Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Croatia2021

Użytkownik
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Croatia2021

  Czekam na...

  Czekam na taki power , który nie będzie epizodem choroby , ale zdrowym objawem mojej aktywności.
 2. Croatia2021

  Cześć

  Napisz coś o sobie i swojej chorobie . Jak to się stało , że trafiłaś na forum ? Masz bardzo piękny nick . Tak , świat nas uczy pogody. Ale my ( mam na myśli ludzi chorych ) patrzymy na ten świat przez "farmakologiczne okulary". Pozdrawiam.
 3. Croatia2021

  Ubezwłasnowolnienie

  Widzę , że nikt z Was nie miał z tym problemem do czynienia (wśród tych którzy uczestniczą w forum aktywnie! ) . A może w grę wchodzi wstyd po prostu ? Niepotrzebnie . CHAD-owcom wiecznie po "górce" rodzina grozi ubezwłasnowolnieniem . Mi też grożono .
 4. Croatia2021

  Hejeczka ;)

  Witaj Piotrze! Też lubię rozkminy psychologiczne .
 5. Czy jest ktoś wśród Was ubezwłasnowolniony?Jak przebiegała ta procedura w rodzinie?
 6. Croatia2021

  Powitanie

  Kotku,kotku "co masz w środku"? Pytam ,na co cierpisz . Witaj
 7. Zażywałam Effectin 75mg parę lat .To jest dobry lek na depresję .Szybko mnie z niej wyciągnął . Ale mój lekarz po tegorocznym epizodzie choroby ("górka" - jestem chora na CHAD ) mi go odstawił . Teraz jestem na innym leku .
 8. A dla mnie to czysty egoizm tak odrzucać tyle racjonalnych rad i dalej grzebać w przeszłości . Pomyśl , że jeśli Ty nie czujesz sensu życia i taplasz się w " bebechach"- to przecież jest jeszcze drugi człowiek,Twoja żona ! To dla niej powinieneś się poświęcić i zacząć leczenie . P.S. to jeszcze jeden dowód na to , że myślisz tylko o Sobie .
 9. Croatia2021

  Powitanie

  No to siemka Jakubie !
 10. Croatia2021

  Jakie masz plany na jutro?

  Jutro zamierzam trochę o siebie zadbać (manicure , pedicure , mycie głowy) . A wcześniej zwykła praca fizyczna , polegająca na koszeniu trawnika .
 11. Też jestem przeciwko narkotykom , obojętne w jakiej formie . Pani terapeutka postąpiła tak , jak każdy terapeuta powinien postąpić .Ściągnęła Cię , Jakubie na sam dół . Z borderem też nie wciskała kitu , bowiem sam Sobie robisz krzywdę (!)
 12. Croatia2021

  Powitanie

  Lamo może faktycznie jest przereklamowane. Ale jaka alternatywa? Też byłam na licie kiedyś , ale w moim przypadku się nie sprawdził . Co zastosujesz zamiast niego?
 13. Croatia2021

  Powitanie

  To znaczy , że będziesz funkcjonować na "czysto", bez leków ?
×