Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Croatia2021

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Czy jest ktoś wśród Was ubezwłasnowolniony?Jak przebiegała ta procedura w rodzinie?
 2. Croatia2021

  Powitanie

  Kotku,kotku "co masz w środku"? Pytam ,na co cierpisz . Witaj
 3. Zażywałam Effectin 75mg parę lat .To jest dobry lek na depresję .Szybko mnie z niej wyciągnął . Ale mój lekarz po tegorocznym epizodzie choroby ("górka" - jestem chora na CHAD ) mi go odstawił . Teraz jestem na innym leku .
 4. Pierwszym autorytetem był dla mnie mój Ojciec . Po drodze to się zmieniało .Dzisiaj mogę powiedzieć , że autorytetem dla mnie jest każdy inteligentny i przyzwoity Człowiek .
 5. A dla mnie to czysty egoizm tak odrzucać tyle racjonalnych rad i dalej grzebać w przeszłości . Pomyśl , że jeśli Ty nie czujesz sensu życia i taplasz się w " bebechach"- to przecież jest jeszcze drugi człowiek,Twoja żona ! To dla niej powinieneś się poświęcić i zacząć leczenie . P.S. to jeszcze jeden dowód na to , że myślisz tylko o Sobie .
 6. Croatia2021

  Powitanie

  No to siemka Jakubie !
 7. Croatia2021

  Jakie masz plany na jutro?

  Jutro zamierzam trochę o siebie zadbać (manicure , pedicure , mycie głowy) . A wcześniej zwykła praca fizyczna , polegająca na koszeniu trawnika .
 8. Croatia2021

  Powitanie

  Rozumiem .
 9. Też jestem przeciwko narkotykom , obojętne w jakiej formie . Pani terapeutka postąpiła tak , jak każdy terapeuta powinien postąpić .Ściągnęła Cię , Jakubie na sam dół . Z borderem też nie wciskała kitu , bowiem sam Sobie robisz krzywdę (!)
 10. Croatia2021

  Powitanie

  Lamo może faktycznie jest przereklamowane. Ale jaka alternatywa? Też byłam na licie kiedyś , ale w moim przypadku się nie sprawdził . Co zastosujesz zamiast niego?
 11. Croatia2021

  Powitanie

  To znaczy , że będziesz funkcjonować na "czysto", bez leków ?
 12. Przepraszam Priscillo , że tutaj wstawiłam swój wiersz ale treść jest jakby nawiązaniem do Twojego utworu . Pozdrawiam
 13. To wcale niełatwo podać rękę Ciepło różowych paznokci jak maleńkie przylądki oczekuje Dobrej Nadziei a białe plamki zwiastujące brak wapnia drżą na widok calcium w przeterminowanym opakowaniu
 14. Sprawiła mi radość wczesna pobudka i dobre samopoczucie . Może uda się parę rzeczy zrobić .
 15. Croatia2021

  Powitanie

  Hej Ja na Abilify już długo. Dlaczego schodzisz z Lamo?
×