Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Aalbo "Cierniowa droga" "naćpany prochami" "jawa czy sen" "za szyba" "w szklanej kuli" :P

 

-- 06 lip 2015, 15:52 --

 

To są tytuly mojego zycia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk,

to są chyba nazwy rozdziałów w twojej książce . ;)

Mamy bardzo podobne w takim razie spaprane żywota ,

" lęk zabiera wszystko " , " mowe mieszkanie , ale nowej dupy brak " , " w kranie znów leje się wódka " , " kur-wa znowu dzien do odpier---dolenia , " ,"za jakie grzechy Jezu , ja się pytam, za jakie ?" etc , etc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym wydal swoja książkę dostal bym nobla w dziedzinie psychologii heh :P

 

-- 06 lip 2015, 16:00 --

 

Tytuł "zabrali mi słońce " :D

 

-- 06 lip 2015, 16:01 --

 

Ja pierdole ale mam trzaski w glowie :P czy to jeszcze ja czy juz ktos inny ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też ja wiem, że to nie jest normalne i moje zaburzenia psychiczne nie mają tutaj kluczowego znaczenia. Ale dam jeszcze szansę moje nowej pani doktor, jak ona mi nie pomoże widząc, że brałam już prawie wszystko co niby ma pobudzać wracam do starego doktorka. On przynajmniej w miarę rozumiał, że senność zabija powoli życie. Wenla jest jednak niewypałem, uratowała mi kiedyś życie, ale nigdy nie działała na ten objaw, a w miarę zwiększania dawek było tylko gorzej. Dlatego teraz nie zamierzam zwiększać, szkoda kasy i ogólnie męczarni z ubokami.

 

Narkolepsje jest latwo zdiagnozowac w klinice badania snu ale nie mozesz brac lekow zadnych bo wenla na przyklad wplywa na strukture snu.

 

Mi sennosc przeszla zupelnie po dodaniu najpierw agomelatyny a pozniej mirty (zmulenie na mircie pierwsze 2 dni tylko)

 

Ty brales kiedys wenle+agomelatyne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chujoza totalna jazda na kiblu :P

 

-- 06 lip 2015, 16:04 --

 

Patryk dla nas juz nie ma leków tylko można zagrać w rosyjska ruletka z jednym nabojem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak lęki zostaną wydalone do kibla,tylko trzeba je skierować do kichy :P

 

-- 06 lip 2015, 16:12 --

 

Jeden czopek glicerynowy dziennie i po problemie,wszystkie leki smutki żale zostają w naszym kale :P

 

-- 06 lip 2015, 16:13 --

 

A ja wtedy cieszę sie doskonale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chujoza totalna jazda na kiblu :P

 

-- 06 lip 2015, 16:04 --

 

Patryk dla nas juz nie ma leków tylko można zagrać w rosyjska ruletka z jednym nabojem :P

 

Powiem, cie ze jakos mi do smiechu jednak nie jest, bo jak nie dam rady z tego wyjsc, a poki co wszystko wskazuje ze nie, to wtedy moge pojechac do Rosji i z nimi zagrac nie ma problemu. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy rade ;) wyjdziemy z tego bagna.

 

Byc moze i wyjdziemy, ale co z tego jak w pewnym momencie, trzeba bedzie odstawic lek, albo sam przestnie dzialac i potem znow szukanie leku z pol roku albo i rok, znow wpierdalanie tego scierwa ze 2- 3 lata, moze jak bede mial 45 lat to bede mogl powiedziec, wiesz co emilk jednak warto bylo, lol :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy rade ;) wyjdziemy z tego bagna.

 

Byc moze i wyjdziemy, ale co z tego jak w pewnym momencie, trzeba bedzie odstawic lek, albo sam przestnie dzialac i potem znow szukanie leku z pol roku albo i rok, znow wpierdalanie tego scierwa ze 2- 3 lata, moze jak bede mial 45 lat to bede mogl powiedziec, wiesz co emilk jednak warto bylo, lol :pirate:

45 lat to mlody wiek jeszcze ;) , spoko do 90 pociagniesz, zreszta jak lek zacznie dzialac to zwisac Tobie bedzie ile masz lat i tak bedziesz happy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cale szczescie ja mam wrecz przeciwnie. Na kobiety jak wczesniej patrzylem z pogarda ( przez zle doswiadczenia), to teraz patrze obojetnie. kobiety dla mnie = mezczyzni. Seks przestal mnie interesowac, zreszta jest przereklamowany. bardzo mi to odpowiada, baaaa spokoj i cisza w domku, bezcenne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy rade ;) wyjdziemy z tego bagna.

 

Byc moze i wyjdziemy, ale co z tego jak w pewnym momencie, trzeba bedzie odstawic lek, albo sam przestnie dzialac i potem znow szukanie leku z pol roku albo i rok, znow wpierdalanie tego scierwa ze 2- 3 lata, moze jak bede mial 45 lat to bede mogl powiedziec, wiesz co emilk jednak warto bylo, lol :pirate:

 

No tak tolerancja bedzie tak wysoka ze nawet 1000 mg nie pomoze :P ale na emeryturze moze odpoczniemy od lekow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy rade ;) wyjdziemy z tego bagna.

 

Byc moze i wyjdziemy, ale co z tego jak w pewnym momencie, trzeba bedzie odstawic lek, albo sam przestnie dzialac i potem znow szukanie leku z pol roku albo i rok, znow wpierdalanie tego scierwa ze 2- 3 lata, moze jak bede mial 45 lat to bede mogl powiedziec, wiesz co emilk jednak warto bylo, lol :pirate:

 

No tak tolerancja bedzie tak wysoka ze nawet 1000 mg nie pomoze :P ale na emeryturze moze odpoczniemy od lekow ;)

 

Na polskiej emeryturze to trzeba bedzie jeszcze wiecej jebac jak teraz. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, Mi tez sa obojetne, tylko taka rzadza nie do opanowania, nie wiem czemu, moze to przez dawke 225 mg /cenzura/ nie wiem co to bedzie jak na 300 mg wjade, chyba burdel otworze, wezme pozyczke od Artura :mrgreen:

 

Tak a cos Ci sie odmieni i zajedziesz je wszystkie :P Artur da mi sie przejechac Lexusem jak mu wypoleruje gale :P

 

-- 06 lip 2015, 18:08 --

 

Cale szczescie ja mam wrecz przeciwnie. Na kobiety jak wczesniej patrzylem z pogarda ( przez zle doswiadczenia), to teraz patrze obojetnie. kobiety dla mnie = mezczyzni. Seks przestal mnie interesowac, zreszta jest przereklamowany. bardzo mi to odpowiada, baaaa spokoj i cisza w domku, bezcenne !

 

Kobiety caly czas mnie pociagaja czasami az za bardzo :P

 

-- 06 lip 2015, 18:10 --

 

Ale i tak najbardziej moja kobieta mnie pociaga :P po weekendzie moj penis jest caly obolaly :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też ja wiem, że to nie jest normalne i moje zaburzenia psychiczne nie mają tutaj kluczowego znaczenia. Ale dam jeszcze szansę moje nowej pani doktor, jak ona mi nie pomoże widząc, że brałam już prawie wszystko co niby ma pobudzać wracam do starego doktorka. On przynajmniej w miarę rozumiał, że senność zabija powoli życie. Wenla jest jednak niewypałem, uratowała mi kiedyś życie, ale nigdy nie działała na ten objaw, a w miarę zwiększania dawek było tylko gorzej. Dlatego teraz nie zamierzam zwiększać, szkoda kasy i ogólnie męczarni z ubokami.

 

Narkolepsje jest latwo zdiagnozowac w klinice badania snu ale nie mozesz brac lekow zadnych bo wenla na przyklad wplywa na strukture snu.

 

Mi sennosc przeszla zupelnie po dodaniu najpierw agomelatyny a pozniej mirty (zmulenie na mircie pierwsze 2 dni tylko)

 

Ty brales kiedys wenle+agomelatyne??

Tak kilkanascie dni temu najpier ago 6 dni pozniej na mirte przeszedlem, bo juz kiedys bralem CRF i po tym w sumie mialem chyba hipomanie, myslalem ze to sama wenla ale jak widac nie do konca albo pamiec plata figle albo juz sam kurwa nie wiem co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur1978, Ja sie wlasnie zastanawiam, czy moze dolozyc agomelatyne do wenli, wolalbym w sumie mirte, ale nie chce tycia, juz mi wystarczy kiedys jak przytylem po mianserynie to daj spokoj. :roll:

U mnie ago dziala w 2 dni,ale jak mowie wole zachowac na prawdziwe klopoty.

Mi od razu odblokowalo anhedonie i nie tyle zyskalem energie co czulem normalny stan pobudzenia bez zamuly. Mirte+wenla pobiore miesiac i odstawiam wszystko bo mecza mnie juz te eksperymenty na wlasnym zdrowiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wy tez tak macie po wenli, ze wam sie chce ruchac caly czas :D

/cenzura/ zajoba juz dostaje, jak wczesniej mialem w dupie kobiety, tak teraz jakas masakra jest ze mna :mrgreen:

 

No ba pytanie,bym walil ile sie da po pare razy dziennie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×