Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

zima,

a ja go biore o 21.....tak mi kazała psychiatra......brac na noc......

uwazam ze to troche dziwne...bo ja po tym spac nie moge......

Zapisała,,,,,,kolejne opakowanie asertinu 100mg

 

rinakata ja tez pijałem kawe sypana nawet do 6 dziennie....po pierwszym ataku nerwicy rzuciłem i teraz jade na ince.....nie zamierzam wracac do sypanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie czy gówniany, wiem że ze względu na skutki uboczne każą czasem łykac na noc .Ja sama chciałam tak zrobic ale moj lekarz powiedział,ze lepiej rano i niech ma działanie przez cały dzień.

 

travol- zadzwon do tej lekarki i powiedz ,ze masz takie jazdy w nocy .Powiedz,ze chcesz brac rano i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zima ma rację, gówniany psychiatra. Wiem, bo mój pierwszy psychiatra też kazał mi brać wieczorem i był chyba najgorszym psychiatrą jakiego spotkałam. Mój obecny lekarz do tej pory dziwi się jego zaleceniom odn. brania serty wieczorem. Lepiej go zmień, skoro na dzień dobry nie powala profesjonalizmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze zrobiłeś, może kolejny okaże się lepszy.

 

rinakata, ja do mojej piszę maile, zadzwonić też mogę- chociaż nie wykorzystuję tego w zasadzie, ale sama śwadomość, że mogę się do niej zwrócić przynosi ulgę. Chyba jakaś blokada przed kontaktem poza godzinami pracy została mi z przeszłości, moja poprzednia psychiatra kazała sobie płacić za każde połączenie telefoniczne. W sumie nie dziwię się, lekarz też człowiek ma swoje życie- rozdawanie pacjentom prywatnego telefonu może prowadzić do jakichś nadużyć. Każdy myśli, że jego stan jest najgorszy i czasem zatraca się ta granica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison nie oprócz tego biorę jeszcze 4mg reboksetyny i na noc zolpidem. Jutro planuję wskoczyć na docelowe 50mg sertraliny i zaczynam się obawiać jak moje serce na to zareaguje. No i senność w ciągu dnia mi się załącza. Zwiększyłabym reboksetynę do 6mg ale obawiam się o swoje życie :P Żeby mi serducho nie wysiadło. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, płacenie za rozmowę telefoniczną to dla mnie chore. Lekarz powinien być pomocny w momentach załamania nawet poza wizytą, takie moje zdanie. Ale to chyba zależy od powołania.

MalaMi1001, długo bierzesz zolpidem?nie boisz sie uzaleznic ??????ja bralam jakis czas nasen na sen wlasnie i pozniej nie moglam bez nich zasnac. a do tego spodobalo mi sie uczucie ktore towarzyszylo mi jak wzielam. totalne oderwanie od rzeczywistosci niemoc w nogach totalna olewka wszystkiego, na drugi dzien nie pamiętalam z kim i o czym pisalam, hah, to bylo to.

i rozjezdzajace sie literki na komputerze-bańka po całości. ale stwierdzilam ze nie moze to trwac dlugo bo zaczęło mi sie to wlasnie podobać. moja terapeutka co spotkanie pyta czy czasem przypadkiem sobie ich nie załatwiłam, że lepiej jak będę się trzymac od tych lekow z daleka.

 

ps. dzisiaj wypilam pierwsze piwo odkad jestem na lekach-warke 2.5% ^^ :D :D:D:D:D :yeah: i tak sie zasnawiam czy cos moze sie dziac rano???jakies doly itp?biore 75 mg od jakos ponad miesiaca.

kiedys na citalopramie potrafilam wypic wodke w wiekszych ilosciach mieszajac browarem i nic mi nie bylo;p;p;p;p;p:PPP:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj zwiększyłam według zaleceń psychiatry dawkę sertraliny (Sertranorm konkretnie) z 50 do 75 mg i czuję się fatalnie. Spałabym najchętniej cały czas, nie mogę się na niczym skupić, mam nieprzyjemne drgania mięśni, zwłaszcza w policzkach i udach. Ktoś miał podobne objawy? Za 2 dni mam zadzwonić i zdać relację, wtedy podejmiemy decyzję... A tu nauka lezy odłogiem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rabbithearted, ja od 1 wrzesnia jestem na podwyzszonej dawce takiej jak ty tez bylam mega spiaca jak mialam wolne to budzilam sie o 16 nawet czasem.

a na te drgania to polecam brac mg z b6 taki complex :):):):) przy nerwicy rowniez jest polecany. musisz to przetrwac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drgania są przy sertralince :) minie za chwilke. Ja właśnie pytałam swojej lekarki o magnez...to powiedziała,ze mam idealny jego poziom..a biorąc narobie sobie bigosu.Drgania minęły po paru dniach.

 

Teraz pisząc ...mam kłucia na skórze rąk..hahha...stare dzieje wróciły.I co by nie było smutno...to plecki tez zabolą :)Nie ma to jak podwyzszanie dawki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci,ze masaż u mnie odpada przy takim bólu.Jedynie paracetamol i na chwile do łóżka.

 

Ty sie kochana pocisz...a ja bym coś jeszcze zjadła :) Bardzo sie ciesze,że apetyt mi wrócił.Lekarz obiecał mi,że lada moment zaczne jesc. I nie jem..a żre..hahahaa. Ale inaczej sie czuje i wyglądam,poza tym chce wrócic do sportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×