Skocz do zawartości
Nerwica.com

DDA a terapia


Agrafka1020

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem DDA i po raz kolejny dostałam po tyłku od toksycznego ex faceta. Po kilku rozstaniach i powrotach odszedł na dobre. Tym razem spakował swoje rzeczy, rzucił klucze od mieszkania i zniknął. oczywiscie wygranął, że to wszystko moja wina, że nie ma już siły się ze mna męczyć, a te dwa lata to był koszmar dla niego. Zostałam sama w mieszkaniu gdzie każdy kąt kojarzy mi się z nim. z tymi lepszymi i gorszymi momentami, ale jednak razem... Mneło kilka tygodni od rozstania i postanowiłam w końcu o tym napisac. Nie wiem czy to dobre miejsce, czy wątek...ale czuje że sama nie dam rady. Koleżanka namawia mnie na terapie. Że tylko psychoterapia postawi mnie na nogi...ktoś z was korzysta, korzystał? jakie macie doświadczenia? mi polecono fundację razem w warszawie - panią Wiolę. ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz stworzyć fajny związek i być w nim szczęśliwa musisz zrobić sobie porządek z głową. Żeby nie trafić na kolejnego faceta, który będzie przypominał Twego ojca. Ja też jestem DDA, po rozwodzie też idę z tym do terapeuty. Ale do tego trzeba mieć ustabilizowane życie...

 

A ja trafiłam na męża narkomana. Za jakąś chwilę będę na szczęście wolna i pójdę do mojego terapeuty konkretnie leczyć DDA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×