Skocz do zawartości
Nerwica.com

Związki na forum


Kosmaty

Rekomendowane odpowiedzi

Storożak, Dla podbicia lvla trudności jeszcze podpalić pomieszczenie gdzie się siedzi,i koniecznie łańcuchy,ciężej przegryźć jak liny

a można tu składać propozycje chodzenia, czy trzeba być swatanym przez osoby trzecie?

Do hobbiego można pewnie publicznie

Arhol, ja się musztardy nie boję ... jako jednej z niewielu rzeczy :lol: ( żartuję, boję się innych rzeczy, równie szalonych ). Najwyżej mu tę musztardę na łbie rozwalę, to mu zaraz psychoza przejdzie :pirate:

A widzisz...błąd,niejedna myślała że sobie z szaloną musztardą poradzi...i co? Jakoś słyszy się o demonicznej musztardzie,ale też nie słyszy się o kimś,kto by przeżył i poradził sobie z musztardą...

nowe-smaki-musztard.jpg

 

4a7.jpg<-demoniczna musztarda w trybie aktywacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aseksualna z ambicjami posiadania haremu. Olaboga, jezusicku, o matulu.

Harem męski z kastratów można jeszcze założyć...

Mam wątpliwości, czy oni wszyscy się do tej grupy zaliczają ... i to poważne :? No nic, będę miała przynajmniej robotę, żeby ich na drogę cnoty sprowadzić 8)

 

-- 22 sty 2015, 18:08 --

 

Arasha, powinnaś jakoś oznaczyć swoich facetów, żeby później nie było niepotrzebnych konfliktów :)

Może być mały problem ... bo ta lista z każdym dniem się powiększa :105: Nasze forum to jak studnia bez dna ... znaczy się worek z chłopami :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha,

Może być mały problem ... bo ta lista z każdym dniem się powiększa

 

to załóż topic "harem Araszki" i Twoi nałożnicy będą się tam dopisywali po prostu, wpisując sobie odpowiednie oznaczenie w podpisie np. gustowną literkę "A". szlak masz już przetarty - jest tu taki jeden co ma swój harem-topic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można tu składać propozycje chodzenia, czy trzeba być swatanym przez osoby trzecie?

 

Można składać wszelakie oferty

 

Jakoś słabo się tu parujemy, wszystko po krzokach siedzi ??

 

To jakieś tematy Tabu ? :P

 

Czy tak dmuchać na zimno, żeby nie zapeszyć, wystraszyć potencjalne połowice ? :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmaty, jesteś od paru dni na forum, to zbyt krótko, żeby zapolować na zwierzynę ... oczywiście nie chcę Cię zniechęcać, ale postaraj się lepiej poznać forumowiczów, a potem może uda Ci się nawiązać bliższe relacje :P

 

Możesz też zamieścić swoje tzw. ogłoszenie towarzysko - matrymonialne, jakie tu swego czasu miały miejsce ... podrzucam linki z szablonami :mrgreen:

moje-fajne-i-zabawne-og-oszenie-t53407.html, idealny-facet-szuka-dziewczyny-t46693.html, poznam-pani-ktora-mnie-zrozumie-t52526.html, szukam-kobiety-drugiej-po-owki-t53084.html, szukam-dziewczyny-l-skie-lub-w-pobli-u-t53194.html

Miłej lektury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto do kogo pasuje Waszym zdaniem? Parujemy i swatamy :)
Myślę, że nasze awatary doskonale do siebie pasują, w pewnym sensie się uzupełniając. Swatam nasze avki :lol: Jak mi podpadniesz, to zmienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×