Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Ty na poważnie.Ja dałem szansę Dudzie ocenię go za 2 lata.Coś czułem,że Duda wygra.

ja na Poważnie , a Ty na POważnie i tym sie różnimy .

Dałeś szansę Dudzie , ale głosowałeś na POpaprańca .

Umiesz zmieniać zdanie z dnia na dzień jak Twój Guru Bronek . :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cieszy mnie wygrana Dudy, ale za to bardzo cieszy porażka Komorowskiego i całego PO- partii złodziei, krętaczy i bogaczy którzy nie mają już żadnego kontaktu z rzeczywistością. Mam nadzieje że na jesieni PO poniesie sromotna klęskę choć rządy Kaczyńskiego też nie są moim marzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu Prezydentowi czy nowo wybranemu Premierowi trzeba z początku dać szansę.

Ja dałem szansę Tuskowi w 2007 roku. Miałem nadzieje, że jako twardy polityk będzie rządił jeszcze lepiej niż PiS.

Po pół roku wiedziałem, że jest on głową mafii i dałem sobie spokój. Ale szanse dałem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za to bardzo cieszy porażka Komorowskiego i całego PO- partii złodziei, krętaczy i bogaczy którzy nie mają już żadnego kontaktu z rzeczywistością. Mam nadzieje że na jesieni PO poniesie sromotna

Amen to that brother :great:

Ja mam nadzieję, że nie tylko na to że platforma przegra. Mam nadzieje że krętacze z platformy trafią za kraty :twisted:

Mnie PiS też nie rajcuje. Za duży socjal.....jednak jest to MEGA mniejsze zło niż Peło.

Fajnie określili SLD. Pis wziął ich elektorat socjalny. Po elektorat liberalny

To koniec post PZPRu :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Ludzie wybrali popul istę, Polacy nie uczą się na podstawie doświadczenia, ale to dobrze, młodzi ludzie wchodząc w życie wyborcze najwyraźniej za każdym razem muszą dostać po dupie. Ja nie oceniam tego jako wygranej dudy, bardziej jako przegranej PO, nawet nie personalnie Komorowskiego. Jesienią liczę na większą polaryzację, choć pewnie moje marzenie o wyoutowaniu z parlamentu POPISu się nie spełni. Jak Duda się sprawdzi w nowej roli, przyjdzie nam ocenić z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę był dobrym prezydentem

hahahahahhaahs po trzyrokć

Gdyby był sdobrym prezydenbtem wygrałby 1 turę osiagając co najmniej 50%. Miał przecież zaufanie ponad 70% Miał olbrzymi parasol mediów które usprawiedliwiały jego każdą wpadkę i propagowały go jako męża stanu i świetnego prezydenta.

Pół toku temu sondaż:

Komorowski 66% poparcia\

Duda 12%

To pokazuje ile można wierzyć sondażom które zawsze kłamią zawyżając platformie poparcie.

W 1 turze pokazano Komorowskiemu żółtą kartkę. W 2 ludzie pokazali czerwoną kartkę.

Ludzie głosowali w większości nie za Dudą ale przeciw Komorowskiemu!

70% ludzi w 1 turze nie poparło prezydenta.

To był zwykły leniwy partyjny prezydent, podpisujący wszystko co się da. Podpisał wszystkie ANTY obywatelskie ustawy 67, GMO, Gender.

Mówiłem o tym już kilka miesięcy temu, że za podpis pod tymi "reformami" Komorowski zapłaci i to sromotnie a raczej sromotną porażką.

Jeśli urzędujący prezydent nie wygrywa reelekcji tzn, że Naród nie chce takiego prezydenta.

Ludzie którzy głosowali na Komorowskiego nie głosowali na niego ze względu na to że był dobrym prezydentem. Nie. Głosowali bo nie zgadzali się z poglądami Dudy, nie popierali PiSu są lewicowcami itd.

Mało kto głosował na Komorowskiego bo uważał go za dobrego prezydenta.

a przegrał przez rządy PO i piszę to,jako osoba neutralna,która na niego nie głosowała.

Dokładnie. Ołowiane buty partyjnego prezydenta pociągnęły na dno. Nikt już nie pamięta o tym, że Komorowski został prezydentem bo byla to osobista decyzja Tuska.

Póki Tusk rządził myślicie że Komorowski był niezależny? Wątpie.

Dopiero jak Tusk pojechał Komor troche sie usamodzielnił, a że jest nieporadny i wyalienowany względem zwykłych ludzi to przegrał.

Sztab PO skupił się na swoim elektoracie bogatych sytych lemingów. Zapomnieli jednak, że elektorat ludzi jako taki biednych to elektrorat sporo większy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duda wygrał mimo wszystko niewielką ilością głosów, więc niewiele się zmieniło - POPiS daleko przed felietonem, a między prowadzącymi dosłownie rzut (moherowym) beretem.

 

tak naprawdę był dobrym prezydentem

I spektakularną pizdą. Przed I turą unikał jakichkolwiek debat, a kiedy debata z udziałem 10 kandydatów się odbyła, miał czelność ją w ogóle krytykować. Cóż za tupet. Kiedy po I turze dostrzegł, że traci swoje miejsce przy korycie, rozpoczął żałosny taniec żebrania o głosy. Nagle zmienił zdanie o debatach, wyszło też na jaw, że JOW-y od zawsze były mu bliskie (szkoda, że 20% nie zdobył Braun, Komorowski oświadczyłby, że w zasadzie to on nigdy Żydów nie lubił, a królem Polski był, jest i będzie Chrystus). Zero godności, podstarzała dziwka, która by zwabić klientów zgoliła nawet wąsy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cieszy mnie wygrana Dudy, ale za to bardzo cieszy porażka Komorowskiego i całego PO- partii złodziei, krętaczy i bogaczy którzy nie mają już żadnego kontaktu z rzeczywistością. Mam nadzieje że na jesieni PO poniesie sromotna klęskę choć rządy Kaczyńskiego też nie są moim marzeniem.

 

Też mnie ucieszyło to, że Komoukraiński został utrącony. Był taki pyszny i butny, zachowywał się jakby faktycznie miała być koronacja, a wybory to tylko zbędny obowiązek.

 

Kalebx ja tu piszę dla zabawy i frajdy :D Ty na poważnie.Ja dałem szansę Dudzie :D ocenię go za 2 lata.Coś czułem,że Duda wygra.

 

Nie wiem czy dobrze to pamiętam, ale miałeś napisać coś negatywnego o Platformie jak wygra Duda. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Ludzie wybrali popul istę, Polacy nie uczą się na podstawie doświadczenia, ale to dobrze, młodzi ludzie wchodząc w życie wyborcze najwyraźniej za każdym razem muszą dostać po dupie. Ja nie oceniam tego jako wygranej dudy, bardziej jako przegranej PO, nawet nie personalnie Komorowskiego. Jesienią liczę na większą polaryzację, choć pewnie moje marzenie o wyoutowaniu z parlamentu POPISu się nie spełni. Jak Duda się sprawdzi w nowej roli, przyjdzie nam ocenić z czasem.

 

Polacy właśnie się wreszcie nauczyli na podstawie doświadczenia i nie chcą władzy, która ich kopie w tyłek. Skok na OFE, zwiększenie podatków, wieku emerytalnego, olewanie inicjatyw obywateli podpisanych przez miliony, afery, w trakcie których wyszło, że PO psuje finanse publiczne dla zachowania władzy, poza tym olewa kraj i beztrosko stwierdza, że już istnieje tylko teoretycznie, a być może nawet robi ustawki - prowokacje mające zaszkodzić innym - spalenie budki pod ambasadą (wyszło też jakimi są burakami), posłanie 6-cio a nawet 5-cio latków do szkoły dla zachowania władzy, niekorzystny dla nas pakiet klimatyczny otrąbiony jako sukces - długo można by wymieniać. Więc trochę obiektywizmu.

 

Komorowskiego właśnie jest to też porażka personalna, bo wielu głosowało na Dudę po to, żeby już Komor przestał robić siarę. W gruncie rzeczy był to słaby kandydat, co szczęśliwie ujawniła kampania, wcześniej jego wizerunek był pijarowo napompowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren

Świetne. Moim zdaniem ten tekst Michnika jest hasłem przewodnim tej jakże "udanej" dla Komorowskiego kampanii.

Pycha pycha i jescze raz pycha po stronie reżimowca Michnika który za wierną reżimową służbę dostał nawet Order od ex prezydenta.

Koniec czasów rozdawania orderów byle komu i za byle co na szczęście nastał.

Śmieli się nawet z tego że Komorowski obiecał order dla każdego kto na niego zasługują ze względu na to ze prezydenckie ordery dzis mało znaczą,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty na poważnie.Ja dałem szansę Dudzie ocenię go za 2 lata.Coś czułem,że Duda wygra.

ja na Poważnie , a Ty na POważnie i tym sie różnimy .

Dałeś szansę Dudzie , ale głosowałeś na POpaprańca .

Umiesz zmieniać zdanie z dnia na dzień jak Twój Guru Bronek . :lol:

Ale ja nikogo nie obrażam :D a ty, masz język dość agresywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×