Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jurecki napisał(a):

Myszkę pionową do komputera. Tak zawsze jestem podenerwowany jak czekam na kuriera bo nie wiadomo kiedy on będzie. No i towar chcę jak najszybciej wypróbować.

Dlatego ja zamawiam do paczkomatu. Nie muszę siedzieć w domu czekając na kuriera (inna sprawa, że mnie i tak w domu więcej nie ma niż jestem, przynajmniej w dni kiedy pracują kurierzy) i odbieram wtedy kiedy mi pasuje.

 

jakaś nieogarnięta dzisiaj jestem i rozkojarzona 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, acherontia styx napisał(a):

Dlatego ja zamawiam do paczkomatu.

A to miała być przesyłka z Chin. Inie wiedziałem jak mi tą paczkę dostarczą bo to pierwszy raz tak zamawiałem. Okazało się że to kurier Pocztex ma mi ją dostarczyć. Czekałem na niego i czekałem. Ja też wolę przesyłkę do paczkomatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jurecki napisał(a):

A to miała być przesyłka z Chin. Inie wiedziałem jak mi tą paczkę dostarczą bo to pierwszy raz tak zamawiałem. Okazało się że to kurier Pocztex ma mi ją dostarczyć. Czekałem na niego i czekałem. Ja też wolę przesyłkę do paczkomatu.

też zamawiam z Chin czasem i też zawsze kurier mi dostarcza a faktycznie lepsza jest przesyłka  do paczkomatu. Dziś gdy zamawiałam to była już opcja *do paczkomatu lub przez pocztę.

Prócz bólu głowy, czuję się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×