Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

matnia, No niestety nie ma mnie w Poznaniu, próbowałam coś przed wyjazdem zorganizować na forum, to nikt się nie zgłosił. W sierpniu będę już w Poznaniu, więc mam nadzieję, że się jakoś zobaczymy w większym gronie. Straaasznie smutno jak się nie ma do kogo gęby otworzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matnia, No niestety nie ma mnie w Poznaniu, próbowałam coś przed wyjazdem zorganizować na forum, to nikt się nie zgłosił. W sierpniu będę już w Poznaniu, więc mam nadzieję, że się jakoś zobaczymy w większym gronie. Straaasznie smutno jak się nie ma do kogo gęby otworzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Od dawna cierpię na Nerwicę. Walczę z tym od dawna. Objawy bardzo się zredukowały. Przez dłuższy czas mogłem funkcjonować prawie jak "normalny człowiek", ale strata pracy trudna sytuacja pogłębiła mój stan. Szczególnie mam problemy z lękiem przestrzeni agorafobią. Przebywanie na otwartych przestrzeniach czy przejście przez jakieś rondo czy otwarty plac jest dla mnie wielkim problemem, a jak wiecie bardzo to utrudnia funkcjonowanie. Czasem czuję się też jakbym się dusił, czuję niepokój. Kiedyś miałem dużo więcej objawów które pewnie znacie, później było całkiem dobrze, a teraz znów nie czuję się zbyt komfortowo. Straciłem wiele znajomości przez swoją chorobę wiecie że ludzi odstraszają często najmniejsze odchylenia od normy, więc bardzo chętnie spotkałbym się z kimś kto mnie chociaż trochę rozumie i wie o co chodzi. Nigdy nie miałem takiej okazji, nigdy nie poznałem kogoś także chorego na nerwy i lęki. Byłoby bardzo miło. Mam nadzieję że będzie jakaś odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nigdy nie brałem udziału w bardziej 'masowych ' spotkaniach ludzi z forum, ale wydaje mi się, że trochę jest tak, ze pół miesiąca ludzie ustalają termin lub w ogóle mega długo myślą kiedy by pasujowało i kiedy ktoś coś zorganizuje, a w ostatniej chwili i tak coś siada... miała byc biba wychodzi bida.

Jutro po południu / wieczorem, ma ktoś czas? Spacer, bilard, kawa? pisać na priv lub tutaj! :) Śmiało, nawet jak jedna, dwie osoby! Na co czekać? :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza coś w temacie spotkań poznaniaków, więc wychodzę z inicjatywą: spotkajmy się w sobotę o godzinie 18:00 przy pręgierzu na Starym Rynku. Wymyślimy jakiś sposób na kreatywne spędzenie czasu lub po prostu zaszyjemy się w "naszym forumowym pubie" :P

Będę ubrany na czarno (wiadomość dla ludzi, którzy mnie nie znają) i będę czekał w wyznaczonym miejscu od 17:45 do 18:00, a potem (bez względu na wszystko) idę do tego "tajemniczego pubu". Zapraszam "starych" i "nowych" forumowiczów :D Kto chętny na takie warunki niech się wpisuje ;) Jak ktoś chce o coś zapytać bo ma obawy albo chciałby dokładniejsze dane (np odnośnie pubu), niech pisze do mnie na PW.

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×