Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

To, że rasa czarna jest najmniej inteligentna jest powszechnie wiadome, wystarczy poczytać
To, że istnienie ras ludzkich nie ma naukowego uzasadnienia, też jest powszechnie wiadome, wystarczy poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje ostatnio po 12-13 h dziennie choć oficjalnie 8 h dziennie, żaden murzyn czy uchodźca by tyle nie pracował i za takie pieniądze co Polak

 

To po co tam pracujesz? Widać murzyn się lepiej ceni. :mrgreen:

 

...bo murzyn wie, że w imię poprawności dostanie za darmo.

Carlos dostanie gówno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarni są raczej najsłabiej wyedukowani, a nie najmniej inteligentni.
To, że rasa czarna jest najmniej inteligentna jest powszechnie wiadome, wystarczy poczytać
To, że istnienie ras ludzkich nie ma naukowego uzasadnienia, też jest powszechnie wiadome, wystarczy poczytać.

 

Tematy rasy i inteligencji nie zostały wyczerpane, więc ciężko o tym dyskutować, tak czy siak istnieją zauważalne różnice.

Gdyby nawet porzucić te wytłumaczenie, to pozostaje inne: w złym miejscu postanowiły się chłopaki osiedlić, nie za bardzo się rozwinęli, kiedy oni rzucali się włóczniami, my miotaliśmy błyskawicami czy jakoś tak. W gettach amerykańskich przesiadują głównie biedni czarni, którzy głównie próbują okradać siebie i białych. Ci, którym uda się wydostać nie przyznają się do tych osobników, info z pierwszej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem świetny żart rysunkowy.

Wygląda to mniej więcej tak.

Dwóch kolesi spotyka się na terminalu lotniskowym. Rozmawiają.

Jeden mówi tak

- lecę do Anglii zapieprzać, ponieważ chcę sobie wreszcie kupić mieszkanie.

A drugi na to

- ja też potrzebuję mieszkania. Tak więc lecę do Egiptu, stamtąd przedostanę się do Syrii.

Tam kupię sobie syryjskie dokumenty i opłacę przemyt przez Turcję do Grecji.

Potem już tylko poprzez Bułgarię , Rumunię, Węgry i Słowacje prosto do Polski, gdzie dostanę mieszkanie i dozgonne utrzymanie za darmo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw. Nie chcę muzułmańskich imigrantów w Polsce. Islam nie jest i nie nigdy był z założenia religią pokoju i się boję. Ekstremiści katoliccy zachowują się jak porąbani a mają "miłować bliźniego" a co dopiero ktoś kto ma w Koranie nakazane mordować niewiernych:

 

190 Zwalczajcie na drodze Boga tych, którzy was zwalczają,lecz nie bądźcie najeźdźcami. Zaprawdę; Bóg nie miłuje najeźdźców!

 

 

191 I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie,i wypędzajcie ich,skąd oni was wypędzili- Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. -I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie,dopóki oni nie będą was tam zwalczać.Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich!- Taka jest odpłata niewiernym! -

 

 

192 Ale jeśli oni się powstrzymają...- zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy!

 

 

193 I zwalczajcie ich,aż ustanie prześladowaniei religia będzie należeć do Boga.A jeśli oni się powstrzymają,to wyrzeknijcie się wrogości,oprócz wrogości przeciw niesprawiedliwym!

 

 

194 Miesiąc święty za miesiąc święty. Rzeczy święte podlegają talionowi.A jeśli kto odnosi się wrogo do was,to i wy odnoście się wrogo do niego,podobnie jak on odnosi się wrogo do was.I bójcie się Boga!I wiedzcie, że Bóg jest z bogobojnymi! Koran(2:190-194)

 

I nie chcę by ich sprowadzano do mojego kraju.

 

....

Sprytnie to sobie wymyślili by dostać się do Europy i ją przejąć bo sami ich europejczycy w swojej naiwności zaproszą, dadzą kasę...

 

Zapraszam do obejrzenia tego:

 

https://www.youtube.com/watch?v=XFXNJfwcCDs

 

 

....

 

Jak pomagać to uchodźcom z Ukrainy. Są nam bliżsi kulturowo i historycznie i też wymagają ratunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko obecna sytuacja to efekt ingerencji i możesz spróbować temu zaprzeczyć, ale nie wiem po co. To USA wpieprzało się z buciorami po to, by obalać tamtejszych dyktatorów, do tego pozapraszali całe UE w imię walki z, hehe, terroryzmem. Teraz mamy Państwo Islamskie i apokalipsę uchodźcoimigrantów. Spijamy piwko, którego nawarzyli "koledzy" za oceanem. Pomijając kolonializm, bo to bardzo dawne dzieje, ale gdyby nie to rozpętywanie wojen w imię petrodolara i imperializmu, to nic takiego nie miałoby miejsca.

 

Muszę przyznać, że miło mnie zaskoczyłeś.

Tym nie mniej - co mnie to obchodzi?

 

I Wojna Światowa - 500 000 zabitych Polaków http://facet.wp.pl/kat,1034179,wid,15079320,wiadomosc.html?smgnzebaxbaxhefticaid=1159a4

II Wojna Światowa - 5 600 000 zabitych Polaków ( w tym 3 000 000 Żydów polskich) https://pl.wikipedia.org/wiki/Ofiary_w_II_wojnie_%C5%9Bwiatowej

Powstanie Styczniowe - "kilkadziesiąt tysięcy zostało zabitych w walkach, blisko 1 tys. straconych, ok. 38 tys. skazanych na katorgę lub zesłanych na Syberię, a ok. 10 tys. wyemigrowało" - https://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_styczniowe

Powstanie Kościuszkowskie, Powstanie Wielkopolskie, Powstanie Listopadowe - ciężko zliczyć ofiary śmiertelne, liczbę kalek czy osób represjonowanych...

I ja się teraz pytam

GDZIE BYLI CZARNI? GDZIE BYLI CIAPACI? GDZIE BYLI MUZUŁMANIE?

 

Czy przejmowali się losem "lachów" "lechitów" i tak dalej?

Więc mam w dupie to co teraz się dzieje u nich. To są ich wewnętrzne sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Follow, przecież Biblia też ma takie smaczki. Mogło ci umknąć w tym żywym temacie, pisałem już o tym, a te cytaty z Koranu wcale nie są takie złe. To ichnie lex talionis.

 

Intel, może cię to nie obchodzić, możesz mieć w dupie to, co się dzieje u nich, ale jak widać odczuwamy już skutki, gdyby tak nie było, to nie byłoby i tego tematu.

A Polska ma piękną historię, ale historię smutną i ostatnio tylko przegraną. Za władców mieliśmy sprzedajnych ćwoków i nic się w tym temacie nie zmieniło, a inteligencję nam wymordowaną i za dużo z tym nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje ostatnio po 12-13 h dziennie choć oficjalnie 8 h dziennie, żaden murzyn czy uchodźca by tyle nie pracował i za takie pieniądze co Polak

 

To po co tam pracujesz? Widać murzyn się lepiej ceni. :mrgreen:

 

...bo murzyn wie, że w imię poprawności dostanie za darmo.

Carlos dostanie gówno...

 

Gówno polacy dostają bo tak chcą. Nauczyli a teraz płaczą. :mrgreen:

 

Follow_, najgorsze jest to że te chujki powinny się dostosować a stawiają warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś oglądałem wiadomości tvp, wyjątkowo zdążyłem wrócić z pracy i co to się tam wyprawia to woła o pomstę do nieba. Każda krytyka tzw uchodźców jest uważana za rasizm, brak moralności, człowieczeństwa itp. Uważa się że "uchodźców" trzeba przyjmować i nie ma innej opcji a kraje temu przeciwne jak np Węgry osądzane od czci i wiary podobnie jak polscy politycy. Kaczyński za słowa prawdy w sejmie został uznany za niegodziwca, wariata, bezbożnika itd normalnie aż mi się jego żal zrobiła choć nigdy za nim nie przepadałem. TVN i Polsatu nie oglądam ale podejrzewam że tam jest podobnie, jestem ciekawy kto płaci tym ludziom bo nie wierze że robią to z własnej woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akt. 19.08.2015, 07:45

Syryjczyk: wolę umrzeć od bomb w Syrii niż z głodu w Polsce

Mocne zarzuty pod adresem fundacji Estera od jednego z Syryjczyków. W liście przekazanym, między innymi, do mediów i kurii, Antoine Char (czytaj Antłan Szar) skarży się na warunki, jakie chrześcijanie z Syrii zastali w Polsce.

 

"Mieliśmy otrzymać pomoc finansową, nie otrzymujemy. Fundacja Estera miała wszystko zapewnić i we wszystkim pomóc, ale nas oszukała" - takie zarzuty można przeczytać pod adresem organizacji, która sprowadziła do Polski ponad 150 syryjskich uchodźców.

 

Nietypowe interwencje policji, strażaków, służby granicznej

Antoine Char twierdzi wręcz, że sytuacja jego i jego rodziny jest dramatyczna. - Nie mamy co jeść. Przyjechałem z odrobiną oszczędności, ale już wszystko wydałem. Nie dam rady przetrwać do końca miesiąca - mówił Syryjczyk. Antoine Char narzeka, że fundacja ulokowała ich w Pruszkowie w małym 30-metrowym mieszkaniu. - Jest nas szóstka; śpimy na podłodze - skarży się. Dodaje, że od przybycia dostał na cała rodzinę tysiąc złotych. Twierdzi też, że fundacja się nimi nie interesuje i przestała odpowiadać na telefony. - Wolimy umrzeć w Syrii niż tutaj z głodu - podkreśla Antoine Char.

 

Potwierdza to pochodzący z Syrii pan Adam, który stara się, jakoś pomóc rodakom. - Oni oczekiwali zupełnie czegoś innego, a zastali zupełnie coś innego. Co więcej są zostawieni na pastwę losu - podkreśla pan Adam. Dodaje, że Syryjczycy liczyli również na możliwość nauki języka polskiego, ale im tego nie zapewniono. - Także jeśli chodzi o komunikację - nie przekazano im, w jaki sposób mają się poruszać. Jeżdżą praktycznie bez biletów - ubolewa.

 

Rozmówcy uważają, że Syryjczycy zostali oszukani. Myśleli, że w Polsce czekają na nich rajskie warunki i będą mogli w spokoju przeczekać zagrożenie. Przyjechali do nas z nastawieniem, że pobędą tu rok i tak przeżyją syryjską gehennę. Chcieliby także pracować i uczyć się języka polskiego.

 

Fundacja Estera zapowiada, że zamierza do Polski sprowadzić kolejne osoby. Podawano, że do naszego kraju w sumie ma być sprowadzonych 1500 Syryjczyków.

 

Fundacja Estera tłumaczy się z zarzutów

 

Fundacja Estera, która jest odpowiedzialna za ściąganie do Polski chrześcijan z Syrii, tłumaczy się z zarzutów, jakie zrodziły się wokół jej przedsięwzięcia.

 

Miriam Shaded, prezes Fundacji, zapewnia, że Syryjczycy na bieżąco byli informowani, o tym, co zastaną w Polsce i że są to najlepsze warunki przyznawane w takich sytuacjach. I zaznacza, że imigranci przyjechali prywatnym czarterem, nocowali w hotelach w Libanie, a tu dostają dwa razy więcej pieniędzy, niż, gdyby ubiegali się o pomoc finansową w urzędach. Miriam Shaded podkreśla, że Syryjczycy nie musieli przeprawiać się przez morze ani przebywać w ośrodkach dla cudzoziemców. - Tutaj są bezpieczni i mają naprawdę godne warunki życia, a to, że są np. niegospodarni, bo kupują jogurt za 12 zł, a nie za 2 zł, to w tym przypadku Fundacja nie ponosi odpowiedzialności - mówi prezes.

 

Fundacja ma zasadę, że kwateruje maksymalnie po dwie osoby w pokoju. Nie lokuje kobiet i mężczyzn razem chyba, że są to małe dzieci lub małżeństwa. Jak mówi Miriam Shaded, ewentualne niezadowolenie wynika z tego, że Syryjczycy sami się relokują. - Informują, że oni podjęli decyzję, że przeprowadzają się do cioci, do wujka lub znajomych, stawiając fundację przed sytuacją dokonaną, a następnie mówią, że chcieliby dostać inne mieszkanie - mówi prezes. I zapewnia, że Fundacja pomaga szukać nowego mieszkania, ale potrzebuje na to czasu.

 

Fundacja Estera odpiera także zarzuty, że namawiała Syryjczyków do przyjazdu. - Nikt ich na siłę nie ściągał - mówi prezes. Dodaje, że Syryjczyków nikt nie zmuszał, nikt nie kazał im aplikować, nikt nie kazał im się pakować.

 

Prezes Fundacji podkreśla także, że cała Syria jest zagrożona wojną, a świadectwem tego jest choćby fakt, że nie działa tam polska ambasada czy nie ma przedstawicielstw instytucji międzynarodowych takich jak np. Biuro Wysokiego Komisarza NZ do spaw Uchodźców.

 

Pieniądze na utrzymanie Syryjczyków - jak deklaruje Fundacja - pochodzą od kościołów, parafii, społeczności lokalnych, ludzi dobrej woli oraz od angielskiej fundacji Baranbas Fund. Miesięcznie pięcioosobowa rodzina otrzymuje 3 tys. złotych. Syryjczycy, którzy przyjechali są zakwaterowani w różnych miastach w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1 np. Turcja jako jedyny kraj nie uznał rozbiorów Polski. (nie z sympatii ale walki politycznej z Rosją i Austrią). A Iran przyjmował Polaków z ZSRR którzy uciekali podczas wojny...

jakbym znała lepiej historie moze lepiej bym umiala odpowiedziec na te pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do artykułu wklejonego przez khaleesi:

 

oni nigdy wczesniej nie byli w Europie.

nie znają jej.

a mają o niej niestety błędne wyobrażenie

(raj na Ziemi, kontynent mlekiem i miodem płynący, ogrody Eden, coś w tym stylu)

 

przyjezdzają i są gorzko rozczarowani, stąd te teksty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1 np. Turcja jako jedyny kraj nie uznał rozbiorów Polski. (nie z sympatii ale walki politycznej z Rosją i Austrią). A Iran przyjmował Polaków z ZSRR którzy uciekali podczas wojny...

jakbym znała lepiej historie moze lepiej bym umiala odpowiedziec na te pytania

Tylko że wtedy islam zwłaszcza w Iranie bo w Turcji to dokładnie nie wiem był dużo bardziej liberalny, tolerancyjny niż dziś. Jeszcze w latach 70-tych w Teheranie czy Kairze tamtejszy kobiety chodziły w mini a dziś są, muszą być okryte od stóp do głów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zrozum Carlos, ze oni właśnie przed takim islamem stamtąd uciekają...
może i niektórzy tak, ale większość to imigranci ekonomiczni. A w Europie wielu z nich nawróci się na radykalny islam, dlatego profilaktycznie nie powinno się przyjmować żadnych muzułmanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd wniosek, że się nawróci na radykalny islam?
drugie pokolenie imigrantów muzułmańskich jest wg badań bardziej radykalne w wierze od swych rodziców, zresztą dzieje się tak w całym świecie islamu który infiltrowany i finansowany jest przez wahabickie petrodolary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zrozum Carlos, ze oni właśnie przed takim islamem stamtąd uciekają...
buahhaha i dlatego potem w Europie robią to samo, przed czym uciekają...biedni muzułmanie uciekający przed zasadami szariatu, tego jeszcze nie grali....laie_67.gif

 

Te, a może oni jadą do Europy się przechrzcić ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×