Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to się buki nigdy nie bałem, a wszyscy się bali... :smile:

Panie Dariuszu (vide CN), odkąd jestem na forum, a będzie to już ładne kilka lat cały czas bez przerwy słyszę (widzę) to samo, ciągle starasz się sprawić, żeby inni mówili Tobie, że jesteś brzydki, głupi, do dupy, itp. Wszyscy starają Ci się pomóc, a Ty jedyne co robisz, to zaprzeczasz, że nie, że nie, że nie prawda.

Więc czego Ty naprawdę chcesz? Chcesz się lepiej czuć ze sobą? To zacznij w końcu coś robić, jeśli nie chcesz się rozwijać, to powiedz wprost, że czerpiesz z autobiczowania perwersyjną przyjemność, to damy Ci spokój, wiedząc, że to tylko forma zabawy w kotka i myszkę z forumowiczami.

Zrozum, że jeśli będziesz dalej szukał w sobie wad, potwierdzenia, że jesteś do niczego, to może to być 'prawdą' do końca twojego życia, ale to nie wyrok, możesz to zmienić, tylko musisz się przełamać w końcu i zacząć dążyć do zmiany swojego wizerunku i tego jak siebie postrzegasz. Powiem prosto z mostu, brutalnie ;-), ok, nie wyglądasz, dajmy na jak to Brad Pitt (10 lat temu ;) ), ale to nie oznacza, że jesteś brzydki (brzydki to jest były premier, nie powiem który), nie wiesz nawet, jak bardzo twój stosunek do siebie wpływa na to jak wyglądasz, ludzie którzy siebie akceptują wyglądają zawsze duuuużo lepiej niż ci, którzy siebie nienawidzą (to da się naprawić), poza tym, na pewno jeśli schudłbyś trochę, albo trochę więcej, to wpłynęłoby to na twój wygląd korzystnie, zmień nawyki żywieniowe, przerzuć się na dużą ilość warzyw i owoców i nie dojadaj (wtedy organizm pracuje lepiej niż gdy się jest najedzonym do syta, albo jeszcze bardziej), ćwicz, uprawiaj sport, cera też zależy od tego co się je, jak się jest szczuplejszym to pryszcze chyba też rzadziej wychodzą.

Na koniec, powiem tyle. Moim zdaniem nie jesteś brzydki tylko zaniedbany :-), że się tak wyrażę, a to da się naprawić. Przypomniał mi się cytat - wariacja na temat tego, który zamieściła lakuda (która jest notabene bardzo ładna, naprawdę tak uważam, nie wiem w czym problem)

Jeśli problem ma rozwiązanie to znaczy, że można go rozwiązać. Jeśli nie ma rozwiązania, to
nie jest to problem.

Jeśli problem nie ma rozwiązania, to trzeba się pogodzić i zrelaksować, bo SIĘ NIE DA nic zrobić, jeśli ma rozwiązanie, to można go rozwiązać. Twój problem ma rozwiązanie, tylko trzeba do cholery :D zacząć go rozwiązywać.

 

Powiedz, co o tym sądzisz, dlaczego ci się to nie podoba i dlaczego z tego nie skorzystasz? :P

 

-- 06 lut 2011, 16:17 --

 

a Gringo ma przedziałek w brodzie :105:

O kurde, rzeczywiście ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Wam wszystkim chodzi. Widziałam wszystkie zdjęcia i NIKOGO z Was nie uważam za brzydką osobę (a jestem estetką). Każdy z Was ma w sobie coś co mi się podoba- jeden uśmiech, drugi oczy, trzeci jeszcze coś innego... Nie rozumiem dlaczego tak srogo się oceniacie? Jeśli Wy będziecie siebie widzieć jako pięknych to i inni ludzie zaczną Was tak postrzegać- dzięki pewności siebie możecie wiele zyskać. Znam wielu ludzi którzy nie są najpiękniejsi, a mimo to mają super przyjaciół i tworzą super związki- bo są pewni siebie i znają swoje zalety. Nie wyobrażam sobie jak można walczyć z nerwicą itd jeśli ma się tak złe zdanie o sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Wam wszystkim chodzi. Widziałam wszystkie zdjęcia i NIKOGO z Was nie uważam za brzydką osobę (a jestem estetką). Każdy z Was ma w sobie coś co mi się podoba- jeden uśmiech, drugi oczy, trzeci jeszcze coś innego... Nie rozumiem dlaczego tak srogo się oceniacie? Jeśli Wy będziecie siebie widzieć jako pięknych to i inni ludzie zaczną Was tak postrzegać- dzięki pewności siebie możecie wiele zyskać. Znam wielu ludzi którzy nie są najpiękniejsi, a mimo to mają super przyjaciół i tworzą super związki- bo są pewni siebie i znają swoje zalety. Nie wyobrażam sobie jak można walczyć z nerwicą itd jeśli ma się tak złe zdanie o sobie.

 

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi.

To ciekawe co powiecie na to :

 

ja powiem krótko..

 

powinieneś pomyśleć o porządkach na półkach ;)

 

-- 06 lut 2011, 18:28 --

 

coma, :oops: tulę...

 

-- 06 lut 2011, 18:41 --

 

Hej hej, istnieja ludzie niezbyt urodziwi, ale w brzydocie takze kryje sie piekno, ja nigdy nie patrze na "przystojniakow" :)

 

-- 06 lut 2011, 18:09 --

 

W kazdym badz razie - mnie osobiscie sie LitrMaślanki, podoba :mrgreen:

 

zgadzam się... LitrMaślanki jest cool :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym jest nasz wygląd przy tym, z czym przyszło się nam zmagac.

Wolelibyście mieć super_czaderski wygląd, ale mieć nerwice ? .. Martwić się o wszystko, zamykać się w domu, płakać po kątach, paniki, itd. itp./

Czy może nie zależałoby Wam na wyglądzie, ale za to cieszylibyście się spokojem wewnętrznym .. ?

 

a zmierzam do tego, że czym jest równo ułozony włosek, ładne usta, duże oczy, pupka jak orzeszek skoro wewnętrznie jest sajgon. Są rzeczy ważne i ważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym jest nasz wygląd przy tym, z czym przyszło się nam zmagac.

Wolelibyście mieć super_czaderski wygląd, ale mieć nerwice ? .. Martwić się o wszystko, zamykać się w domu, płakać po kątach, paniki, itd. itp.

 

 

hmm... Kolego, rozbawiłeś mnie..

 

w mniemaniu niektórych z nas, mamy I NERWICĘ I NIE-CZADERSKI WYGLĄD..

MARTWIMY SIĘ, ZAMYKAMY W DOMU, PŁACZEMY PO KĄTACH ITD..

 

:bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki może i nie jesteś piękny, ale jak Cię zobaczyłam to od razu się uśmiechnęłam - jesteś po prostu kwintesencją swojej osobowości, normalnie widać, że masz charakter! :D

 

lakuda_reaktywacja, LitrMaślanki piękne awatary :D :D :D

Też chciałabym mieć mieć awatar do pary :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny, wiecie o co mi chodzi :mrgreen: Chodziło mi o to, że LM jest spoko gość - że tak to ujmę młodzieżowo :pirate:

Nie ciągać mnie za słowa :P No i skoro facet nie może być piękny, to dobrze napisałam, że LM nie wpisuje się w trend z żurnali 8) ...ale obgaduję :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×