Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kabe1789 napisał(a):

Ale głos jest bardzo cichutki(twój czyjś w głowie?) A piosenki mówią bo słuchasz i czujesz się lepiej?

to nie jest mój głos, ale ponieważ nie jesteś moim psychiatrą, nie będę się wdawać w szczegóły. piosenki mają przesłanie dla mnie. I tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mienta napisał(a):

@kabe1789 się nie obraź. Tak mi się napisało

Luz 😏 mnie ktoś lekko upomniał żeby być bardziej dyskretna tutaj bo ktoś wykorzysta mnie w chorobie do złego. Rozumiem żeby mniej być wylewna. Nie obrażam się, ja przywykłam że ludzie bywają w złym nastroju lub do mnie złe nastawieni Jake sieci w bibliotece gdy byłam na stażu. Mnie nikt nie lubi 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cynthia napisał(a):

Moją siostrę osa ukąsiła w oko... miała całą twarz spuchniętą.

Ja panicznie boję się tych pasiastych stworzeń, pomimo, że nigdy mnie nie użądliła.

Mnie za uchem w dzieciństwie.

Gdzieby nie ukąsiła-chyba boli tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kabe1789 napisał(a):

Luz 😏 mnie ktoś lekko upomniał żeby być bardziej dyskretna tutaj bo ktoś wykorzysta mnie w chorobie do złego. Rozumiem żeby mniej być wylewna. Nie obrażam się, ja przywykłam że ludzie bywają w złym nastroju lub do mnie złe nastawieni Jake sieci w bibliotece gdy byłam na stażu. Mnie nikt nie lubi 😁

jesteś pewna, że zapytałaś wszystkich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cynthia napisał(a):

Moją siostrę osa ukąsiła w oko... miała całą twarz spuchniętą.

Ja panicznie boję się tych pasiastych stworzeń, pomimo, że nigdy mnie nie użądliła.

mam to samo, nigdy nie miałam z nimi bliższego spotkania, ale gdy tylko jest jakakolwiek w pobliżu mnie to panikuję jak małe dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, interludium napisał(a):

mam to samo, nigdy nie miałam z nimi bliższego spotkania, ale gdy tylko jest jakakolwiek w pobliżu mnie to panikuję jak małe dziecko.

Ja piszczałam jak mnie użądliła myślałam że to pokrzywa ale ból się nasilał i z lękiem spojrzalam na nogę. Rodzice nie panikowali mama spytała czy jest żadlo i pytałam co robić ale kwaśnawoda pomogła na ból, opuchliznę i się zagoiło ale chodzenie było masakryczne też kuśtykalam nacisk sprawiał większy ból. Ale uważam jak latają trzmiele, szerszenie czy inne takie nie chcę znów tego przeżyć. 

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kabe1789 napisał(a):

Ja piszczałam jak mnie użądliła myślałam że to pokrzywa ale ból się nasilał i z lękiem spojrzalam na nogę. Rodzice nie panikowali mama spytała czy jest żadlo i pytałam co robić ale kwaśnawoda pomogła na ból, opuchliznę i się zagoiło ale chodzenie było masakryczne też kuśtykalam nacisk sprawiał większy ból. Ale uważam jak latają trzmiele, szerszenie czy inne takie nie chcę znów tego przeżyć. 

ojeju, współczuję i przykro, że musiałaś to przeżyć:( oby nigdy więcej takich styczności z tymi paskudzctwami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, interludium napisał(a):

ojeju, współczuję i przykro, że musiałaś to przeżyć:( oby nigdy więcej takich styczności z tymi paskudzctwami!

Dokładnie dobrze że nie jestem uczulona bo byłoby gorzej karetka i pomoc medyczna jakoś sobie prowadziłam z mamą. Nie mogła nic robić w ogrodzie w domu bo noga bolała aż głupio było bo ledwo na obiad zlazilam a źle się czułam że ktoś mi przynosi coś zwłaszcza osobą starsza ode mnie 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×