Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, mienta napisał(a):

Ja się cieszę, bo kolano mam sprawne w 99%. 🙂 Ale dochodziłam do siebie rok ciężkiej rehabilitacji.

To dobrze też mam sprawne ale pani która się mną opiekowała na stażu miała problem z kolanami póki co wzięła 1 zastrzyk u takiego lekarza i mówi że jest o niebo lepiej. Co prawda drogi lek, wizyta ale miała dość bólu ma trochę zwyrodnień to pani w średnim wieku jeszcze pracuje. Byłam oddać książkę akurat była i mogłam popytać o zdrowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś z ramieniem jak się wyciągam zeby coś dostać boli ale to musi być coś dalej ze się napinam nie wiem, czy to też uraz jakiś czy ściegna. Muszę wtedy odczekać aż ból minie. Normalnie mi to nie doskwiera 

Edytowane przez kabe1789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, edta napisał(a):

Wolę babie lato 🙂

To super ja pomimo ost złości i narzekania jakoś się dobrze czuje pomimo że tata jest jakby zły i smutny łatwiej się denerwuje. Ale choć pogoda w kratkę pokosilam trawę jak przejdzla chmury znów zacznę znaczy dokończę bo niewiele zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kabe1789 napisał(a):

Ło lubisz nurkować? To twoja pasja, hobby?

Moją największą pasją jest sztuka, głównie malarstwo cyfrowe, chociaż analogowo też coś tam bazgrzę. Oprócz tego biegam i od niedawna nurkuję.

Ze sportów to jeszcze rower, pływanie i planuję kupić worek bokserski, żeby móc rozładować smutek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mienta napisał(a):

Moją największą pasją jest sztuka, głównie malarstwo cyfrowe, chociaż analogowo też coś tam bazgrzę. Oprócz tego biegam i od niedawna nurkuję.

Ze sportów to jeszcze rower, pływanie i planuję kupić worek bokserski, żeby móc rozładować smutek.

To masz wiele 🐎 ów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kabe1789 napisał(a):

Odczuwam złość napięcie i trochę to okazuje słownie przez narzekanie ale dziwne że do taty, nie do cioci jako kobiety. Posłuchałam taty nie zebrałam malin i dużo na krzaku się zepsuło a wy jak słuchacie siebie czy innych?

zależy od sytuacji, czasem siebie czasem innych 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×