Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trochę moich zdjęć.


Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle, interesuje się też opuszczonymi budynkami i moim marzeniem teraz,jest odwiedzenie opuszczonego szpitalu zakaźnego w Sokółce, żeby zrobić tam nowe zdjęcia. Ale czekam na ładniejszą pogodę.

 

na Podlasiu jest tego mnóstwo :) Byłaś może w Tykocinie albo Kruszynianach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle, interesuje się też opuszczonymi budynkami i moim marzeniem teraz,jest odwiedzenie opuszczonego szpitalu zakaźnego w Sokółce, żeby zrobić tam nowe zdjęcia. Ale czekam na ładniejszą pogodę.

 

Na śląsku miałabyś prawdziwe pole do popisu jeśli chodzi o industrial i ogólnie opuszczone rudery ;) .

 

Kiedyś się wybiorę na wycieczkę po całej Polsce, żeby pozwiedzać takie rudery :). A jak uzbieram, to może kiedyś zwiedzę Prypeć, to jedno z takich większych marzeń.

 

-- 15 kwi 2015, 22:23 --

 

na Podlasiu jest tego mnóstwo :) Byłaś może w Tykocinie albo Kruszynianach?

 

 

W Tykocinie tak, nawet 7 i 8 zdjęcie z drugiej partii było tam robione. W Kruszynianach chyba nie miałam okazji być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Void23, jak coś to daj znać. Do Prypeci to nie tylko Ty byś się wybrała, tu jest więcej takich świrów.

 

Najgorsze jest to,że trzeba mieć sporo kasy, jak chcesz się oderwać od wycieczki, która nie pokazuje zazwyczaj wielu ciekawych miejsc. Wszędzie trzeba dawać w łapę.

 

-- 15 kwi 2015, 22:33 --

 

Swoją drogą "wycieczka świrów do Czarnobyla" ładnie by to brzmiało 8)

 

-- 15 kwi 2015, 22:45 --

 

I tak w ogóle, jako wyraz swojej wrażliwości artystycznej, uznaje swojego tumblra (nie, to wcale nie jest tylko dla nastolatków). Sporo się można z niego dowiedzieć o tym, jakie zdjęcia mnie fascynują (głownie czarno-białe, uwielbiam czarno białe fotografie! ).

 

Jakby ktoś chciał się pokusić,tu link: http://theladypsychosexy.tumblr.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą "wycieczka świrów do Czarnobyla" ładnie by to brzmiało 8)

 

"Tańce rytualne polskich zaburzeńców na sarkofagu reaktora", fajnie by taki tytuł wyglądał w cyrylicy na YT :twisted: .

 

Dzięki za link, obczaję.

Ja już sobie od ponad roku obiecuję, że założę sobie tumblra w ramach "self-promołszyn", niestety póki co na obietnicach się kończy ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tańce rytualne polskich zaburzeńców na sarkofagu reaktora", fajnie by taki tytuł wyglądał w cyrylicy na YT :twisted: .

 

Idealnie!

 

Dzięki za link, obczaję.

Ja już sobie od ponad roku obiecuję, że założę sobie tumblra w ramach "self-promołszyn", niestety póki co na obietnicach się kończy ;) .

 

Ja się nadal boje dodawać swoje prace na tumblra, bo w kółko widzę, jak ludzie wrzucają ponownie prace innych, choćby przerobione z koloru na czarno-białe, z uciętymi podpisami i wiele innych.

 

Samej mi się zdarzyło wrzucić kilka razy screeny z jakiegoś filmu z napisami, bo akurat fragment mnie ujął, czy podpasował do moich emocji i też "poszły w świat" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Void23, b. ładne zdjęcia :) Ale to ciekawe, że lubisz (sądząc po tumblr) zdjęcia w zupełnie innej stylistyce, dalekiej od tych, które tu wrzuciłaś. Czemu nie robisz więcej bw? Te Twoje czarno-białe (np. z piesełem) są śliczne, powinnaś iść w tym kierunku :)

 

Mi tumblr jakoś nie zaskoczył, dużo przyjemniej mi się korzysta z pinteresta, korzysta ktoś z Was? (moje tablice: https://www.pinterest.com/mlekomalinowe/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Void23, b. ładne zdjęcia :) Ale to ciekawe, że lubisz (sądząc po tumblr) zdjęcia w zupełnie innej stylistyce, dalekiej od tych, które tu wrzuciłaś. Czemu nie robisz więcej bw? Te Twoje czarno-białe (np. z piesełem) są śliczne, powinnaś iść w tym kierunku :)

 

Zawszę planuję,że zrobię zdjęcia czarno białe, ale później zachwycają mnie kolory i po prostu szkoda mi ich nie pokazywać, zwłaszcza,jeżeli robię zdjęcia przyrody. To, jak te wszystkie barwy wyglądają w słońcu, no po prostu szkoda mi tego.

 

Poza tym, bardzo mnie interesują czarno białe zdjęcia fragmentów ciała, ale nie mam modeli, żeby się w tym wyżyć (poza sobą samą, a takich zdjęć wolałabym tu nie wstawiać).

 

-- 16 kwi 2015, 14:26 --

 

Ogólnie,mam też więcej czarno-białych zdjęć:

 

image_t6.jpg

 

image_t6.jpg

 

image_t6.jpg

 

image_t6.jpg

 

image_t6.jpg

 

image_t6.jpg

 

image_t6.jpg

 

image_t6.jpg

 

image_t6.jpg

 

Na kompie by się pewnie znalazło jeszcze sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Void23, rewelacja :great:

Z pierwszej partii zwł. 3 i 4, a z drugiej krowa ( po prostu wymiata :mrgreen: ) oraz zdjęcie bezpośrednio za nią, plus rzeka i drzewa w lesie ( uwielbiam ). Z biało czarnych tory kolejowe ( mam słabość do nieużywanych linii kolejowych i ogólnie trakcji kolejowych ), po raz kolejny żywy inwentarz i starsza pani ;) Ogólnie bardzo duża różnorodność w Twoich zdjęciach - każdy znajdzie coś dla siebie :great:

 

Chętnie bym z Tobą pozwiedzała jakieś rudery, pustostany, gdyby to nie był drugi koniec Polski ;) Mnie się np. bardzo podobają opuszczone ośrodki letniskowe, w których zachowały się jakieś szczątkowe elementy domków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Void23, rewelacja :great:

Z pierwszej partii zwł. 3 i 4, a z drugiej krowa ( po prostu wymiata :mrgreen: ) oraz zdjęcie bezpośrednio za nią, plus rzeka i drzewa w lesie ( uwielbiam ). Z biało czarnych tory kolejowe ( mam słabość do nieużywanych linii kolejowych i ogólnie trakcji kolejowych ), po raz kolejny żywy inwentarz i starsza pani ;) Ogólnie bardzo duża różnorodność w Twoich zdjęciach - każdy znajdzie coś dla siebie :great:

 

Dzięki ! Fakt, różnorodność zdjęć jest dość spora ;P.

 

Chętnie bym z Tobą pozwiedzała jakieś rudery, pustostany, gdyby to nie był drugi koniec Polski ;) Mnie się np. bardzo podobają opuszczone ośrodki letniskowe, w których zachowały się jakieś szczątkowe elementy domków ;)

 

Ja nigdy nie miałam okazji zwiedzić takiego opuszczonego ośrodka, ale bardzo bym chciała. U nas na Podlasiu to w większości można zwiedzić stare wiejskie chatki, opuszczone i zapomniane przez ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałam okazji zwiedzić takiego opuszczonego ośrodka, ale bardzo bym chciała.

A ja kilka razy i wrażenia niezapomniane :105: Zwłaszcza jak słońce pod odpowiednim kątem przyświeci i wyłonią się te wszystkie zakamarki.

 

U nas na Podlasiu to w większości można zwiedzić stare wiejskie chatki, opuszczone i zapomniane przez ludzi.

Oj, tak. Byłam raz na Podlasiu w okolicach Bielska Podlaskiego i w samym Bielsku. Bajka po prostu :105: Zresztą na Podlasiu nawet niebo ma inny kolor ... taki bardziej błękitny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Void23, b. ładne zdjęcia :) Ale to ciekawe, że lubisz (sądząc po tumblr) zdjęcia w zupełnie innej stylistyce, dalekiej od tych, które tu wrzuciłaś. Czemu nie robisz więcej bw? Te Twoje czarno-białe (np. z piesełem) są śliczne, powinnaś iść w tym kierunku :)

 

Mi tumblr jakoś nie zaskoczył, dużo przyjemniej mi się korzysta z pinteresta, korzysta ktoś z Was? (moje tablice: https://www.pinterest.com/mlekomalinowe/)

 

renee.madison możesz czuć się "obserwowana" ;) .

 

 

Void23 z tej partii b&w najbardziej podoba mi się krówka i trzy ostatnie :smile: .

 

Chętnie bym z Tobą pozwiedzała jakieś rudery, pustostany, gdyby to nie był drugi koniec Polski ;) Mnie się np. bardzo podobają opuszczone ośrodki letniskowe, w których zachowały się jakieś szczątkowe elementy domków ;)

 

Arasha co by nie gadać, to w okolicach Żywca i Bielska jest tego wszędzie pełno.

Już nie wspomnę o bielskim Stalowniku, mecce początkujących urban-explorerów:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcia! Mają w sobie surowość, która mi się podoba, ale nie sądzisz, że byłoby im lepiej bez tych czarnych obwódek?

 

Czarne obwódki są dla tego,że zdjęcia są wrzucane jako linki z mojej galerii,a nie bezpośrednio z komputera ;).

 

-- 21 kwi 2015, 20:24 --

 

szalenie podobają mi się Twoje zdjęcia :)

 

Powrzucaj więcej :)

tak tak tak ;)

 

Jutro postaram się powrzucać, dziś tu jestem tylko "przelotem", jakoś ostatnio mniej czasu miałam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro postaram się powrzucać, dziś tu jestem tylko "przelotem", jakoś ostatnio mniej czasu miałam :).

 

Znaczy się działasz a nie siedzisz w internetach. Dobry znak ;)

 

Póki mam "górkę", korzystam. Później humor opadnie i znów będę się snuła po internetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×