Skocz do zawartości
Nerwica.com
Miss Worldwide

WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, chester napisał:

Kluczowe jest pytanie, jak słusznie pisze @buraczek58 czy tylko Ty to czujesz.  Jeśli nie, to problem natury somatycznej i porób badania, jeśli nikt oprócz Ciebie nie zwraca uwagi to natręctwa, bądź jakieś omamy, przekonania Twoje. 

Mowili mi znajomi ze smierdzi odemnie i widze po ich reakcji takze ze oni to czuja, nawet niektorzy sie wkurzali na mnie o to. Myslicie ze jak zrobie badanie kału i moczu bez skierowania lekarza prywatnie to wykona to jakas placowka bo zazwyczaj trzeba do tego jakies skierowanie, nie wiem czy pozwola ot tak samemu pacjentowi zrobi sobie takie badania laboratoryjne? Na NFZ nie mam czasu isc bo pracuje a prywatnie nie bede placil za wizyte po skierowanie na badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, chester napisał:

@Pawel.770 Naprawdę Ci współczuję  Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Musisz z lekarzem pogadać, jak ten nie pomoże to z innym, do skutku. 

Mowilem rodzinnemu i psychiatrze nie jednemu i lipa... o ile smród da sie jakos zamiesc pod dywan to podraznienia w miejscach intymnych juz nie dlatego chyba zostaje mi odstawienie antydeoresantow. Zobacze jeszcze z tydzien na tej wenli i potem podejme decyzje.

Tak czy inaczej dzieki Wam za pomoc😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi