Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, zrobimy tak: skasujesz to konto na rzecz aktywowania Akolity i zmiany nicku na "Nihil" - bo jak nie, ... Total War, trollskie najazdy! :P;)

 

P.S. "Nihil King !!!"

 

A w szachy to swego czasu był mistrzem gimbazy ;) - teraz ? "musk już nie ten" :P Zresztą, woli trollować w internetach - zabawniej :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten dobrze rozpoczęty poniedziałek, a dlaczego? no bo jest kawa, dlatego! niczego więcej nie potrzeba, no przynajmniej mi! :mrgreen:

 

kawa 1x

a Wam czegoś brakuje z rana? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, uuu, tu może być problem, bo nie wiem w jakich "kopach" preferujesz? :mrgreen:

to żeby nie było nikomu smutno, to mam gorący kubek mojej ulubionej kawy, zapach roznosi się po całym mieszkaniu, aż ją wypije :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, wybacz mi, ale obrazki kawy mi się skończyły, poza tym od samego patrzenia nie ma nic... :bezradny: nie poczujesz smaku, nie będziesz się nim cieszyć, biorąc kolejny łyk tego "magicznego" napoju, bo to tylko obrazek! ;)

 

kia_ sportage, hey!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, ale obrazkiem się nie napijesz, myślę, że jedynym rozwiązaniem żeby tą kawkę mieć, to trzeba wstać i ją namacalnie zwizualizować! :mrgreen: obrazki są ładne nie przeczę, ale to tak, jakby oglądać wystawę przez szybkę, nie dotkniesz, nie poczujesz, no nic, zimna tafla szkła! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, taaa...z kocimi kłaczkami i po wielu bojach :mrgreen:
kawa z wkładką, mniam! ;)

 

Jeszcze osiem, a może więcej, zobaczę, jak pójdzie.
:hide:

 

Lunaa, kia_ sportage, na_leśnik, witam z domu! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, to i najeść się można! ;)

u mnie obiad skromny, bo pizza z pieca (no dokładnie z pierkarnika, no ale nie mrożona) mrożona pizza jest bez smaku, a jak jeszcze nie dosmażysz, to się rozleci zanim dojdzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, ja lubię paprykę, często i surową na kanapkę biorę, smakuje mi! no ale co tam kto lubi, a jem wszystko, tylko, że ja lubię wyrazisty smak, nie idzie mi coś mdłego, bo to nawet nie wiadomo tak naprawdę jaki to smak! :mrgreen: tak mi się skojarzyło z papryką, no leczo bez papryki, to nie leczo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, hehe, z tymi zupkami to podobnie i ja mam! :mrgreen: pomidorowa i rosół to podstawa, barszcz czerwony zawsze, ale też zupa ala śmieciuch, tam jest wszystko (no przeważnie warzywa, buraki, fasolka szparagowa, brukselka i wiele innych) chyba najgorszy był zawsze krupnik, no ale to zupka z podbiciem, bo kasza zapycha! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×