Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Co Duda powinien zrobić by być dobrym prezydentem:

-podnieś kwotę wolną od podatku

-szanować wszystkich wyborców,także ateistów.

-nie walczyć z TVN,Gazetą Wyborczą,Balcerowiczem

-Przestać się zajmować Smoleńskiem

-nie chodzić w tych durnych marszach pisów,każdego 10

-współpracować z opozycją

-odciąć się od kiboli,narodowców

-prowadzić politykę prounijną

-obniżyć podatki dla najuboższych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Duda powinien zrobić by być dobrym prezydentem:

-podnieś kwotę wolną od podatku

-szanować wszystkich wyborców,także ateistów.

-nie walczyć z TVN,Gazetą Wyborczą,Balcerowiczem

-Przestać się zajmować Smoleńskiem

-nie chodzić w tych durnych marszach pisów,każdego 10

-współpracować z opozycją

-odciąć się od kiboli,narodowców

-prowadzić politykę prounijną

-obniżyć podatki dla najuboższych

To były zadania Komorowskiego. On je wykonywał choć nie w pełnni je wykonywał i przegrał.

Duda musi robić co innego bo za 5 lat bo sam stanie sie nierobem Komorowskim i przegra jak Komorowski.

-Szanować innych wyborców powinien bo musi jako prezydent

- walka z TVNem Wybiórczą Michnika i tak bedzie bo są to tak podłe fałszywe anty polskie media, że wiadomo, że sami będą walczyć z Dudą na każdym kroku bo siedzą w kieszeni swoich mocodawców z PO i WSI

Tu Duda nie ma jakby mocy sprawczej bo te "media" same zaczna z nim walke bo taka ich natura. Nienawistna i lewacka

-na marsze PiSu z racji funckji raczej chodził nie bedzie

- współraca z opozycja raczej tak bo na dzis opozycja to PiS

- kiboli wandalów PiS nie popierałm ale wiadomo że budkę Ambasady rosyjskiej spalił Sienkiewicz minister PO a nie kibole lub PiS

- polityki pro unijnej raczej nie bedzie. Bedzie polityka ala Orban bo to polityka racjonalna. Kazdy w UE swoja rzepke skrobie. Kto mysli jak Tusk ze dla jakiejs szeroko pojetej europejskosci bedzie przedkładał interes polski nad interes unii jest po prostu głupi albo zdrajca tak jak Tusk który lizał 4 litery Merkel by zdobyc inntratne stanowisko

- kwote wolna od podatku powinien zaproponowac wyzsza jako inicjatywa prezydenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duda wygrał mimo wszystko niewielką ilością głosów, więc niewiele się zmieniło - POPiS daleko przed felietonem, a między prowadzącymi dosłownie rzut (moherowym) beretem.

 

tak naprawdę był dobrym prezydentem

I spektakularną pizdą. Przed I turą unikał jakichkolwiek debat, a kiedy debata z udziałem 10 kandydatów się odbyła, miał czelność ją w ogóle krytykować. Cóż za tupet. Kiedy po I turze dostrzegł, że traci swoje miejsce przy korycie, rozpoczął żałosny taniec żebrania o głosy. Nagle zmienił zdanie o debatach, wyszło też na jaw, że JOW-y od zawsze były mu bliskie (szkoda, że 20% nie zdobył Braun, Komorowski oświadczyłby, że w zasadzie to on nigdy Żydów nie lubił, a królem Polski był, jest i będzie Chrystus). Zero godności, podstarzała dziwka, która by zwabić klientów zgoliła nawet wąsy.

 

Dokładnie dziwka i nic więcej, nawet poleciał do Wojewódzkiego, te dwa tygodni pokazały , że zrobi i obieca wszystko byle zostać przy korycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu wy sie smolenskiem przejmujecie? kogo obchodzi smierc jakiegos pasibrzucha,ktory niczego dobrego dla tego kraju nie zrobil?

:silence:

Arasha Smoleńsk był i nie trzeba się tym zajmować.A jak Ci się nudzi, to się zajmuj.

Nie nudzi mi się, tylko mam szacunek dla ludzkiej tragedii i ofiar, a takie teksty są zwyczajnie niesmaczne :hide:

Wcale nie zamierzam roztrząsać Smoleńska... uważam, że są osoby, które lepiej się tym zajmą :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Duda powinien zrobić by być dobrym prezydentem:

-szanować wszystkich wyborców,także ateistów.

A to dobre, zwł. jak ateiści szanują jego :pirate: Kpina! Sam spójrz, ile tu jadu polało się na PIS... od kogo... od lewicy.

 

-nie walczyć z TVN,Gazetą Wyborczą,Balcerowiczem

Rozgonić to towarzystwo na 4 wiatry... banda sprzedawczyków.

 

-nie chodzić w tych durnych marszach pisów,każdego 10

To jego prywatna sprawa i ma do tego takie samo prawo, jak każdy inny obywatel. Tak samo, jak Ty możesz sobie pójść na paradę równości, jak będziesz miał ochotę ;)

 

-współpracować z opozycją

Z tymi pajacami :lol: ? Jakby robił wszystko, co mu każą, to nic się nie zmieni :bezradny:

 

-obniżyć podatki dla najuboższych

Z tym się zgodzę. Ale detektyw zrozum, że Duda to nie Komor... daj Boże :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk napisał(a):

-obniżyć podatki dla najuboższych

najlepiej je znieść a zamiast tego nałożyć na wielkie sieci handlowe one i tak swoje zarobią skoro na zachodzie dają 4-5 krotnie wyższe pensje swoim pracownikom a też tam egzystują. Przedsiębiorcy i kadra kierownicza zagłosowała na Komora widać boją się Dudy z kolei robotnicy, bezrobotni i rolnicy za Dudą bo dość mają nierówności społecznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu wy sie smolenskiem przejmujecie? kogo obchodzi smierc jakiegos pasibrzucha,ktory niczego dobrego dla tego kraju nie zrobil?

Spójrzcie na to z perspektywy areny międzynarodowej. Zginął prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wraz z generalicją i ważnymi urzędnikami państwowymi. Wy tutaj obrażacie tych zmarłych w haniebny sposób. Co mogą sobie pomyśleć inne narody o nas czytając te wpisy, czy słysząc takie wypowiedzi? Sprawa powinna być wyjaśniona, bez żadnych niedomówień, a niedomówienia są. Poczytajcie sobie to:

 

6 czerwca w wypadku samochodowym zginął prof. Marek Dulinicz. Miał kierować ekipą archeologów, wyjeżdżającą do Smoleńska. Policja ustaliła, że był to zwykły wypadek, do którego doszło z winy żony profesora, prowadzącej auto feralnego dnia.

15 października z Zalewu Rybnickiego wyłowiono poćwiartowane zwłoki Eugeniusza Wróbla – wybitnego eksperta z dziedziny lotnictwa, który przeprowadził własną analizę „wypadku” TU-154M, wskazującą, że w Smoleńsku doszło do zamachu. Pomimo oskarżenia o tę zbrodnię jego syna, sprawy nie udało się wyjaśnić.

Niby takie rzeczy się zdarzają... jakiś wypadek, jakiś zawał, ale... poczytajcie tekst z poniższego linku, a wnioski wyciągnijcie sami. Zbyt wiele tego było, by przejść obok obojętnie.

https://marucha.wordpress.com/lista-smierci/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz chamski język Arasha.Dla Ciebie, każdy kto nie za PIS i kościołem, to popapraniec.Jad, też moja panno sączył też PIS.Jak nie wierzysz,to poszukaj.

Maciek, wytłumacz mi co dla Ciebie znaczy prawdziwe Polskie media ? Bo określasz TVN media niepolskie.Czyli jakie ? Mongolskie,Samoańskie,Rumuńskie.Dla mnie Pochanke,Werner, mówią po polsku.No,chyba że masz Macieju zapędu nacjonalistyczne ( co wątpię ) i dla Ciebie, Polak to musi być katolik,nacjonalista, wróg unii.A najlepiej skin.

 

Arasha na paradę nie chodzę.Bo nie lubię marszów i protestów.Na Boże Ciało też nie chodzę.

Arasha, a kto to był Komor ? Nie było takiego kandydata.Był Komorowski i Duda.Ciekawe czy Ty lubisz jak się śmieją z Twojego nazwiska.

A jakie Ty Arasho, lubisz media ? Przyznaj się ?

Czyli jak sama widzisz, w sferze politycznej jesteśmy wrogami.I to zaciekłymi.

I raczej bym do Ciebie nie pasował.By były ciągle kłótnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Dudzie spoczywa teraz ogromna odpowiedzialność bo dużo obiecał, jak los ludzi z nizin społecznych się nie zmieni na lepsze to drugi raz mu już nie zaufają.

 

Arasha,

A to dobre, zwł. jak ateiści szanują jego

 

:shock: on jest teraz prezydentem i jako prezydent ma obowiązek szanować Polaków również ateistów, jak ktoś go tam prywatnie nie szanuje to prywatnie może go sobie też nie szanować.

np. może się zalogować na nerwicy.com i pisać cięte riposty do bonsai, ale jako prezydent ma szanować godność wszystkich Polaków również ateistów jeszcze raz powtarzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo określasz TVN media niepolskie.Czyli jakie ? Mongolskie,Samoańskie,Rumuńskie.Dla mnie Pochanke,Werner, mówią po polsku.No,chyba że masz Macieju zapędu nacjonalistyczne ( co wątpię ) i dla Ciebie, Polak to musi być katolik,nacjonalista, wróg unii.A najlepiej skin.

To nie są media polskie bo są własnością ostatnio ponoć amerykańską bo jakieś amerykańce kupili pakiet większościowy grupy ITI czyli TVNu.

To że mówią po polsku to nie znaczy że to media polskie. To są media polskojęzyczne.

Nic w nich Polskiego bo ich dziennikarze i rozmówcy wyznają 1 zasadę Tuska. Dla nich "polskość to nienormalność". Nienormalność czylli zaścianek, zacofanie, dziadostwo hołota czylli ogólnie coś najgorszego.

Za nic mają polską historię, kulturę i rację stanu szczególnie w gospodarce.

Te media szerzą kosmopolityzm czyli pogląd "Jesteśmy Europejczykami, światowcami byle nie Polakami bo polacy to bydło"

Dla nich ważniejsza niż Polska jest UE, ważniejszy niż polski jest interes UE.

Polska natomiast powinna być sprzedana najlepiej w całości, sprzedać nawet lasy szkolnictwo itd itp bo polska to zaścianek, kupa gnoju.

 

Ja się z takim podejściem działaczy TVNu zdecydowanie nie zgadzam.

Jest tam jeden człowiek sprawiedliwy Bogdan Rymanowski dziennikarz. Reszta to sprzedawczyki służące obcym nie polskim panom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nich "polskość to nienormalność". Nienormalność czylli zaścianek, zacofanie, dziadostwo hołota czylli ogólnie coś najgorszego.
Polska natomiast powinna być sprzedana najlepiej w całości, sprzedać nawet lasy szkolnictwo itd itp bo polska to zaścianek, kupa gnoju
. to ja o tym marze :mrgreen: tylko w tych mediach tego nie ma albo ja przynajmniej nie zauważam bo w sumie rzadko z nich korzystam. Za to ciągle podkreślają jak to w Polce jest wspaniale i czczą przegrane powstania i rocznice. Dla mnie nienormalność to co politycy PO mówili u sowy i przyjaciela, niskie pensje mimo sporego PKB i umowy śmieciowe, przywileje dla wybranych grup i religia w szkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, ja to pisałam bardziej w kontekście tego, co tutaj przeczytałam. I teraz niech niektórzy nie robią maślanych oczu. Oczywiście, że jako prezydent nie powinien robić różnic, ale to chyba jasne.

 

Masz chamski język Arasha.Dla Ciebie, każdy kto nie za PIS i kościołem, to popapraniec.

A w którym miejscu to napisałam? Po prostu widzę, że teraz wszyscy się będą przymilać do Dudy, żeby im to czy tamto dał, a wcześniej, to tylko Bronek i Bronek ( nie ja pierwsza użyłam tego określenia... nie piszę również o nim per Komoukraiński, jak niektórzy ). Ja w przeciwieństwie do wielu mam szacunek do odmienności, ale do obłudy już nie!

 

Jad, też moja panno sączył też PIS.Jak nie wierzysz,to poszukaj.

Owszem, sączyło się i zwracałam na to uwagę, żeby zmienić ton dyskusji.

 

Maciek, wytłumacz mi co dla Ciebie znaczy prawdziwe Polskie media ? Bo określasz TVN media niepolskie.Czyli jakie ?

Ja Ci odpowiem... prawdziwe polskie media to media uczciwe, rzetelne, nie będące na usługach żadnej opcji politycznej!

 

Arasha na paradę nie chodzę.Bo nie lubię marszów i protestów.Na Boże Ciało też nie chodzę.

Nie mówię, że masz chodzić, tylko, że masz taką możliwość i nikt Ci tego nie zabroni. Podałam tylko taki przykład.

 

Arasha, a kto to był Komor ? Nie było takiego kandydata.Był Komorowski i Duda.

Gorsze określenia tu padały, jak np. Szogun i jakoś do nich się nie przyczepiłeś :pirate:

 

A jakie Ty Arasho, lubisz media ? Przyznaj się ?

Szczerze? Żadne! Nie jestem w stanie nic oglądać, poza paroma serialami i meczami ;) Od dawna TV to u mnie bardziej atrapa.

 

Czyli jak sama widzisz, w sferze politycznej jesteśmy wrogami.I to zaciekłymi.

To Ty to powiedziałeś. Ja tak nie uważam. Po prostu nie lubię PO, a Ty PIS-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>linkowanie do magruchy

 

Odnośnie wypowiedzi Zimy. Lechu zrobił jedną dobrą rzecz podczas swojej prezydentury - zginął :). Jeżeli Rosjanie go załatwili - dziękuję Rosjanom. Lech Kaczyński może i miał mordkę nieporadnego, poczciwego fajtłapy, ale nie zapominam o tym, że był niebezpiecznym etatystą, radośnie depczących człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku ja jestem fanem TVN i się uważam, za Polaka.Chyba,że jestem Chorwatem i tego nie wiem.

Co do SLD I PSL, to się zgadzam.To już przeżytek.Trzeba nowej lewicy.Chociaż, z drugiej strony mąż (lat 45) mojej koleżanki lat 42, jest radnym z PSL.Więc z sympatii to niej niech PSL zostanie.

Maćku, ja znam ludzi.W realu, którzy nie oglądają TVN i mówią,że mają kompleksy.Bycia Polakami.Ja oglądam TVN i jestem dumny,z tego że jestem Polakiem.Lubię polskie książki.Ostatnio polskie fantasty i kryminały.Lubię Polskie aktorki.Choćby Magdę Walach,Agnieszkę Wielgosz czy Annę Ilczuk.Kibicuje Polskim sportowcom.Uważam,że mamy piękną przyrodę.

A Pierwszą Miłość,Ojca Mateusza i Kiepskich wolę niż seriale z USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w którym miejscu to napisałam? Po prostu widzę, że teraz wszyscy się będą przymilać do Dudy, żeby im to czy tamto dał, a wcześniej, to tylko Bronek i Bronek ( nie ja pierwsza użyłam tego określenia... nie piszę również o nim per Komoukraiński, jak niektórzy ). Ja w przeciwieństwie do wielu mam szacunek do odmienności, ale do obłudy już nie!

 

Jacy niektórzy? Tylko ja tak piszę o Komoukraińskim "Komoukraiński". W końcu 300 milionów złotych obiecał kijowskiej juncie, która na szczeblu państwowym czci ludobójców, którzy bestialsko mordowali Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej. Teraz czekam na to, co zrobi Duda, bo list od środowisk kresowych przyjął i obiecał nie pozostawić go bez odzewu, ale ja podejrzewam jak będzie - dalsze twierdzenie, że "Polacy nic się nie stało" "musimy uszanować decyzje Ukraińców i starać się ich zrozumieć".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, widzę, że jednak wróciłeś do wątku... ;) Mnie się już nie chce. Wpisy wiadomo kogo pokazują właśnie, że Polska to "nienormalność, zaścianek, zacofanie, dziadostwo, hołota, czyli ogólnie coś najgorszego". Trzeba się pogodzić z werdyktem mieszkańców wsi, tam bowiem Duda miał największe poparcie i jakoś żyć. A dyskusje z ludźmi o rozwiniętym pniu mózgu, ale bardzo słabo funkcjonującym płacie czołowym można olać. To nie ma sensu.

 

Wybory pokazują ponadto, że mój pomysł z podzieleniem tego kraju na dwa odrębne byty jest godny rozważenia. :)

 

jetodik, Duda i cięte riposty? No proszę Cię, takie pionki Kaczyńskiego zjada się na śniadanie (czasem się opłaca, mimo późniejszej niestrawności).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, gdyby Kaczyński ( Jarosław) kandydował zamiast Dudy to raczej by nie wygrał bo jest dla młodych równie passe jak Komor a to dzięki głosowi młodych wygrał w dużej mierze. Teraz zamiast Kaczyńskiego kogoś innego uczynić wodzem PiS i 40% w wyborach parlamentarnych zapewnione a z Jarkiem to może być problem bo ma gigantyczny elektorat negatywny którego np Duda nie miał. Ja sam nie cierpiałem Kaczyńskich odkąd pamiętam byli a teraz jest antypatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku ja jestem fanem TVN i się uważam, za Polaka.Chyba,że jestem Chorwatem i tego nie wiem.

Monk ja nie mówie że Ci co oglądają TVN nie są Polakami. Napewno są lepszymi lub gorszymi.

Chodzi mi o to że TVN nie przekazuje pro polskich wartości a często wrecz odwtotnie uprawiają antypolską propagandę

Co do SLD I PSL, to się zgadzam.To już przeżytek

Paradoksalnie mając do wyboru PO i SLD jako lewicę wolę SLD. Znam kilku działaczy SLDowskich i są to dość w porządku ludzie mimo iż o dziwnych (względem mnie) poglądach.

SLD jest naturalną lewicą z lewicowymi wartościami. Nie zmieniaja programu jak wiatr zawieje. Odwrotnie do PO oni chcieliby byc i prawica i lewicą choć ostatnio mocno wsparli lewą nogę przez co Komorowski przegrał.

PO to oszuści i przebierańcy.

SLD chociaż w swoich poglądach są stali, niezmienni czym zyskują na wiarygodności choć poparcia już nie mają prawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×