Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lord Cappuccino

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

Rekomendowane odpowiedzi

@exodus! ;) A co ja robiłam o takiej godzinie na Forum? Problemy ze snem. Nic nadzwyczajnego ;) Jak to się zdarza, to zazwyczaj się nie loguję tylko czytam jako gość, ale placek mnie tak nakręcił wspomnieniami, że jednak weszłam :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do dziewiątej pokimałem i od rana siedzę nad papiurami odnośnie rozliczania podatku. A po południu jazdy. 

O dziwo czuje się całkiem wypoczęty. Zobaczymy jak będzie za kółkiem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@na_leśnik hey! 🙂

@Lilith czyli nadal masz problemy ze snem mimo leków?! to słabo, no przynajmniej nie byłaś sama na Forum... ale to teraz jak z wami, wrono-darki? :mrgreen: jakoś mi ta nazwa nie leży, a Darki to dobre chłopaki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@na_leśnikjak dobrze, że ja mam od tego biuro rachunkowe i w tym roku nie będę się musiała sama rozliczać. Wkurza mnie niemiłosiernie wypełnianie deklaracji, bo tak naprawdę jawi się jako zwyczajna strata czasu :D A co do jazd, to zobaczysz, czy Cię zmęczenie nie poskłada. 

@exodus!paradoksalnie mimo leków ze snem jest coraz gorzej. Nie dziwi mnie to, bo mój sen od 12 lat nie jest spokojny. Są jedynie okresy lepsze i gorsze. Poszłam do lekarza głównie przez wzgląd na problemy ze snem. Dostałam pokaźną baterię, którą zgodziłam się przyjmować z zastrzeżeniem, że nie będą to leki upośledzające moje funkcje poznawcze. Przez jakiś czas było lepiej, a teraz jest znów gorzej. Nic nowego ;) Przyzwyczaiłam się. Za niecały tydzień mam wizytę i zobaczymy, co wymyśli. Jeśli nic mądrego, to po prostu zmienię lekarza. A co do wrono-darków, to to jakoś mi też nie pasuje :D Poza tym, od połączenia wątków i tak głównie nazywamy je Wronami :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam!

@Lilith no to niech coś wymyśli, uważasz, że odstawianie zolpidemu tak ci miesza znowu ze snem?

ja w przeciwieństwie sypiam dość dobrze, nigdy nie miałem problemów ze snem, podzielę się z tobą! ;) 

ja dziś wolny cały dzień, aż się cieszę z tego powodu jak dziecko! :105:

muszę po kawę! no to kawa 1x!

a co z wami dziś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Wam.

Niedawno wstałam. Udało mi się wreszcie wyspać, ale obudziłam się w kiepskim nastroju. Zastanawiam się czy choć jeden dzień uda się przeżyć bez kłótni i innych świństw. Naprawdę bardzo bym tego chciała. Tęsknię za wiosną. Za zapachem kwiatów i porannym ptasim śpiewem. Tęsknię za możliwością porannego wyjścia i siedzenia na schodach przy wyjściu na podwórko. Brakuje mi słońca, brakuje mi zieleni. 

A jak u Was?

@exodus!zolpidem tylko usypia. I nic więcej. Zależało mi na tym, żeby poprawić jakość snu i nie budzić się bardziej zmęczoną niż przed pójściem spać. Moje zasypianie to też mordęga. Leki działały z półtora miesiąca i znowu sen szlag trafił. Ten schemat powtarza się od lat, więc nie wiem, czemu myślałam, że tym razem będzie inaczej. No nic. Zobaczymy na wizycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Robaczki ;) 

Witam z pracy. Co słychać w ten eeeeee piękny zimowy poranek?:D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś jednak nie śpi o tej porze w niedzielę ale jak czytam praca wzywa :(

Siedzę sobie wyspana samotnie...w sumie nie tak całkiem samotnie bo z kawą ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lunaacześć ;) No nie śpię. Pewnie  gdyby nie praca, to spałabym jak mops, bo akurat w tych godzinach śpi mi się najlepiej ;) Jak samopoczucie z rana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilith witaj 🙂 Samopoczycie nawet dobre a to sprawka dobrze dobranych leków...dokucza mi tylko przeziębienie. Po nocy obudziłam się z potwornym bólem gardła ale już jest lepiej. Do pracy idę dopiero we wtorek więc myślę, że uporam się z chorobą do tego czasu...     A jak tam twoj humor? 

Co do sniegu...u mnie podobnie na południu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lunaaczyli łóżko, skarpetki i gorąca herbata? Kuruj się tam! ;) A u mnie samopoczucie też dobre. Humor mi się poprawił wczoraj wieczorem i trzyma do dziś :D Po moim przeziębieniu już praktycznie nie ma śladu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czeeeść, ja też nie śpię ale to z powodu pójścia o 22 spać (ah te bóle głowy).

U mnie humor jest dobity i czuję jedną wielką pustkę i nie pamiętam kiedy byłem szczęśliwy.

Co do przeziębień, złapał mnie lekki katar niestety, ale nie przeziębiłem się na szczęście 🙂

W Olsztynie jest śnieg, ale klient z którym wczoraj rozmawiałem (notabene dalej piszę strony) mówił mi że w Gdynii właśnie tego śniegu nie ma. No cóż dzisiaj może się zmieniło 😆

To za 2 miesiące wiosna i forumowe zrzucanie wagi, co :D ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilith dokładnie tak jest jak piszesz a do tego jeszcze chusteczki i tabletki przeciwwirusowe ;) Wczoraj cały dzień kocykowałam i nawet spałam w ciągu dnia co zaskutkowało, że dziś od rana jestem na nogach. Cieszy mnie, że humor Ci dopisuje i aby tak cały czas się utrzymywał ;)

@Reghum witaj w niedoli ;) Co do zrzucania wagi? Zabieram się za to niebawem z pomocą dietetyka bo sama ledwo wytrzymuje na dietach :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Reghum czekam z utęsknieniem  na wiosnę, ale niczego zrzucać nie chcę. Jak zobaczę przebiśniegi na podwórku, to będę skakać z radości. Jakie plany na dzisiaj?

@Lunaaoby, choć dzisiaj dzień wyjazdów, więc zobaczymy :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Lunaa napisał:

@Lilith dokładnie tak jest jak piszesz a do tego jeszcze chusteczki i tabletki przeciwwirusowe ;) Wczoraj cały dzień kocykowałam i nawet spałam w ciągu dnia co zaskutkowało, że dziś od rana jestem na nogach. Cieszy mnie, że humor Ci dopisuje i aby tak cały czas się utrzymywał ;)

@Reghum witaj w niedoli ;) Co do zrzucania wagi? Zabieram się za to niebawem z pomocą dietetyka bo sama ledwo wytrzymuje na dietach :(

Nie wiem, może mniejszy amisulpryd, może wellbutrin (huehue ktoś mnie znienawidzi za to) dodatkowo, pojęcia nie mam, i tak chodzę więcej niż przeciętny człowiek a waga nie spada xD

Trochę za słaby sen miałem ostatnio, bo spałem masakrycznie mało i miałem wahania hormonów w ciul, ale teraz jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lilith napisał:

@Reghum czekam z utęsknieniem  na wiosnę, ale niczego zrzucać nie chcę. Jak zobaczę przebiśniegi na podwórku, to będę skakać z radości. Jakie plany na dzisiaj?

@Lunaaoby, choć dzisiaj dzień wyjazdów, więc zobaczymy :D 

Ups chyba mogę zrobić posta pod postem i nie dostanę katorgi?
Pouczyć się trochę bootstrapa bo szablon coś mi się sypie w projekcie (który powinien być skończony w miesiąc a ciągnie się 4 miesiące xD ale już jest totalny finish, trzeba poprawić 1-2 góra 3 rzeczy w silniku i dodać content co facet chce), zrobić dzienne taski w PokemonGO, pograć sobie w gierki i może coś pospacerować :P

Bardziej mnie martwi następny tydzień bo przychodzi topowa kostka która notabene normalnie kosztuje w Polsce 350zł, ja ją dostałem jak zwykle dwa razy taniej (magia Aliexpressu), chcę zobaczyć w jakim kierunku posuwa się scena kostkołamaczy :P Mam zajawkę. Pewnie pojadę na zawody niedługo, może w końcu samemu a nie ciągle ze starymi xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Reghum nie, nie dostaniesz katorgi :mrgreen:Czyli plany idą pełną parą. To świetnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hello. 

Jak to leci w adaptacji piosenki Verujem Bajagi i instruktori "boli mnie głowa i nie mogę spać". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilith, humor daje radę. Tylko kwestia spania mnie martwi. Zastanawiam się, czy nie napisać do szamana, aby coś mi wykombinował w temacie leków na spanko. 

Co u Was więcej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi