Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

littentree, możesz spróbować do dr Rosik, os. Pod Lipami się umówić. Ja jestem zadowolona. Nie zmuszała mnie do terapii, sama podjęłam decyzję.

 

 

O.K. dzieki za informacje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Planowałem również przyjść dzisiaj, ale jednak rezygnuję. Nie czuję się najlepiej. Życzę Wam miłego spotkania i do zobaczenia innym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może tym razem w sobotę się widzimy? Tak o 18:00?

Może być standardowo albo plener. Chociaż podobno na weekend szykuje się ochłodzenie więc proponowałbym standardowo czyli pręgierz -> Van Gogh. Lepiej szybciej bo w sobotę nam miejsca pozajmują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny :D

A nawet nie użyłem jeszcze moich zdolności telepatycznych ;)

 

-- 11 maja 2012, 16:23 --

 

Jak to tak :?: Ja tak ładnie obwieszczam wspólną popija... ekhem... znaczy spotkanie w kulturalnym gronie ludzi na poziomie, a tu tylko taki odzew :P:?:

Łapki ładnie na klawiaturę i wpisywać: "Będę i przyniosę nawet alkoh... znaczy leki... eeeeee, też niedobrze zabrzmiało :mrgreen:". Wpisywać się na spotkanie bez zbędnego gadania i tyle :mrgreen: Noc chyba, że ktoś się nie wpisuje i chce niespodziankę zrobić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiemy, może z kumplem zajrzymy, ale to jak już będziemy się wcześnie zwijać, bo mamy zaplanowaną wizytę,w nowo otwartej melinie w Swarzędzu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×