Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobia szkolna


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

whisperko skąd Ja to znam... Sam tak miałem zaraz po maturze... Ale w sumie nie było tak źle... Gorzej zaczęło się robić tak gdzieś w 2005/2006 roku. I nie było w tym winy mojej szkoły. Po prostu miałem depresję totalną... Coraz bardziej sie pogłębiającą. I cały czas z Nią walczę...

A co do reszty to z początku może być ciężko... Ale za jakiś miesiąc gora dwa przekonasz sie, że nie jest tak źle... ;)

Ja sie nigdy nie przekonam, ze moze byc niezle... Nie lezy mi ta ekonomia w ogole... Ale trudno... Jak sie zaczelo to trzeba skonczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę w niedzielę do internatu... I znów wszystko się zacznie... Młyn na maksa, nie wiadomo za co się zabrać, matura, nauka, nauka i nauka... A to trzeba też wybrać co będzie się zdawać... Jakieś fakultety, nadrabianie. Zero wytchnienia. Na samą myśl o tylu zajęciach ręce się trzęsą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już ograniczać chociaż to forum i nie pisac jakiś czas ale napiszę.. Boję się. Jestem za słąby na to by chodzić do szkoły, ja tam nie wytrzymam.. Zaraz mi się zrobi niedobrze i tyle będzie z każdego szkolnego dnia. Co chwila będę z lekcji do kibla biegał by sobie rzygnąć chyba ;/ ;/ Ja nie chcę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się dołączę :Dalepysiak5, jesteś silna! i dasz sobie radę. Każdy musi przez to przejść, tylko niektórzy bardziej to przeżywają. Nie wiem czemu, ale bałam się, bezpodstawnie. Jak zwykle przed rozpoczęciem roku nie mogłam spać spokojnie, dręczyły mnie koszmary, a rano miałam mdłości, nie wiem czemu się tak przejmowałam, ale teraz to się też przejmuję, te sprawdziany, oceny, nauczyciele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech.. nie wiem czy podołam :(. rozpoczęcie jako tako przeżyłem, parę razy zrobiło mi sie niedobrze ale jeszcze jakoś z tym wytrzymałem.. Jutro mam najłagodniejszy dzien - tylko 5 lekcji. W pozostałe dni gorzej - po 7,8. W czwartki nawet mam 9.. I jak ja mam tam przezyć ;/. Jeszcze wychowawczyni to największa kosa w szkole, ech. chyba na 18-stce zakonczę swoją edukację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam, Carmen! nie martwcie się, proszę!! bedzie dobrze, tylko postarajcie sie nie myslec o niczym na lekcjach tylko sluchac:) wtedy jakos czas Wam zleci! adasiu, wiem ze to trudne bo sama czesto mam akcje ze mi sie robi niedobrze(moze mam tez ten refluks?!) ale jak biore gume do zucia to od razu jest lepiej i mi przechodzi. wiec moze sprobuj! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mogę życzyć lekcji, na których da się coś słuchać i nauczycieli, z którymi jakoś da się wytrzymać. A reszta już należy do Was. Patrzcie przez palce na wybryki dookoła, nie dawajcie się ponieść emocjom, nie bierzcie wszystkiego do siebie, przecież szkoła jest po to żeby się uczyć, a nie od razu wszystko umieć, na pewno sobie poradzicie ;) trochę wiary w siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RATUNKU! Nie przeżyję tego, właśnie przyszło zaproszenie na uroczystą inaugurację rozpoczynającego się roku szkolnego (co z tego, że dopiero za 2 tygodnie :x), poprostu nie dam rady! Jak ja tam pójdę skoro z domu się wyjść boję i nawet do głupiej piekarni nie mogę iść? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whisper, przed chwilą coś napisałem i zacytuję:

Co dodaje Ci wiary w siebie ??
Myśl, że jestem człowiekiem, a wielu z nich pokazało na kartach historii, że wiele potrafimy w życiu zdziałać i wiele znieść. I myśl, że jeżeli oni tak potrafią, to ja też ;)

ty też to potrafisz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×