Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ołówek...


Rekomendowane odpowiedzi

[attachment=0]20160326_044740.jpg[/attachment]

[attachment=1]20160326_044820.jpg[/attachment]

[attachment=2]20160326_044845.jpg[/attachment]

 

Ana88 to są moje prace, które mam w domu, bardzo dużo podarowałem albo sprzedałem. Jak przysłowie mówi szewc bez butów chodzi.

 

Słabe światło i bez lampy błyskowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ana_88, Dziękuję że Ci się podobają, ale to tylko namiastka z mojego dorobku. Ja maluję najczęściej ze zdjęć lub np. drukowanych reprodukcji, kiedyś dużo malowałem z widokówek. Twój styl i precyzja podobne są do prac mojej córki, każdy szczegół robi wrażenie. Rada jeśli chcesz podkreślić lub rozjaśnić, albo zrobić taki inny charakter włosów, użyj gumki, można w ołówku i w suchych pastelach.

 

-- 26 mar 2016, 18:21 --

 

Steviear, Czasu na malowanie nie liczę, bo to jest różnie zwłaszcza w mojej chorobie. Widok i JPII 2 lata temu, a te meksykanki są z 1990r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazimierz61, tak wiem :) z ta gumką, ale ja jakos probuje jak najmniej poslugiwac się ta gumka, tak sobie jakos zalozylam, ze bede wszystko samymi kreskami, no i ogolnie nie posluguje sie zadnymi technikami, nie zastanawiam sie nad efektem, rysuje zazwyczaj szybko, raczej nie mam cierpliwosci do tego, nad niektorymi elementami zatrzymuje się troszkę dluzej i je tak "dopieszczam" a innych to mi sie wogole nie chce robic i czasem doslownie bazgram i to tak, ze juz nieraz dziury w kartce :) czesto tez zwyczajnie nie koncze.... : )

Fajnie ze sie ujawniles z ta swoją tworczoscią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ana_88, Nie wiem co o tym myśleć z tym kotkiem i myszką, ale coś czuję że to jest wyśmiewanie, jeżeli mam rację, to tacy nie powinni wchodzić w ten wątek, bo to poprostu przedszkole.

Ty już lepiej nie myśl wcale, zamiast wymyślać durnoty.

 

-- 27 mar 2016, 07:07 --

 

[videoyoutube=iAboscJNw5o][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ana_88, Nie wiem co o tym myśleć z tym kotkiem i myszką, ale coś czuję że to jest wyśmiewanie, jeżeli mam rację, to tacy nie powinni wchodzić w ten wątek, bo to poprostu przedszkole.

 

A co masz na myśli z tym kotkiem i myszką? Rozwiń swoją myśl, no....

 

-- 29 mar 2016, 14:01 --

 

Ja też narysowałem swój ryj, ołówkiem murarskim i zwykłym, no i czarnym długopisem. Tak zwaną techniką,, konturową z cieniem, bez zbędnego pierdolenia się'' :mrgreen:

 

[attachment=0]getattach,mid,9186,mpid,7,uid,fa7506c9365b707f,min,0,nd,0.jpeg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×