Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem studentką II roku etnologii i aktualnie prowadzę badania terenowe z dziedziny antropologii medycznej. Jestem zainteresowana tematem nerwicy lękowej. Poszukuję osób, które zechciałyby podzielić się ze mną doświadczeniem związanym z nerwicą- w formie bezpośredniej rozmowy (jeżeli jesteście Państwo z terenu Warszawy) lub interaktywnej (GG, Skype, e-mail).

Od Państwa zaangażowania zależą wyniki moich badań, dlatego też będę wdzięczna jeżeli znajdą się osoby, które zgodzą się udzielić mi odpowiedzi na kilka prostych pytań. Zapewniam, że rozmowa będzię anonimowa.

 

Serdecznie pozdrawiam i liczę na Państwa pomoc.

 

Beata

 

Kontakt: antroopmed@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, poszukuję osób żyjących w związku wolnym mieszkających razem lub małżeństw w celu wypełnienia ankiet do mojej pracy magisterskiej. Badanie jest całkowicie anonimowe. Kwestionariusze są dostępne pod adresem mailowym: katarzyna.o.86@o2.pl hasło: badania

Wystarczy otworzyć plik w ''wiadomościach odebranych'', następnie wypełnione kwestionariusze zapisać w ''kopiach roboczych'', dzięki tej opcji pozostaną państwo całkowicie anonimowi.Jedynie prosiłabym, aby każdy z Was zapisując swój plik wpisał w ''temacie'' ten sam dowolny, wymyślony symbol, abym wiedziała że jesteście parą:).Mogę także, gdyby Państwo chcieli, przesłać kwestionariusze indywidualnie na maila.Byłabym niezmiernie wdzięczna za pomoc! pozdrawiam. Kasia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wielką prośbę do Was użytkowników: piszę pracę magisterską, a właściwie jestem na etapie jej finalizacji.

przeprowadzam mini badania związane z tematyką więzi społecznych w Internecie. bardzo proszę o pomoc i wypełnienie tej niezbyt długiej ankiety:

 

http://ebadania.pl/4f97bd3c3fd504ba

mam nadzieję, że nie zawiera rażących błędów. z góry dziękuję za wypełnienie! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem osobą, która zetknęła się z problemami zaburzeń odżywiania i teraz pragnie napisać o tym prace mgr! jednak ludzie nie chcą dopuścić do przeprowadzenia przeze mnie ankiet dotyczących zaburzeń odżywiania, na oddziałach w centrach terapeutycznych..itp

Mam prośbę jeżeli macie kilka minutek odpowiedzcie prosze...kopiujac te pytania ktore podam nizej proszę tutaj...i wypełnijcie to dla mnie....gdyż bez waszej pomocy nie napisze pracy magisterskiej.... mozecie wyslac na mojego maila : ekwadorr@o2.pl

 

 

 

KWESTIONARIUSZ ANKIETY

 

Witam jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Przedstawiam Wam kwestionariusz ankiety dotyczącej zaburzeń odżywiania oraz stosunku do wysiłku fizycznego, w przebiegu choroby. Poniżej zebrane dane będą mi niezbędne do napisania pracy magisterskiej, dlatego proszę o rzetelne wypełnienie ankiet.

W pytaniach można zaznaczyć większą ilość odpowiedzi, ankieta zawiera zarówno pytania zamknięte jak i otwarte. (kwestionariusz ankiety jest anonimowy)

 

1. Z jakiego typu zaburzeniami odżywiania masz/miałaś problem?

□ Anoreksja

□ Bulimia

□ Kompulsywne objadanie się

□ Inne ; (proszę podać)………..………………… ……………………………………………………………….

 

2. Jaki okres czasu trwa/ trwała choroba – proszę podać w latach

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

3. Czy uczestniczyłaś w szkole w zajęciach wychowania fizycznego?

□ Tak, chętnie

□ Tak, niechętnie

□ Nie, miałam zwolnienie z tych zajęć

□ Sporadycznie

 

4. Czy kiedykolwiek starałeś się o całoroczne lub semestralne zwolnienie z wychowania fizycznego?

□ Tak

□ Nie

Uzasadnij swoją odpowiedź

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

5. Czy Twój wygląd zewnętrzny ma wpływ na Twoją aktywność na lekcjach wychowania fizycznego?

□ Tak

□ Nie

Uzasadnij swoją odpowiedź

…………………………………………………………………………………………………………………….………………………………………………………………………………………………………………………

 

6. Jakie sporty podobają Ci się najbardziej?

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

7. Czy w czasie wolnym uprawiasz jakieś formy aktywności fizycznej? ( np. bieganie, jazda na rowerze, spacer, pływanie, gimnastyka, siłownia, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, koszykówka itp.)

□ Tak

□ Nie

 

8. Jeśli tak to jakie to formy? (wymień wszystkie jakie stosujesz)

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….…….

 

9. Jeżeli nie uprawiasz żadnych form aktywności fizycznej zaznacz przyczyny:

□ Nie lubię ruchu

□ Jestem leniwa

□ Mam wstręt do własnego ciała

□ Czuję się nieatrakcyjna

□ Nie mam siły po szkole, pracy

□ Uważam, że ograniczanie jedzenia wystarczy dla zachowania szczupłej sylwetki

□ Nie ograniczam spożywanych pokarmów i nie mam zamiaru uprawiać sportu

□ Inne (proszę podać):

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

10. Czy zajmowałaś się sportem wyczynowym/zawodowym ?

□ Nie

□ Tak

(Jaką dyscypliną?)

…………………………………………………………………………………………….………………………

 

11. Z jakich pobudek postanowiłaś żyć aktywnie?

□ Lubię to co robię, ruch sprawia mi przyjemność

□ Ćwiczę dla zachowania szczupłej sylwetki

□ Uważam, ze samo ograniczanie jedzenia nie wystarcza, potrzeba dużo ruchu by zachować szczupłą sylwetkę

□ Nie lubię ćwiczyć, ale czuję, że muszę to robić by być szczupła

□ Inne; (proszę podać) ……………………………………………………………………………………………………………………….…...………………………………………………………………………………………………….………………

 

12. Jak często w tygodniu ćwiczysz?

□ 1 raz w tygodniu

□ Codziennie

□ Poniżej 3 razy w tygodniu

□ Od 3 do 5 razy w tygodniu

 

13. Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek przez pewien okres czasu ćwiczyć codziennie?

□ Tak

□ Nie

Jeżeli nie, proszę ominąć pytania 14-16

 

14. Ile godzin dziennie zajmowały Ci ćwiczenia?

……………………………………………………….........................................……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

15. Jakiego typu ćwiczenia to były? (odpowiednie skreślić)

Bieganie, jazda na rowerze, taniec, ćwiczenia siłowe/fitness, pływanie, gimnastyka dowolna

inne; (proszę podać)

………………………………………………………………..……………………………………

16. Czy zdarzyło Ci się wykonywać nieprzeciętne ilości powtórzeń (np. 200 brzuszków )

□ Tak

□ Nie

Uzasadnij swoją odpowiedź

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

METRYCZKA PERSONALNA

1. Wiek

□ 10-12 lat

□ 13 – 16 lat

□ 17-19

□ 20 – 25

 

2. Miejsce zamieszkania

□ wieś

□ miasto do 50 tys. mieszkańców

□ miasto 50- 100 tys. mieszkańców

□ miasto powyżej 100 tys. Mieszkańców

 

 

 

Bardzo dziękuję, mam nadzieje ze uda mi sie zainteresowac niejedną osobę!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE WSZYSCY! :)

 

Piszę pracę magisterską o osobach z nerwicą wegetatywną dawniej zwaną histeryczną. Mam problem z dotarciem do osób z tym zaburzeniem, w szpitalach są głównie pacjenci z zaburzeniami lękowymi dlatego jeśli zechcielibyście mi pomóc i wypełnić kwestionariusz byłabym naprawdę bardzo wdzięczna. Prośbę swą kieruję do osób, które cierpią z powodu różnych dolegliwości fizycznych ( notoryczne bóle głowy, brzucha, kołatanie serca, problemy z oddychaniem, dolegliwości skórne). Ważne jest jednak aby to były osoby, które nie uważają się za bardzo lękowe. W skrócie chodzi mi o osoby, które uważają się za zdrowe psychicznie, które na pierwszy rzut oka nie mają problemów a jednak cierpią fizycznie a lekarze mówią, że nic im nie dolega. Nie wiem czy dobrze ubrałam w słowa to co miałam na myśli, ale wszystkie osoby, które zechcą mi pomóc proszę o kontakt na maila dominika.kratiuk@gmail.com. Studiuję psychologię więc oczywiście również służę swoją skromną osobą jeśli potrzebowalibyście jakiejś rady, albo po prostu pogadania z kimś.

 

Pozdrawiam gorąco i czekam na osoby o dobrym sercu, które zechcą przyczynić się do mojego pierwszego tytułu magistra:)

Dominika

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mój, ale od koleżanki na fb dostałam:

 

Witajcie,

 

Mam prośbę. Mój znajomy ze studiów próbuje skończyć magisterkę, ale żeby to zrobić musi skończyć badania. I tu jest moja prośba- wypełnijcie ankietę. Badanie jest anonimowe. Bardzo dziękuję w imieniu przyszłego magistra :)

 

http://houselab.com.pl/DEV/MGSS/intro.htm

 

test naprawde nie zajmi wiecej jak 2 minuty.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem studentką V roku psychologii. Pisze prace magisterska na temat rzadko diagnozowanego zaburzenia odżywiania, jakim jest zespól gwałtownego objadania się. W praktyce niestety zaburzenie to jest często mylone z otyłością wywołaną nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi.

Jestem w trakcie przeprowadzania badań niezbędnych do napisania mojej pracy dyplomowej. Jeśli ktoś miałby ochotę mi pomoc to poniżej znajduje się cztery pytania dotyczące zespołu gwałtownego objadania się. Proszę udzielić odpowiedzi „tak” lub „nie”.

1.Czy zdarza się dość często, że zjadasz duże ilości jedzenia w krótkim czasie?

TAK NIE

2.Czy masz wówczas poczucie braku kontroli nad jedzeniem — nie możesz przestać jeść, aż do nieprzyjemnego uczucia przepełnienia?

TAK NIE

3.Czy jedzenie jest Twoim sposobem na poprawę samopoczucia, gdy źle się czujesz?

TAK NIE

4.Czy napady objadania się są powodem wzrostu wagi ponad prawidłową dla Ciebie?

TAK NIE

 

Jeśli na wszystkie pytania udzieliłeś/as odpowiedzi twierdzących i chciałbyś/es pomóc mi w dalszych badaniach to bardzo proszę o kontakt e-mailowy dominikaczerwik@gmail.com. bądź mgielkablue@wp.pl

Mam nadzieje, że moja praca magisterska przyczyni się do lepszego poznania oraz skuteczniejszego leczenia zespołu gwałtownego objadania się.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum, jestem nowa na forum i w sumie to nie wiem czy juz sie pojawiał taki temat jak praca magisterska , ale mam mały problem jestem na 4 roku psychologii klinicznej nadszedł czas wybierania tematów pracy magisterskiej a ja mam z tym mega problem. Miałam jedno spotkanie z promotorem na którym powiedział nam promotor że jemu bez różnicy o zym napiszemy prace byle była z obszaru klinicznego. Mam pustke w głowie nie wiem o czym mogłabym ciekawym napisa, wiec szukam jakiejś inspiracji ,moze macie jakieś pomysły? Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

zwracam się do uczestników tego forum z ogromną prośbą!!! jestem studentką socjologii i aktualnie jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej poświęconej nerwicy natręctw. Bardzo interesuje mnie ten temat ponieważ sama jestem na nią chora. Moja prośba związana jest z badaniami, potrzebuję osób, które zechcę ze mną porozmawać np na gg i podzielić się swoimi opiniami, być może ewentualnie wypełnić ankietę, wszystko oczywiście jest anonimowe. Nie była by to relacja jednostronna, służę radami i wszelką pomocą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

mimo mojej nerwicy, szczęśliwie dotarłam do tego momentu w moim życiu, kiedy przyszło mi napisać pracę licencjacką.

 

Praca jest na temat ROLI SPOŁECZNEJ WSPÓŁCZESNEJ KOBIETY.

 

Żeby zrealizować jej założenia, muszę przeprowadzić ankietę.

Badam studentów i uczniów szkół średnich.

Jeżeli należycie do którejś z tych grup i macie chęć mi pomóc i jakieś 5 minut wolnego czasu, to bajecznie byłoby, gdybyście kliknęli w poniższy link i wypełnili ankietę.

 

https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHp5Z0pIaHR5ZzE5ampHRmxuZnExMnc6MQ

 

zebrane materiały zostaną zebrane i opracowane wyłącznie na potrzeby mojej pracy licencjackiej.

 

z góry dziękuję

 

Honorata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Nazywam się Natalia K. Jestem studentką czwartego roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim, w tym roku zaczynam pisać pracę magisterską i poszukuję chętnych do wzięcia udziału w badaniu. Temat mojej pracy ma dotyczyć rodzicielstwa osoby zaburzonej z perspektywy dorosłego już dziecka, czyli poszukuję osób dorosłych którzy posiadają rodzica zaburzonego psychicznie w dość poważnych stopniu, takiego którego choroba zaburzała życie rodzinne, takiego który był hospitalizowany. Piszę że temat ma dotyczyć, bo to czy uda mi się to zrealizować zależy właśnie od potencjalnych chętnych-znajdę ich czy nie? jest z tym spory problem, dlatego zwracam się z prośbą do Was o pomoc i zrozumienie.

Moje badania ma polegać głownie na rozmowie psychologicznej. Ze swojej strony zapewniam pełną dyskrecję i możliwość zrezygnowania w każdym momencie z udziału w badaniu. Rozmowa byłaby jednorazowa i myślę że trwałaby max. godzinę.

Serdecznie proszę o zastanowienie się nad moją prośbą. Jeśli macie dziecko które mogłoby wziąć udział w badaniu, albo kogos takiego wśród rodziny, znajomych przyjaciół, a może sami jesteście takimi dorosłymi już dziećmi to zapraszam!

Mój adres e-mail to shalom_18@o2.pl

Numer gadu-gadu to 4257336

Numer telefonu podam po wcześniejszym kontakcie na powyższych adresach.

 

Z góry dziękuję za poświęcenie mi choć odrobiny uwagi i ewentualną pomoc

 

Pozdrawiam

 

P.S. Bardzo, ale to bardzo zależy mi na tym temacie, bez Was nie uda mi się go zrealizować:-(

 

[Dodane po edycji:]

 

Podnoszę. Może jednak ktoś jest chętny? nie chciałabym żeby moja Pani promotor odniosła sukces a ja klęskę;-)

 

[Dodane po edycji:]

 

Up up up:-)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

na wstępie chciałem się przywitać, jestem studentem 5-go roku psychologii na warszawskim SWPS. Jestem tu nowy, a na forum trafiłem głównie poszukując miejsca, w którym mógłbym umieścić prośbę o wypełnienie mojej ankiety do magisterki.

 

Poniżej link do badania (czasem trzeba wejść dwa razy ponieważ serwer się wiesza i nie działa).

 

http://www.piotrmazurkiewicz.pl/badanie.html

 

Badanie przeznaczone jest dla osób w wieku 20-30 i 40-55 lat, pochodzenia polskiego.

 

Serdecznie zapraszam i z góry dziękuję.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH

MAM OGROMNĄ PROŚBĘ CZY MÓGŁBY KTOŚ POŚWIECIĆ MI CZAS I WYPEŁNIĆ ANKIETĘ DO MOJEJ PRACY. BRAKUJE MI JESZCZE TROCHĘ ANKIET A CZAS UCIEKA. ZAWIERA 37 PYTAŃ WIĘC JEST TROCHĘ DŁUGA. BYŁABYM WDZIĘCZNA. JEŻELI KTOŚ BYŁBY ZAINTERESOWANY TO NIECH SIĘ ODEZWIE PRZEŚLĘ JĄ NA POCZTĘ. JAK PRÓBOWALIŚCIE NAPISAĆ PRACĘ I ZEBRAĆ ANKIETY TO NA PEWNO WIECIE JAKIE TO JEST TRUDNE. DZIĘKI ZA ZAINTERESOWANIE

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uczestników forum.

Piszę pracę magisterską na temat problemów życiowych osób pochodzących z rodzin alkoholowych i chciałabym prosić wszystkie chętne i dosyć otwarte na swój problem osoby o pomoc w przeprowadzeniu moich badań. Wszystkie osoby, które zechciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami życiowymi proszę o kontakt na adres mailowy monia0610@gmail.com

Jest co całkowicie anonimowe i będzie wykorzystane jedynie w celach naukowch.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już chyba jest, że jakimś magnetyzmem przyciągają nas tematy. które dotyczą nas samych. Szczególnie te, w których jest jakieś niedopowiedzenie, może nawet tajemnica. Moja praca magisterska jest dla mnie w pewnym sensie obietnicą dowiedzenia się czegoś więcej o sobie i o osobach, które podzielają moje doświadczenia. Jestem dorosłym już dzieckiem alkoholika - badam funkcjonowanie w związku (niekoniecznie małżeńskim) osób pochodzących z rodzin z problemem alkoholowym; dziś już z nieco innej perspektywy - przyszłego psychologa.

 

Wierzę, że to, że sama w swojej historii musiałam się zmierzyć z alkoholizmem rodzica, pozwoli Wam zaufać mi i poświęcić 10- 15 minut na wypełnienie ankiety. BĘDĘ WAM NIEZMIERNIE WDZIĘCZNA ZA KAŻDĄ POMOC! Pytania w ankiecie są ogólne i jest ona całkowicie anonimowa.

To, czym mogę się odwdzięczyć, to wiedza, którą - mam nadzieję - zbuduję, dzięki Waszej pomocy.

 

Bardzo proszę o kontakt vilverinn@gmail.com

 

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

 

KAŻDY GŁOS W ANKIECIE BĘDZIE DLA MNIE BEZCENNY

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosiłbym o pomoc w znalezieniu książek które mogą dostarczyć technicznych informacji o testach IQ/EQ.

 

Potrzebuję do pracy magisterskiej, chodzi głównie o zagadnienia takie jak cel tych badań, grupy wynikowe, rodzaje pytań itp.

 

Z góry serdecznie dziękuję, pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×