Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

No tak i ja jestem kompletnie wyłączona z życia. Z nikim się nie widuje poza rodzicami, którzy też przeżywają całą tą sytuację (po raz kolejny). Heh, dziś pojechałam na drugi koniec miasta, a teraz zle się czułam idąc po fajki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak i ja jestem kompletnie wyłączona z życia. Z nikim się nie widuje poza rodzicami, którzy też przeżywają całą tą sytuację (po raz kolejny). Heh, dziś pojechałam na drugi koniec miasta, a teraz zle się czułam idąc po fajki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak i ja jestem kompletnie wyłączona z życia. Z nikim się nie widuje poza rodzicami, którzy też przeżywają całą tą sytuację (po raz kolejny). Heh, dziś pojechałam na drugi koniec miasta, a teraz zle się czułam idąc po fajki...

 

Wenla nie dodaje CI odwagi ?

 

-- 09 lip 2015, 18:12 --

 

Ja odkad biore wenle,jestem smialy,nie boje sie ludzi,gadam o wszystkim otwarcie bez granic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak i ja jestem kompletnie wyłączona z życia. Z nikim się nie widuje poza rodzicami, którzy też przeżywają całą tą sytuację (po raz kolejny). Heh, dziś pojechałam na drugi koniec miasta, a teraz zle się czułam idąc po fajki...

 

Wenla nie dodaje CI odwagi ?

 

-- 09 lip 2015, 18:12 --

 

Ja odkad biore wenle,jestem smialy,nie boje sie ludzi,gadam o wszystkim otwarcie bez granic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mi nie brakuje odwagi.

 

-- Cz lip 09, 2015 6:18 pm --

 

Patryk29, jaram jak najęta.

 

-- Cz lip 09, 2015 6:19 pm --

 

emilk, tylko ja nie mam normalnie problemu z ludźmi, nie cierpię na fobie społeczną.

 

-- Cz lip 09, 2015 6:23 pm --

 

Z resztą wyjście po fajki to nie lęk przed ludźmi tylko moim własnym złym samopoczuciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mi nie brakuje odwagi.

 

-- Cz lip 09, 2015 6:18 pm --

 

Patryk29, jaram jak najęta.

 

-- Cz lip 09, 2015 6:19 pm --

 

emilk, tylko ja nie mam normalnie problemu z ludźmi, nie cierpię na fobie społeczną.

 

-- Cz lip 09, 2015 6:23 pm --

 

Z resztą wyjście po fajki to nie lęk przed ludźmi tylko moim własnym złym samopoczuciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis na silce kolesie pierdola o dupie marynie i ktos tam ile masz lat i wala 21,22,21 i patrze w lustro a ja 29 i kurwa mowie : ja jebie oni wygladaja o 5 lat starzej ode mnie HAHAHAHA MAM ELIKSIR MLODOSCI

i takiego wala nikomu nie powiem !

Chyba jednak schudlem ale to nie koniec

Artur- dzieki :uklon:

 

-- 09 lip 2015, 19:24 --

 

inez3, bo wlasnie gorzej sie czujesz bo praca jest dla Ciebie stresujaca. Ale jak juz pojdziesz to odbebnisz :great:

Hej slonce, jak sie dzisiaj czujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis na silce kolesie pierdola o dupie marynie i ktos tam ile masz lat i wala 21,22,21 i patrze w lustro a ja 29 i kurwa mowie : ja jebie oni wygladaja o 5 lat starzej ode mnie HAHAHAHA MAM ELIKSIR MLODOSCI

i takiego wala nikomu nie powiem !

Chyba jednak schudlem ale to nie koniec

Artur- dzieki :uklon:

 

-- 09 lip 2015, 19:24 --

 

inez3, bo wlasnie gorzej sie czujesz bo praca jest dla Ciebie stresujaca. Ale jak juz pojdziesz to odbebnisz :great:

Hej slonce, jak sie dzisiaj czujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, tak jak zawsze, mdłosci i mdłosci, dzieki temu waze juz 49 kg podobno normalne jak lekarz mówił :mrgreen: Jak człowiek prawie nic nie je to chudnie.

 

-- 09 lip 2015, 19:26 --

 

novymivo, własnie niektorzy maja szczescie ja tez wygladam młodo i mam meza młodziaka a kazdy kto nas zna mysli ze jest na odwrót :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, tak jak zawsze, mdłosci i mdłosci, dzieki temu waze juz 49 kg podobno normalne jak lekarz mówił :mrgreen: Jak człowiek prawie nic nie je to chudnie.

 

-- 09 lip 2015, 19:26 --

 

novymivo, własnie niektorzy maja szczescie ja tez wygladam młodo i mam meza młodziaka a kazdy kto nas zna mysli ze jest na odwrót :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, bo wlasnie gorzej sie czujesz bo praca jest dla Ciebie stresujaca. Ale jak juz pojdziesz to odbebnisz :great:

Sama praca jest stresująca czasem, ale ja lubię ten stres (w normalnych warunkach). Nie wiem tylko jak ja dam radę z tym lękiem teraz.

 

-- Cz lip 09, 2015 8:34 pm --

 

Mi też nikt nie daje 31 ;).

 

-- Cz lip 09, 2015 8:39 pm --

 

Wiecie, że ja nie pamiętam ostatnich 2 miesiecy? Tzn. pamiętam, ale to takie dziwne wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, bo wlasnie gorzej sie czujesz bo praca jest dla Ciebie stresujaca. Ale jak juz pojdziesz to odbebnisz :great:

Sama praca jest stresująca czasem, ale ja lubię ten stres (w normalnych warunkach). Nie wiem tylko jak ja dam radę z tym lękiem teraz.

 

-- Cz lip 09, 2015 8:34 pm --

 

Mi też nikt nie daje 31 ;).

 

-- Cz lip 09, 2015 8:39 pm --

 

Wiecie, że ja nie pamiętam ostatnich 2 miesiecy? Tzn. pamiętam, ale to takie dziwne wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×