Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem zwolennikiem ani Dudy ani Komorowskiego,ale jedno powiem napewno pan Komorowski ośmieszyl się wiele razy choćby w Japonii .

 

Pewnie że jeden i drugi się nie nadaję na prezydenta ale hitem był Lechu. :mrgreen:

 

bonsai, nie przypierdalaj się do marwila :twisted:

 

Dobrze że się przypierdala bo to śmieć. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem ani Dudy ani Komorowskiego,ale jedno powiem napewno pan Komorowski ośmieszyl się wiele razy choćby w Japonii .

 

Pewnie że jeden i drugi się nie nadaję na prezydenta ale hitem był Lechu. :mrgreen:

 

bonsai, nie przypierdalaj się do marwila :twisted:

 

Dobrze że się przypierdala bo to śmieć. :mrgreen:

 

Ty naprawdę uważasz , ze jesteś zabawny , odważny czy popularny? Ja się czuję zniesmaczona Twoimi wypowiedziami w tym tonie i powiem , ze kiedyś wydawales mi się spoko kolesiem , teraz hm :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu mówił o klasie Komorowskiego, nie widzę cienia klasy w tym, żeby parę sekund po gratulacjach dla Dudy (i pouczeniu o demokracji, w którym raczył uszanować mój głos) mówić, że jego obóz polityczny walczył w kampanii o wolność przeciwko fali nienawiści. To jest obrzydliwa obłuda, by od razu wciskać szpilę i przypisywać innym nienawiść - jeśli ktoś musi to robić tuż po gratulacjach, to źle o nim świadczy i sam chyba ma sporo nienawiści i według mnie niesprawiedliwe by było, gdyby Bul wygrał. I niesprawiedliwe by było, jakby wygrał ktoś po tak brudnej kampanii jak kampania "miłośnika" zgody i bezpieczeństwa. Bez urazy do wszystkich co głosowali na Komora, ale tak uważam. (Nawiasem mówiąc "zgoda i bezpieczeństwo" to całkiem dobre hasło do reklamy prezerwatyw).

Następnie w komentarzach Nałęcz uprzejmie powiedział, że przegrał kandydat lepszy, po czym razem szefem klubu PO zaczęli mówić, że Duda wygrał, bo schował Kaczyńskiego i dlatego że PiS ukrył swoją prawdziwą twarz. Zwykle nie oglądam programów politycznych na tvp i tvn, ale zbolała mina Wenderlicha, Nałęcza i Hołdysa - bezcenne (mimo tych ich szpili).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, teraz to nie ważne, teraz ważne, czy znamy 10 przykazań albo 7 grzechów głównych. :pirate::twisted:

 

Wszystkie grzechy główne znasz, bo wszystkie przecież praktykujesz. :mrgreen:

No nic, ortodoksi tańczą, tańczą, tańczą, niech żyją państwa wyznaniowe!

 

[videoyoutube=nBfEUTO4Uvs][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mediach żałoba bo PBK umiłowany przegrał.

Kuźniar wściekły, Krasko zaniemowil a Becia "mam czym oddychać i musze to pokazać" Tadla mało nie płakała....

Żenujący spektakl. Do tego Nałęcz jak zwykle plul jadem nienawiści. Nigdy klasy nie miał i nawet na koniec jej nie pokazał

Czemu przegrał?

Bo były już prezydent jest prezydentem nierobem do tego dba tylko o bogatych łapówkarzy. W nosie ma los biednych młodych emigrantów i innych grup społecznych.

Sztab PO jest juz tak odcięty od rzeczywistości ze nie pomyślał o tym, że sam elektorat lemingow + maleńki elektorat lewicy nie wystarczą.

Ludzie z pałacu nie mają pojęcia o życiu zwykłych obywateli stąd nie mogli wymyślić sposobu na zdobycie innych wyborców.

Prezydent był tak wyjęty ze swojej złotej klatki by rozmawiać z ludźmi musiał chodzić z suflerką nomen omen córka generała WSI.

Duda nie musiał nic udawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu język miłości zwolenników PO powala "analfabeci", "śmieci". Komorowski również dołożył wczoraj ostatni element do swojej układanki, mówiąc, że Ci wszyscy któzy na niego głosowali to pospolite ruszenie,. I ot człowiek, który mówił o zgodzie i bezpieczeństwie, znowu pokazuje niestabilność, bo pospolite ruszenie powoływane jest pod broń, i w ten sposób ani bezpieczeństwa ani zgody budować się nie dać. Druga sprawa to co on chce tym pospolitym ruszeniem bronić? Polaków? czy własny stołek i interesy? Bo jak czytam zagraniczną prase, to PiS opisywany jest jako partia nacionalistyczna(postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro w sferze polityki) a Komorowskiego za człowieka zadufanego w sobie, co sugerują było przyczyną jego przegranej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, bonsai, jadę, żeby na kampanię wyborczą za 5 lat mieć :mrgreen: .
A to Duda najbliższy lot samolotem, ze wschodnią granicę planuje dopiero za pięć lat? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu język miłości zwolenników PO powala "analfabeci", "śmieci".

A weź daj spokój, mnie to ani ziębi ani grzeje... pokazują na każdym kroku, jak szanują pozostałych Polaków. :silence:

 

Bo jak czytam zagraniczną prase, to PiS opisywany jest jako partia nacionalistyczna(postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro w sferze polityki) a Komorowskiego za człowieka zadufanego w sobie, co sugerują było przyczyną jego przegranej.

A jak ja czytałam w nocy, to im tam wszystkim od USA po Włochy ładnie miny zrzedły... skończy się lizanie tyłka Unii :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×