Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem od pierwszego wejrzenia zakochana w Loli :105: Od dawna, już jak tu weszłam po raz pierwszy kilka lat temu. :105:

Z wzajemnością :*

no...Lolka ma taką fajną urodę :105: a do tego jak coś powie to nie ma ch...we wsi :mrgreen::105:

XD Taki Ślunski chamiur po prostu :P

Może to dziwnie zabrzmi ale ALEKS*OLO laska Jesteś :mrgreen:

Tako laska jak ciuposka xD

 

Ale dziękuję Wam, to miłe jest :) :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łukasz1... szczerze mówiąc zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam..

gdybym nie miała swojego Mężczyzny, to nawet bym mogła stwierdzić, że jesteś całkiem całkiem.. ciacho :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. Dziewczyny.. popadam w coraz to większe kompleksy patrząc na Wasze zdjęcia..

jesteście na prawdę kurcze jak aniołki.. cudne.. szczuplutkie... kurcze.. a ja..... echhh :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasz

 

Jak bym nie wiedział co piszesz to w życiu bym nie powiązał tego zdjęcia z Tobą .

Wyglądasz całkiem sympatycznie ( nie ma mowy o antypatycznym wizerunku)

Jedyne co mnie w tym zdjęciu irytuje ,to te ramiona przyklejone do korpusu ,głowa wkulona nisko i uśmiech który sugeruje ,że właśnie podczas robienia zdjęcia zastanawiałeś się czy masz prawo się uśmiechać(czy to wypada)? . Język ciała nie kłamie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Słabo jest okłamać ..mnie ..językiem ciała ...gdyż pradawni bogowie ,dali mi słownik ...tegoż języka . Ooo...o,

A tym bardzie ,będąc taka małą trupią główką jak Ty ...nie mając ciała tylko trupia główkę ..nie można kłamać językiem ciała .

Moja mądrość na pewno was przeraza ,ale nie bójcie się nie narzucę wam mojej ideologi ...nawet jak będziecie chcieli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek Nerwica- zupełnie normalny z Ciebie facet, naprawdę nie rozumiem o co Ci chodzi z tymi kompleksami ! Mam kilku kolegów w Twoim typie urody i mają fajne kobiety. Wg mnie przesadzasz. Jak zaczniesz patrzeć na siebie przychylniejszym okiem to i inni ludzie zaczną. Więcej pewności siebie!

 

Lola- ładnie Ci w rudym. A propo- mi się wydaje czy jakoś tak Ci buzia zeszczuplała? Schudłaś ostatnimi czasy może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, Madzia dzięki :) Tak schudłam, odkąd zaczełam pracować, ale nie lubie siebie taka sucha :/ lepiej sie czuję jak mam więcej ciałka :D

 

Ja już Darkowi nic nie pisze, bo za duzo komplementów też nie dobrze xD Spoko gościu z niego jest, i wcale nie wygląda jak potwór, ale jemu sie nie przetłumaczy :/ Więcej wiary w siebie Daro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×