Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, ja ostatnio też nadrabiam. Wczoraj mi się perełkę udało upolować:

 

http://www.filmweb.pl/film/Mother-2017-760272

 

Ostatnio mam fazę na byle jakie kino i po prostu zasysam horrory i scifi jak leci, bez czytania recenzji, byle coś na lapku leciało. Jak po 20 minutach seansu nie będzie "chemii" to po prostu kasuję i odpalam następny. I tym razem chemia była. Oj była!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, opierdalando pełną parą :mrgreen: .

 

Odpaliłem jakąś playlistę na yt z tutorialami odnośnie używania oświetlenia błyskowego w studiu foto, ale ciocia prokrastynacja trzyma za gardło i nie chce mi pozwolić sięgnąć po aparat. Poza tym te guziczki tak ciężko chodzą! :twisted:

Tak więc lezę z kawą i obserwuję jak miły pan foci jakieś bozi ducha winne dziewczę i przekonuje mnie, że to takie proste :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy dni laby, oczym wy mowice ja już dziesięć lat labuje, no może z małymi przerwami. No tak w tych dziesięciu może było 1,5 roku pracy, ale za to ciężkiej. Teraz mam zamiar to zmienić i iść do roboty. Najperw sucha zabudowa a potem do Norwegii chciałbym się nauczyć stawiać domy z drewna. Grunt to entuzjazm jak go tam nie znajdę to pierdolne ta robotę w kąt. Kto wie może kiefys usłyszycie w tv że mnie ściągają z Nanga Parbat albo k2 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68 - cały proces przygotowywania odbiera mi apetyt. Dlatego wole kupować gotowe. Z drugiej strony mogłabym kogoś zaprosić ale nie wiem czy z powodu grypy nie straciłam smaku i dobrze przyprawiłam itp. W sumie brak lub nadmiar soli nie spowoduję u nikogo wizyty na oddziale intensywniej terapii, chyba. Aż tak pewna swoich umiejętności kulinarnych nie jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×