie widzi tylko słyszy, a raczej nie słyszy:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😁 

Dzisiaj znowu u mnie słońce przebija 😁 wczoraj brałam nowy lek na alergię i trochę astma mnie w nocy męczyła ale za to w końcu od bardzo dawna moja opaska pokazała głęboki sen🤨i to nie kilka minut a prawie aż godzinę🤨 wow 😱😅a wzięłam tylko pół bo nie wiedziałam jak będę się czuć. 

@spidi potrzebuje pomocy, bierz ciągnik, pług i brony. Albo jeszcze glebogryzarkę 🤔 chciała bym kawałek pola zrobić pod warzywniak, ale nie mam szans tego przekopać ręcznie, bo ciężka ziemia z glina do tego zarośnięte niczym łąka 😏a nie powiem że chciała bym mieć warzywa znowu, bo w sklepie ceny powalają🤨 

No i oczywiście kawa dla wszystkich. ☕☕☕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, spidi napisał:

Nic nie rób ja mam spory warzywniak posiany to Ci wyślę kurierem :D

a chcesz ziemniaki?

Jak mi wystawisz fakturę to się przewróce🤔 

 

Mam plan co zrobię sobie przed domem🥲 będę miała psiapsi siostrę bliźniaczkę 😂 tylko nie wiem jak miała bym to przymocować🤔

IMG_20230421_133032_copy_676x835.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spidi napisał:

bez faktury,bez vatu Przyjacielska paczka :D

A no to ok 😁 

Godzinę temu, Wirginia Zachodnia napisał:

Co to za opaska? Monitoruje sen w nocy? 

Ja mam Xiaomi mi band ale nie pamiętam który numer🤔 myślę nad zmianą na nowszy model. Ogólnie jest fajna, mam ją już kilka lat😅 ale na początku używałam mało kiedy, teraz non stop. Pokazuje kroki, można ustawić sobie trening, trasę itp, pokazuje też puls ja mam ustanowiony że przez całą dobę mi mierzy 🤪 no i pokazuje też sen chociaż nie zawsze jest to prawidłowe, chyba że moja już mi broi🤨 ogólnie fajna rzecz. 

 

 

Dzisiaj spędziłam większość dnia na dworze 😁 robiłam koło domu porządki, byłam na spacerze z dziećmi, bawiłam się. Pogoda była mega fajna, słońce i cieplutko. Gdyby tylko ta alergia puściła było by fajnie, ale mimo leków nadal odczuwam jej skutki chociaż nie tak bardzo. Przeraziło mnie dzisiaj to co zobaczyłam na polach koło mojego domu, rzepak 😱 mam mega uczulenie na niego, jak kwitnie to ja tracę smak i węch, ledwo żyje wtedy bo astma się zaostrza 😏 liczę trochę że te nowe leki złagodzą objawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry  😁

Pogoda rzeczywiście zacna :D Ja muszę się szybko ogarnąć ze swoimi obowiązkami dzisiaj, bo na 17 idę do teatru muzycznego :105: w końcu udało mi się złapać bilety na spektakl, na który czaiłam się od dobrego roku :D a że teatr w innym mieście to i tak po z 1,5h wcześniej będzie trzeba wyjechać.

Miłego wszystkim! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Miłego dnia wam życzę. 

39 minut temu, DEPERS napisał:

A to akurat prawda. Faceta przeważnie jest ciężko zmusić do wizyty u jakiegokolwiek lekarza a co dopiero u psychiatry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolejny piękny dzień. Przeszło 20 stopni , wow dawno nie było tak ciepło. Niestety pogoda już zaczyna się psuć i zapowiadają burze 😮💨 jutro ma już padać deszcz i ogólnie się ochłodzić, a weekend majowy ma być zimny😏 

Ale udało mi się kolejny dzień być na spacerze i to dosyć daleko od domu🤪 a to już sukces. 

Godzinę temu, Jurecki napisał:

A ja dalej siedze w domu uwięziony z gipsem na nodze.

Jeszcze🤨 to ile jeszcze musisz go mieć? 

IMG20230423134601_copy_763x1017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×