Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

anemon, :mrgreen: nie no wiadomo, że wiosna jest zajebista!

a jak przechodzicie przesilenie wiosenne? odczuwacie jakieś większe zmiany w postrzeganiu?

Jeśli dobrze pamiętam, moim udziałem jest przesileniowe zmęczenie. Pewnie niedługo mi się przypomni :? Może dałoby się temu zapobiec, stosując wzmacniające suple?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, mnie już dobija chodzenie w kurtce zimowej, szaliku, swetrach i szaliku. Sukienki, ja chcę sukienk

Ja prawie cały czas chodzę po domu w podkoszulku z długim rękawem, swetrze i bluzie polarowej. A w lecie to jest OK, założę klapki na nogi i śmigam do sklepu a teraz to się muszę ubierać a wcale mi się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anemon, co do kombajnów witaminowych mam negatywne zdanie, bo uważam, że nie działają, "naturalne"? :mrgreen: hehe... olejek jest syntetyczny! :P no ale może działa... z THC skończyłem definitywnie, chociaż olejek konopny to tylko z nazwy...! :mrgreen:
Ani THC, ani CBD, naturalny olej z konopi: Olej konopny tłoczony na zimno, nieoczyszczony jest bogatym źródłem kwasów omega-3, 6 i 9, które stanowią ok. 75% oleju. Zawiera duże ilości witamin: E, D, A i K oraz fitosteroli, fosfolipidów, chlorofilu i składników mineralnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Level miał zapewne na myśli ścisłe nazewnictwo meteorologiczne, które stosuje się do określania konkretnych zjawisk.

W Polsce występuje klimat umiarkowany o nieumiarkowanych zmianach jak rzekł prof. Kopcewicz, stąd jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×