Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

Ha ha, dobra. To jakieś pocieszenie przynajmniej.

No dla mnie to już nie. Jak człowiek był młodszy to był tak napalony że jak pomyślał tylko o seksie to moment i już było po :mrgreen: A w wieku 40 lat to było już inaczej. Człowiek mógł się poprzytulać, poleżeć i było przyjemnie :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

To jeszcze trzeba mieć do kogo 😏

 

 

Ja wiem, że nigdy nie będę mieć dziewczyny i do końca życia będę sam, nawet gdybym się kiedyś zakochał z wzajemnością, to nie chciałbym jej skrzywdzić swoją osobą. Fajnie byłoby mieć kogoś bliskiego i chciałbym mieć dziewczynę, ale wiem, że bycie ze mną w związku byłoby nierozsądne. Dobrze, że Ona znalazła innego faceta.

 

Dobrowolny celibat.

 

Poza tym, poznanie jakiejś mi "nie grozi", bo w pracy praktycznie z nikim nie gadam, po mieście poruszam się tylko autem, a jak gdzieś idę do sklepu, to słuchawki w uszach i się odcinam od świata. Na spacery chodzę na odludzia i też zwykle słucham muzyki. 

 

Edytowane przez 94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jurecki napisał(a):

Ja też nie lubię zmiany czasu. Mają z tym skończyć i nie bardzo im to wychodzi :?

Słyszę o tym od lat i ciągle nic z tym nie zrobili. A dla mnie jest to strasznie męczące. Tym bardziej że leki biorę rano zawsze o tej samej godzinie 😏i weź się znowu przestawiaj. 

Jejku, nie mam pomysłu co zrobić na obiad. Może wy mi napiszecie co macie dzisiaj😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, acherontia styx napisał(a):

W 2026 roku dopiero.

A skąd wiesz? 🤨 nie mieli szybciej tego zrobić? Coś mi się kojarzy że kiedyś PiS obiecał że jak dojdą do władzy to to zniosą, ale później jakoś o tym zapomnieli 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, acherontia styx napisał(a):

W 2026 roku dopiero.

 

Pewnie znowu odroczą i tak w nieskończoność 🤪

 

42 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):

A skąd wiesz? 🤨 nie mieli szybciej tego zrobić? Coś mi się kojarzy że kiedyś PiS obiecał że jak dojdą do władzy to to zniosą, ale później jakoś o tym zapomnieli 😏

 

Chyba przez covid zostało wstrzymane, pierwotnie zniesienie było planowane na 2021.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szczebiotka napisał(a):

A skąd wiesz? 🤨 nie mieli szybciej tego zrobić? Coś mi się kojarzy że kiedyś PiS obiecał że jak dojdą do władzy to to zniosą, ale później jakoś o tym zapomnieli 😏

Przecież sama Polska nie może tego zrobić 😂 ładnie się dałaś nabrać na niemożliwą do spełnienia obietnicę😅 Parlament Europejski musi to zatwierdzić, a raczej już zatwierdził. Pozostała kwestia, który czas ma zostać na stałe.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, acherontia styx napisał(a):

Przecież sama Polska nie może tego zrobić 😂 ładnie się dałaś nabrać na niemożliwą do spełnienia obietnicę😅 Parlament Europejski musi to zatwierdzić, a raczej już zatwierdził. Pozostała kwestia, który czas ma zostać na stałe.

Ja tam się na tym nie znam 🤷 pamiętam tylko że coś takiego mówili 😅 i wiem że ciężko mi się zawsze przestawić po zmianie czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkała mnie dzisiaj przypałowa sytuacja w pracy.

 

Pakuję paczki, słyszę że ktoś dzwoni do drzwi (my jako pracownicy mamy karty wstępu), ale nikt nie reaguje. Pytam się reszty "nikt nie otwiera?", oni pytają "co?", ja mówię że przecież ktoś dzwonił, a oni, że przecież nikt nie dzwonił. Jeden facet podszedł i otworzył, ale rzeczywiście nikogo nie było. No to mówię "musiało mi się przesłyszeć, mi czasami w uszach dzwoni albo szumi", jedna współpracowniczka wtedy zaczęła mówić o swoim ojcu co ma szumy uszne jak jej ciśnienie skacze (nawet nie wiesz jak jestem jej wdzięczny, koleżanko), ale i tak wyszedłem na idiotę. Czy ja wszędzie muszę sobie zniszczyć jakąkolwiek opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×