Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Novy zazdroszczę Ci bo mnie sennosc jeszcze bardziej chwycila.mimo tego ze pije mocna kawę.Do roboty jasne :P

 

-- 08 lip 2015, 19:42 --

 

Co do ominiecia dawki to ja tez jeden dzień bylem bez leku wieczorem tylko bolała mnie glowa,ale na drugi dzień wziolem i bylo dobrze,wiec to raczej nie wina pominiecia wenli.

 

-- 08 lip 2015, 19:47 --

 

Jutro jak się wkurwie to zwiększam dawkę tylko musze się pobawić z dzieleniem tych dawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam do Was pytanie.

Nie wziąłem w jeden dzien venlectine a biorę go juz od roku i przy tym pracowałem ciężko... OD tego momentu mam mega schizY xD. Mam zawroty glowy, problemy z koncentracja, nudności, bol glowy. Moze to byc spowodowane wlasnie tym ze ńie brałem przez jeden dzien ? Dziekuje bardzo za odpowiedz.

 

Napisales, ze nie wziales, ale kiedy to bylo?? czy od tamtej pory nie brales juz wogóle leku, skad mamy to wiedziec, co do samego pytania, tak jest to wina tego ze nie wziales w ten dzien, ten lek ma bardzo krótki okres poltrwania, stad bardzo szybko pojawiaja sie skutki odstawienne, wenlafaksyna to najgorszy antydepresant do ostawienia, nie wiem z czym go porównac, gorsze to chyba moga byc tylko najciezsze narkotyki, typu heroina czy kokaina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak się wkurwie to zwiększam dawkę tylko musze się pobawić z dzieleniem tych dawek.

to znaczy ,że jak więcej na tym leku to lepiej ?

Nie wyobrażam sobie pózniej schodzenia z tak byczych dawek , no chyba ,że planujesz z tym lekiem na dłużej .

 

-- 08 lip 2015, 19:52 --

 

nie wiem z czym go porównac, gorsze to chyba moga byc tylko najciezsze narkotyki, typu heroina czy kokaina.

toś mnie szczerze teraz Patryk zaskoczył :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak się wkurwie to zwiększam dawkę tylko musze się pobawić z dzieleniem tych dawek.

to znaczy ,że jak więcej na tym leku to lepiej ?

Nie wyobrażam sobie pózniej schodzenia z tak byczych dawek , no chyba ,że planujesz z tym lekiem na dłużej .

 

-- 08 lip 2015, 19:52 --

 

nie wiem z czym go porównac, gorsze to chyba moga byc tylko najciezsze narkotyki, typu heroina czy kokaina.

toś mnie szczerze teraz Patryk zaskoczył :shock:

 

Nie schodziles z tego leku nigdy?? ja co prawda mialem szczesciei mnie uboki ominely, ale z tego co czytalem w necie nie tylko tutaj, to jest to na prawde mega hardcore :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabelax no nie mam nic do stracenia,co mi pozostanie prócz wenli pozniej w SRII juz nie będę się pchal bo to najgorsze gowno zamulajace,musze zwiększyć dawkę żeby się przekonać jak to bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schodziłem , ale co ja tam brałem .

wpierw 37,5 , potem 75 mg . Ale szybko uciekłem z tej wyższej dawki ze względu na megazatwardzenie i żywienie się tylko czekoladami . Z 37,5 mg zszedłem nawet nie wiem kiedy . Za dużo noradrenaliny na tym leku . Obecnie jak weznę nawet 10mg to zaraz mam wkurwa takiego ,że hej.

 

-- 08 lip 2015, 20:05 --

 

Kabelax no nie mam nic do stracenia,co mi pozostanie prócz wenli pozniej w SRII

jak już będziesz zarabiał 4 koła to możesz spróbować Cymbalty . Droga , ale o wiele lepsza od wenli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Paroksetyny tez ponoc ciezko sie schodzi a ja w ogóle nie odczułem tego schodzac z dawki 40 mg bardzo szybko :P

 

-- 08 lip 2015, 20:08 --

 

Myślałem o Metylofenidat ponoc żadnego kopa daje dopamina i nerodrenalina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Paroksetyny tez ponoc ciezko sie schodzi a ja w ogóle nie odczułem tego schodzac z dawki 40 mg bardzo szybko

więc sam widzisz .

Ja znowu obecnie jak zmniejsze dawkę Paroz 10 mg na 7,5 to zaraz mam galaretę w gaciach . Nawet nie mysle o odstawce .Na razie nie mam co się łudzić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam do Was pytanie.

Nie wziąłem w jeden dzien venlectine a biorę go juz od roku i przy tym pracowałem ciężko... OD tego momentu mam mega schizY xD. Mam zawroty glowy, problemy z koncentracja, nudności, bol glowy. Moze to byc spowodowane wlasnie tym ze ńie brałem przez jeden dzien ? Dziekuje bardzo za odpowiedz.

Tak moze, lepiej tak wiecej nie rob.

Swoja droga po roku brania to nie wiadomo czy kiedykolwiek dasz rade odstawic :twisted:

 

-- 08 lip 2015, 20:02 --

 

Z Paroksetyny tez ponoc ciezko sie schodzi a ja w ogóle nie odczułem tego schodzac z dawki 40 mg bardzo szybko :P

 

-- 08 lip 2015, 20:08 --

 

Myślałem o Metylofenidat ponoc żadnego kopa daje dopamina i nerodrenalina :D

 

Ale ty masz przeciez lęki?Ostatnia rzeczą, ktorej Ci trzeba jest "kop", bo po tym to dopiero bedziesz mial lęki.

Stymulanty dla lekowcow = big NO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam do Was pytanie.

Nie wziąłem w jeden dzien venlectine a biorę go juz od roku i przy tym pracowałem ciężko... OD tego momentu mam mega schizY xD. Mam zawroty glowy, problemy z koncentracja, nudności, bol glowy. Moze to byc spowodowane wlasnie tym ze ńie brałem przez jeden dzien ? Dziekuje bardzo za odpowiedz.

Tak moze, lepiej tak wiecej nie rob.

Swoja droga po roku brania to nie wiadomo czy kiedykolwiek dasz rade odstawic :twisted:

Nie strasz tu, bo ja bralam kilkanascie lat i sie dalo. Ale zgadzam sie z Patrykiem, schodzenie to byl kosmos..

 

-- 08 lip 2015, 20:26 --

 

Ale ty masz przeciez lęki?Ostatnia rzeczą, ktorej Ci trzeba jest "kop", bo po tym to dopiero bedziesz mial lęki.

Stymulanty dla lekowcow = big NO.

Zalezy z czym sie le,k laczy, z nerwica czy z depresja. Emil nie jest typowym nerwicowcem, ma osobowosc dosc wywazona. Co innego Kalebx w tym przypadku podawanie noradrenaliny to jakies nieporozumienie. Bez urazy Pawel, ale tak to widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stymulanty dla lekowcow = big NO.

to nie jest takie proste, często objawy lękowe i depresyjne współistnieją ze sobą i potrzeba równocześnie działania przeciwlękowego i stymulującego

 

Dokladnie u mnie tak jest,i wydaje mi sie ze jakis stymualnt by sie przydal.

 

-- 08 lip 2015, 21:32 --

 

Mierzylem sobie puls przed chwila i jest 70 a miesiac wczesniej na wenli mialem 90 hmm

 

-- 08 lip 2015, 21:32 --

 

Cisnienie 120/80

 

-- 08 lip 2015, 21:33 --

 

Mimo tego czuje sie jakbym mial z 80/60 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stymulanty dla lekowcow = big NO.

to nie jest takie proste, często objawy lękowe i depresyjne współistnieją ze sobą i potrzeba równocześnie działania przeciwlękowego i stymulującego

Chyba przeciwdepresyjnego a nie stymulujacego.

Akurat to jest proste jak drut przy depresji z lękiem nie stosuje sie stymulantow bo ani nie wyleczą depresji ani leku.

Mozna brac antydepresant stymulujacy, ale ja juz widze lekowca po bupropionie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stymulanty dla lekowcow = big NO.

to nie jest takie proste, często objawy lękowe i depresyjne współistnieją ze sobą i potrzeba równocześnie działania przeciwlękowego i stymulującego

Chyba przeciwdepresyjnego a nie stymulujacego.

Akurat to jest proste jak drut przy depresji z lękiem nie stosuje sie stymulantow bo ani nie wyleczą depresji ani leku.

Mozna brac antydepresant stymulujacy, ale ja juz widze lekowca po bupropionie :twisted:

 

Wedlug Ciebie jaki to jest antydepresant stymulujacy ? :P

 

-- 08 lip 2015, 22:14 --

 

pobudzającego przy równoczesnym wpływie na poprawę nastroju

To moze od razu sciezke alphy-pvp skoro mamy ignorowac lęk i tylko patrzec na potrzebe stymulacji :D

 

Nie sciezke koki :P albo dopalacza :D

 

-- 08 lip 2015, 22:15 --

 

Kiedys po dopalach czulem sie jak Bog to byly czasy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sciezke koki :P albo dopalacza :D

bupropion,tianeptyna (u czesci pacjentow), fluoksetyna (tez u czesci), seleginina ( u czesci)

 

-- 08 lip 2015, 21:18 --

 

jak się poprawia nastrój to i lęki znikają

 

Totalnie nieprawda ja w trakcie hipomanii ze swietnym nastrojem miewalem dosc mocne lęki,zreszta to tak oczywiste ze nie chce mi sie sprzeczac.Pogadaj sobie z lekowcami to zobaczysz ze u nich zupelnie inna jazda jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hipomania nie jest normalnym stanem dobrego samopoczucia tylko takim samym stanem patologicznym jak depresja więc sie nie dziwie ze były i tez objawy lekowe

 

chyba masz dzisiaj zly dzien bo jak chcesz mnie przekonac ze przy silnych lękach dawanie stymulantow to zalecana i skuteczna terapia to sie po prostu z toba nie zgadzam i tyle.

Nikt tak nie robi i tyle.

Nawet po uzaleznionych to widac, lękowcy ida w benzo i alkohol a nie koke:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sciezke koki :P albo dopalacza :D

bupropion,tianeptyna (u czesci pacjentow), fluoksetyna (tez u czesci), seleginina ( u czesci)

 

-- 08 lip 2015, 21:18 --

 

jak się poprawia nastrój to i lęki znikają

 

Totalnie nieprawda ja w trakcie hipomanii ze swietnym nastrojem miewalem dosc mocne lęki,zreszta to tak oczywiste ze nie chce mi sie sprzeczac.Pogadaj sobie z lekowcami to zobaczysz ze u nich zupelnie inna jazda jest

 

Te leki które wymieniłes nerwicowcy z lękami moga brac tak ? :P

 

-- 08 lip 2015, 22:51 --

 

hipomania nie jest normalnym stanem dobrego samopoczucia tylko takim samym stanem patologicznym jak depresja więc sie nie dziwie ze były i tez objawy lekowe

 

chyba masz dzisiaj zly dzien bo jak chcesz mnie przekonac ze przy silnych lękach dawanie stymulantow to zalecana i skuteczna terapia to sie po prostu z toba nie zgadzam i tyle.

Nikt tak nie robi i tyle.

Nawet po uzaleznionych to widac, lękowcy ida w benzo i alkohol a nie koke:>

 

No ja jakos w alkohol nie ide :P

 

-- 08 lip 2015, 22:53 --

 

hipomania nie jest normalnym stanem dobrego samopoczucia tylko takim samym stanem patologicznym jak depresja więc sie nie dziwie ze były i tez objawy lekowe

 

chyba masz dzisiaj zly dzien bo jak chcesz mnie przekonac ze przy silnych lękach dawanie stymulantow to zalecana i skuteczna terapia to sie po prostu z toba nie zgadzam i tyle.

Nikt tak nie robi i tyle.

Nawet po uzaleznionych to widac, lękowcy ida w benzo i alkohol a nie koke:>

 

Co do hipamnii to moja lekarka nawet powiedziala zebym nie wpadl w nia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×