Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Głosowanie] TOPtrendy Nerwica.com Festiwal 2014


Gość Bukowski

TOPtrendy Nerwica.com Festiwal 2014  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. TOPtrendy Nerwica.com Festiwal 2014

    • 7bigniew - Na kolacje..
      12
    • Psychoanalepsja_SS - Hamsters
      14
    • Flora3 - W strugach deszczu
      8
    • Antananarywa - Almost lover
      34
    • Jazzowa - Nasty Girl
      17
    • IzaMia - Laleczka z saskiej porcelany
      14
    • Amos - Sway
      4


Rekomendowane odpowiedzi

To mi się podoba, konkurs z pazurem!

 

edyta:

Zmówię za Was wieczorną modlitwę Polaka - (...) żeby miał aidsa i raka - oto modlitwa Polaka.

 

:pirate:

Myślałam, że nieszpory :mrgreen:

 

Powietrzny Kowal, no szkoda, że się niektórzy dowiedzieli z opóźnieniem, a twój pomysł z liczeniem głosów faktycznie chyba lepszy niż ankieta.

 

Niestety moje kandydatki nie wygrywają, ale w sumie w Eurowizji też głosowałam na Czarnogórę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nie lepiej przykleic na górze ten temat miast naboru?

 

A po co i tak już wygrałaś.

To po kij podbijasz ciągle, wacpanie?

 

Bo mam taki fetysz, panienko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antananarywa - świetnie! Bez większego wysiłku, czysto i przede wszystkim masz bardzo ciepły głos. I świetnie śpiewasz po angielsku!

Jazzowa - bardzo fajny klimat, ciekawy głos, podoba mi się jego barwa. Jedyny minus to ten angielski akcent. Trochę kwadratowy, ale to do wyrobienia.

Psychoanalepsja_SS - nie znam Cię, ale już uwielbiam :D

 

A w następnym konkursie muszę sam wystartować. Szkoda, że tak późno zauważyłem topic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, to trzeba będzie pomyśleć nad lepszym "pokazaniem" tematów konkursowych, bo mało osób o nich wie. No, ale to już inna bajka.

 

No własnie i powinny być specjalnie wyznaczone i oznakowane to tego osoby co organizują konkursy na forum. Odpowiedzialni za rekreacje na forum. Tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co i tak już wygrałaś.

Zasluzenie. Co prawda nie glosowalam na antananarywa, ale tez mi sie podobalo. Trudno bylo wybrac bo wszystkie dziewczyny dawaly rade

właśnie mi się wydaje, że niezasłużenie, jestem naprawdę zdziwiona taką ilością głosów :o nie chcę kokietowac, po prostu sądzę, że mogę się jeszcze nauczyc miliard rzeczy o śpiewie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×