Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

kia_ sportage, na wątrobie mi nic nie leży. Ja nie mam wątroby :mrgreen: .

 

A odnośnie tej Warszawy to miałem taką przygodę wczoraj. Byłem u dentysty, po zabiegu polazłem na pociąg i do domu. Standardowa procedura.

Dziś rano o 5 wstaję, rozglądam się za paczuszką fajek. Jest! Będę żył! Biorę do ręki, pusta. Co mi po takim życiu...

Ale po chwili lampka w czaszce się zapaliła: przecież wczoraj jak byłem w stolycy miałem przy sobie e-fajka! Nie pasuje on za bardzo do porannej kawy, ale do 6 jakoś na nim prześmigam (na głodzie się nie wybrzydza) i wyruszę po nową paczuszkę do żabki. I jeśli pamięć mnie nie myli to jest w kurtce. No to idę!

Zaglądam do kieszeni kurtki. Niespodzianka numer 1: e-fajka nie ma. Kuźwa zgubiłem po drodze. Ale za to jest druga paczka! Zaraz zaraz, ja nie palę Marlboro...

Grzebię dalej. Kupony lotto. Przecież ja nie gram w lotka! Następny elenent ekwipunku: klucze. Nie moje. Przyglądam się w końcu kurtce. Nie moja! Niby podobna ale nie moja!

No i od rana operacja "poszukiwanie kurtki". Telefon do dentysty. Żadna kurtka nie została ani żaden z pacjentów nie zgłaszał zaginięcia. Ale po 20 minutach pani z recepcji dzwoni do mnie że przed chwilą miała telefon od drugiego pacjenta z tym samym problemem. Wymieniliśmy się numerami, zgadaliśmy się w Warszawie i musiałem jechać po swój ukochany advanced power armor mk. 2...

Tak więc wiesz, temperowanie długopisów jest może nieco dziwne dla postronnego widza ale nie wymusza podróżowania +100 km żeby naprawić skutki błędu ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dla mnie niedobry, miałem w planach to co zwykle czyli popajacować i powydurniać się na forum. Plan zakładał też wątek romansowy z userkami, fake newsy i inne ciekawe rzeczy, ale jestem zdołowany, rozbity :(

W cechach osobowości mi napisano - depresja, pesymizm, panikowanie, przejmowanie się - i tak się czuję :/

 

Na walentynki rzucili promocję w plusie i jest 50% więcej za doładowanie z internetowych banków, to zrobię niespodziankę mamie i doładuję jej konto za 50zł, a dostanie 75 ;)

regulamin promocji

http://www.biuroprasowe.plus.pl/download.php?id=1165

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, już późne popołudnie? Matko z córko. jak ten czas szybko płynie jak się g.... robi cały dzień :mrgreen: .

Yooo!

 

na_leśnik, no sam powiedz - czym by było życie bez tej odrobiny śmiechawki? :mrgreen:

 

Cóż, byłoby tylko smutnym, bezbarwnym, przepełnionym goryczą cyklem pracy, żarcia, srania, spania i samogwałtu. A tak przynajmniej się od czasu do czasu chociaż słonia zobaczy :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja walentynki na wykopie będę spędzał, zapodaję piosenkę - ale słuchajcie tylko przez pierwsze 25 sekund, potem robi się mocno wulgarna, oznaczam jako 18+

:pirate:

 

Pojawiają się tam fajne dwa obrazki :mrgreen::mrgreen:

 

[attachment=1]Zrzut ekranu z 2018-02-14 19-27-20.png[/attachment]

[attachment=0]Zrzut ekranu z 2018-02-14 19-26-51.png[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf, na_leśnik, nie znałem go wcześniej, on pisze, że walentynkową piosenkę robił na szybko, w jeden wieczór, do pozostałych starannie się przygotowywał

montaż, ołtarzyk, świeczki, a się okazało, że sukcesem jest ta walentynkowa, robiona w jeden wieczór :D

Karuzela spierdolenia też jest nie najgorsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, siema! Jakie plany na dziś?

 

Lilith, tym jacuzzi mnie zainspirowałaś. Dzwoniłem na basen i zapytałem czy mają takie cuś. I mają!

Jestem ciekaw, bo jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało to nigdy w jacuzzi nie byłem. Tak więc dziś będzie test :D .

 

Co do jajek to nie wiem bo nie maluję. Pazurków też :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, słyszałem sporo dobrego o tych Termach. Nigdy nie byłem, ale w zeszłym roku miałem okazję popływać w Aqua Parku we Wrocku. Do jacuzzi nie dotarłem, bo wcześniej odkryłem zjeżdżalnie :105: .

A spa jakoś mnie nie przekonuje. Jestem jak Husky, potrzebuję dużo ruchu :pirate: .

Chyba zadzwonię do siostry i wproszę się do niej na weekend :yeah: .

 

Swoją drogą, szybko w tym roku klienci jajek poszukują. Podziel się potem fotami swoich prac ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, jak byłem w tym Wrocku to strasznie mi się podobało połączenie zewnętrznego basenu z krytym. Zwłaszcza że byłem tam zimą.

Pływasz sobie w ciepłej wodzie po hali i w każdej chwili możesz wypłynąć na dwór, a tam śnieg :mrgreen: .

 

Woda to zdecydowanie nie jest mój żywioł, ale od czasu do czasu warto się wybrać.

 

Nara :papa: .

 

kia_ sportage, siemson. Pod nic nie wpadaj tam i smacznej kawy życzę ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

- kawa x1

 

 

kia_ sportage, z twórczości P!nk to mi utkwił najbardziej Family Portrait, kiedyś dużo jej słuchałem, obecnie mniej.

 

Jutro post i nic nie będzie jedzone :105::105::yeah::yeah:

 

Dziś jestem z siebie dumny, udało się przerobić obrazek z piosenki walentynkowej, smutny koleś w piżamie nie miał żadnych zainteresowań, do pustego tła dodałem lotnictwo, plakat na ścianę z myśliwcem F 20 i przerobiłem torebkę na niebiesko :brawo::brawo:

 

[attachment=1]Zrzut ekranu z 2018-02-14 19-27-20.jpg[/attachment]

[attachment=0]Zrzut ekranu z 2018-02-14 19-26-51.png[/attachment]

 

każdy detal jest ważny :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×