Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory na prezydenta.


wiejskifilozof

Na kogo zagłosujesz w II turze?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze?

    • Dudę
      34
    • Komorowskiego
      19
    • Na nikogo- pójdę na wybory, ale oddam "pusty" głos na znak protestu
      4
    • Na Magdę Gessler
      6
    • Nie idę na II turę wyborów
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, teraz to nie ważne, teraz ważne, czy znamy 10 przykazań albo 7 grzechów głównych. :pirate::twisted:

 

kurfa myslisz, że będą odpytywac ? :mrgreen:

ale ja nie wierze w ich wierzenia... wiec teraz co? spala mnie na stosie? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesienią wygrywa PiS wraz z Kukizem i za dwa,trzy lata dogonimy zachód Europy a jak nie to rewolucja :mrgreen:

 

Teraz to mnie rozwaliłes. :mrgreen:

im ten kraj szybciej upadnie i zastanie przejęty przez obce mocarstwo tym lepiej

 

Napisał polak. :mrgreen: Wypad na wschód i będziesz miał obce mocarstwo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, teraz to nie ważne, teraz ważne, czy znamy 10 przykazań albo 7 grzechów głównych. :pirate::twisted:

 

kurfa myslisz, że będą odpytywac ? :mrgreen:

ale ja nie wierze w ich wierzenia... wiec teraz co? spala mnie na stosie? 8)

 

Ja jestem tego pewien, że po ulicach będą krążyły patrole moralności i będą odpytywać. A jak ktoś nie będzie umiał, to do obozu reedukacyjnego wyślą. Po kilku latach pracy w kamieniołomach, człowiek będzie znał Katechizm Kościoła Katolickiego na pamięć. ;)

 

Ja już grzechy główne powtórzyłem i przykazania też, kilka cytatów z Biblii się jeszcze nauczę, może jakoś mi się uda przemykać po ulicach niezauważonym. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesienią wygrywa PiS wraz z Kukizem i za dwa,trzy lata dogonimy zachód Europy a jak nie to rewolucja :mrgreen:

Mądrze prawi... polać mu :pirate:

Tiaa.."srali" muchy będzie wiosna, będzie ładnie trawka rosła :mrgreen: , już to widzę, PiS moim zdaniem nie nadaję się do rządzenia i prowadzenia w kierunku Europy, a jeśli faktycznie wygra wybory na jesieni, to moim zdaniem ich partia zrobi tak, że Kukiz będzie gówno miał do gadania, a w ogóle to na moje oko piorunem się pożrą z nim,a on z nimi, bo on ma bardziej liberalne poglądy i będę się szarpać między sobą, prowadzić boje wewnętrzne, bo PiS to konserwatywna partia o sztywnych poglądach, która nie porozumie się z nowoczesnym Zachodem :!::nono: dla którego normalną rzeczą jest antykoncepcja, in vitro, lesbijki, geje, różnorodność wyznań i kościołów, a nie monopol katolicki i wiele innych rzeczy..A z Ruskimi też zadrą, bo przecież Smoleński, Zamach itp..

 

Moim osobistym zdaniem Bronek był nijakim prezydentem i może żadnych spektakularnych zmian na lepsze nie było, o ile w ogóle jakieś (?) ale zapewniał jakiś powiedzmy standard demokracji, choćby wolny internet, a jak PiS dojdzie do władzy, to może chcieć nawracać wszystkich na drogę "cnoty", w swoim mniemaniu itp, może to może ta wolność się skończyć..

 

Moim zdaniem, to nie było na kogo głosować w te wybory, no chyba,że na Kukiza

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po tych kilku stronach widać, kto głosował na Dudę, heh. ;) Analfabeci (w każdym poście błąd), zwolennicy podziału ludzi na Polaków i tych, którzy Polakami nie są, osoby, którym słoma z butów wyłazi i czepiają się wagi żony Komorowskiego, która jest osobą wykształconą, urodziła pięcioro dzieci. A to wszystko spod znaku krzyża.

 

Mamy nowoczesną Polskę. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrał rozsądek,szacunek do Polski i Polaków,naszej narodowej tradycji i przede wszystkim troska o interesy Polskie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×