Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, przy gorzale zawsze było tak, że nikt jej nie lubi, dlatego trzeba lać ją w pysk! ;)

 

Coś w tym jest. Nigdy nie mogłem zaczaić gdzie jest sens w tych wszystkich płomiennych debatach na temat "która wódka smakuje lepiej", jeżeli większość przed jej piciem i tak wsadzają flaszkę do zamrażalnika i schładzają ją do takiej temperatury, że po wlaniu do gardła wyłączają się wszystkie kubki smakowe :bezradny: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :D

mirunia, distorted_level68, prowadzicie monitoring klimatu? :mrgreen: Takie newsy mi się podobają :great:

Pada od rana śnieg, wieczorem będę odśnieżał :/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: jakieś plany na niedzielę oczywiście po mszy?

 

Nie miałam Cię za gorliwego katolika ;) Wybieram się dziś na pyszny obiad w fajnym zajeździe...dają tam ogromne porcje więc wyżerka będzie przednia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, moją wiarę zostawmy na boku, to dość trudny temat. Na chwilę obecną mam ochotę na żur w chlebie...wygląda to smacznie ja podają ale nie wiem na co się zdecyduję. Lubię też kluski śląskie z sosem :mrgreen: Jestem zwolenniczką domowego jedzenia...jakieś wyszukane potrawy mnie nie pociągają :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wiara człowieka, to wyznacznik do określenia tej osoby? :mrgreen:

 

Oczywiście, że nie! Wiara uważam jest prywatną sprawą i dobrze jak ktoś ja ma a jak nie ma też dobrze :mrgreen: Po co się spierać o coś co do niczego nie prowadzi, powoduje tylko konflikty i nieporozumienia ale ludzie mają widocznie potrzebę udowadniania własnego zdania. Szanuję człowieka za to kim jest a nie w co wierzy lub nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie! Wiara uważam jest prywatną sprawą i dobrze jak ktoś ja ma a jak nie ma też dobrze :mrgreen: Po co się spierać o coś co do niczego nie prowadzi, powoduje tylko konflikty i nieporozumienia ale ludzie mają widocznie potrzebę udowadniania własnego zdania.

 

True.

Z resztą do czego taka dyskusja miałaby prowadzić? Ktoś się nawróci? Albo porzuci swoją wiarę? I jedno i drugie (czy wiara czy niewiara) za głęboko siedzi w człowieku żeby jakiekolwiek argumenty mogły to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze prasowanie można olać. Teraz podobno takie zagniecenia modne są :P

 

Styl na ekskluzywnego żula? :D

 

Lilith, odsapuj po manewrach i ciesz się że masz sajgon za sobą. Ja dopiero przed sezonem :hide: .

 

Nogi mi zaraz w cztery litery wejdą :hide:

 

Pół biedy. Gorzej jakby się od czterech liter odczepiły ;) .

 

Zimno pizga jak na dworcu w kieleckim, ale słonko świeci.

 

U nas nawet słońca niet :bezradny: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam nikogo, kto lubiłby prasować. To jedna z tych bezmyślnych czynności, która doprowadza mnie do szewskiej pasji.

Zawsze prasowanie można olać. Teraz podobno takie zagniecenia modne są :P

 

Mnie przy prasowaniu ogarnia wewnętrzny spokój na granicy rezygnacji :roll:

Zagnioty kontrolowane są ok, ale takie wyduźdane ciuchy z pralki wyglądają fatalnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×