Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to jest coś złego, jestem dziwna?


zielona-welonka

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne inne osoby czytały co uważała moja koleżanka na temat tego, że kobieta sama nie powinna wychodzić do pubu, klubu itp.

Dlatego zrodziło mi się kolejne pytanie, co już nie wiem można jednak ja jestem dziwna i inaczej wszystko rozumuje.

Czy to jest dziwne, złe, ze nie lubię jeździć nad morze czy jezioro latem w ten "spęd bydła" jak ja to mówię?

Bo dla tej koleżanki to normalka, jak dla innych i ja jakoś odstaję "uciekam" od czegoś takiego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu ludzi tyle sposobów spędzania czasu i wakacji. Każdy lubi co innego i nie jest to niczym dziwnym. Nie każdy lubi tłumy nad morzem, jeziorem czy w górach. Bez sensu jechać gdzieś, bo wszyscy tam jadą. To tak jak z hobby. Jeden lubi sklejać modele, inny by się przy tym zanudził. Czy to znaczy, że ten pierwszy ma go do tego na siłę zmuszać? Raczej nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy musi lubiec to samo. Ja tez unikam tlumow ale plaze i wode akurat lubie.

Ale podzielam zdanie, ze ludzie to ,,bydlo,, i czesto uzywam tego slowa, od jakiegos czasu. Ludzie to byli normalni 20-30 lat temu, az strach pomyslec, co bedzie za 10 lat. To tyle nie odbiegajac od watku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×