Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :smile:

U mnie nie tak źle - 12, spodziewałem się, że będzie gorzej, w pracy tylko zimnica, wychlodzilo się po weekendzie.

 

Carica, przejezdzalem obok przystanku i też stały podobne misski, nosy czerwone, nienaganna fryzura, kurteczki do pępka, ale trzymały pion :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica, może jednak liczą na ocieplenie klimatu :-|

anemon, dwie kawy, w tym jedna rozpuszczalska wypite, powoli się oswajam ze świadomością, że jest poniedziałek. W pracy ciężki dzień się szykuje, trzeba będzie jakoś przetrwać :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anemon, hey! :) ale dlaczego się na powitanie od razu żegnasz? (emota z machającą łapką to tak naprawdę "papa" :P) uciekasz już? :mrgreen:
Uciekam, ale będę zaglądać ;) lubię emotkę :papa: , nie ma powitalnej (może ewentualnie :tel2: kojarząca się z gestem "aloha"), więc używam jej w obu przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Ale zimno coś okropnego w życiu tak nie zmarzłam. Leżę i odmarzam pod kołderką z gorącą kawką.

 

Ja dzisiaj wpadłem na wspaniały pomysł i na spacer poszedłem. To świecące Słońce mnie zmyliło. Nie wiedziałem, że jest tak zimno :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek, ja na razie spacerki odpuszczam ;) .

 

Carica Milica, tak tylko narazie przeglądam w ramach automotywacji. Wiesz, oglądam oferty, oglądam foty, kminę co bym tam sobie zrobił po swojemu i siedzę na forum budowlanym szukając podpowiedzi jak te swoje wizje wprowadzić w życie jak najtańszym kosztem.

Ostatnio kiepsko u mnie z motywacją, informacje które do mnie docierają z Holandii nie napawają optymizmem (sporo zmian na firmie, może to mój '"zmysł katastrofisty" ale wydaje mi się że na gorsze), więc każdy boost do chęci działania jest w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, spoko! a coś konkretnego szukasz?

 

35-40m2, nie parterowe (może być poddasze), z piwnicą, 1-2 pokoje, rynek wtórny (byle nie kamienica). Preferowane mieszkanka po remoncie generalnym, ewentualnie do wykończenia. Lokalizacja: Jakaś niedroga mieścina w pobliżu gór i nie oddalona zbytnio od dużego miasta. Z całego wachlarza pomysłów zostały Jelenia Góra i Bielsko-Biała. A że lubię Wrocek i często tam bywam to preferowana opcja numer jeden.

 

Carica Milica, chciałbym, ale to nie jest kwestia chcenia tylko finansów. Jak chcę mieć swoje mieszkanko to muszę na nie zarobić a tutaj bez konkretnego skilla możliwego do sprzedania na rynku pracy raczej szans na to nie ma. Reasumując, chciałbym już tam nie jeździć ale jeszcze bardziej chciałbym mieć swój kąt ;) .

 

Z S. ostatnio stwierdziliśmy, że chyba do szczęści brakuje nam jedynie własnego mieszkania.

 

Was jest dwoje, w dodatku ogarniętych. To jest w zasięgu ręki ;) .

 

kia_ sportage, zawsze można wynająć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, u obecnego chlebodawcy maksymalnie posiedzę do września przyszłego roku. Ale patrząc na to co się tam wyprawia to pewnie krócej.

A co do w ogóle wyjazdów zarobkowych to nie wiem. Podejrzewam że parę, jeśli nie paręnaście lat przede mną... No chyba że uda mi się coś niecoś ogarnąć łepetynę, stworzyć realny plan rozwoju zawodowego i go zrealizować. Na ten moment szans na to nie ma :-| .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×