Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

mi osobiście podobają się oczy użytkownika NoOneLivesForever :mrgreen::oops::105:

 

człowiek nerwica, ale Ty marudzisz, wyglądasz normalnie, jak normalny facet :great: tylko więcej się uśmiechaj, bo można się przestraszyć tej miny (tej bez uśmiechu) :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, fajnieee, komuś się coś we mnie podoba (dobrze, że przez internet nie widać charakteru), wzruszyłem się :smile:;)

coma, ty też jesteś fajna :oops::smile: i rzeczywiście bardzo młodo wyglądasz, jak z 1 klasy liceum.

A u kobiet oprócz oczu ważne są również.... no oczy :D

 

-- 06 lut 2011, 13:09 --

 

CN, zacznij uprawiać sport, ale nie po to, żeby zmienić wygląd, sylwetkę, tylko dla przyjemności, z takim podejściem szybciej zmienisz wygląd i sylwetkę ;) . Biegaj, pływaj, rób przysiady, pompki, idź na rower, organizm wyprodukuje więcej endorfin (nie jestem pewny, whatever), słonko da witaminy D. Just do it.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądam najgorzej z Was Wszystkich,taka prawda.

Darek, zmusiłeś mnie do kolejnego zarejestrownia się.

Ale to krótka piłka, bo oczywiście zaraz dostanę bana - lub - wykasuję konto, z tego samoego , m. in . powodu, co poprzednio, otóż to JA JESTEM najbrzydszą istotą na tym forum,

zauważ ile komentarzy pojawiło się po umieszczeniu TWOJEGO ZDJĘCIA, a ile komentarzy - po moim zdjęciu... jedynie Litr_Maślanki dla przyzwoitości COKOLWIEK napisał..

 

chwał MU za to

 

Drogi Darku, po pierwsze, skoro już tak chcesz się nad sobą umartwiać, to bardzo proszę..

najłatwiej nic ze sobą nie robić, narzekać, mimo, że inni ODBIERAJĄ CIĘ INACZEJ.

ale ok, na wszystkie Twoje argumenty znalazły się kontrargumenty, ale TY DALEJ SWOJE...

NAJBRZYDSZY NA FORUM SRATY TATY... BLA BLA BLA

 

 

 

WKURWIASZ MNIE CZŁOWIEKU!

JESZCZE JEDNO TAKIE DURNE ZDANIE Z TWOJEJ STRONY, A DAJĘ SŁOWO, COŚ SOBIE ZROBIE.

 

nie chce mi się Ciebie cytować, nie chce mi się cytować odpowiedzi na Twoje UŻALANIE SIĘ NAD SOBĄ.. i non stop to samo... non stop to samo..

 

MAM CIE DOSYĆ

 

REASUMUJĄC, TAK JUŻ na prawdę, to nie facet na być piękny, tylko kobieta. to konbieta jest "wizytówką" mężczyzny.

 

i tyle.

 

 

do widzenia i zastanów się, DROGI DARKU zanim napiszesz następnym razem coś na temat swojej brzydoty.

popatrz na moje zdjęcie i niech Ci się humor poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda_reaktywacja, wybacz, ale pierdolisz, co to w ogóle za gadanie? najbrzydszą istotą na tym forum? zobacz jak ty się użalasz kochana, też minie wkurwiasz, wyglądasz normalnie! Nikt z nas nie jest idealny!

 

I pomyśl ilu ludzi nie wrzuciło zdjęcia, bo się wstydzą swojego wyglądu ;/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brid, lakuda i tak ma to w dupie

 

coma, a mnie wkurwia ból zęba, brak możności brania leków i to, że NIE MOŻNA USUNĄĆ SAMODZIELNIE KONTA

 

ból zęba, niemożność usunięcia konta, nie rozśmieszaj mnie, człowiek nerwica boi się że jego tata ma raka i umrze, a ty się wkurwiasz bo nie możesz konta usunąć... :x

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa ,niezłe bójka o miano najbrzydszej osoby ....ja to już nie wyrabiam .

brzydcy są Ci którzy chcą ,żeby ich tak postrzegano,którym to odpowiada ...co tu dużo pie**lic .

sam jestem mało,mało abo i mniej atrakcyjny ...żadna ze mnie gwiazda ani przystojniak .

Ale to co czytam tu po prostu mnie przeraża !!!! Co tu się KU**A dzieje ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, co do Twojego Taty, to oczywiście mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.. podstawowa sprawa, to badania, badania i jeszcze raz badania..

chociaż wiem niestety, jak to w naszej służbie zdrowia wygląda..

Dalajlama powiedział kiedyś...

„Jeżeli problem da się rozwiązać

to nie ma się czym martwić,

Jeżeli nie to martwienie się

i tak w niczym nie pomoże.”

 

wiem, że łatwo się tak mówi, ale póki nie ma jednoznacznych wyników badań - nie martwcie się za wczasu - tylko się niepotrzebnie nakręcacie..

 

LitrMaślanki.. z Tobą mogę - na tego typu tematy, na forum - dyskutować jak będziesz moderatorem.

p.s.

kocham Cię

 

 

 

 

 

------------

 

może wreszcie mnie ukarzą/wywalą za offtop :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, jest w tobie tyle determinacji i energii do bronienia miana najbrzydszego na forum ...że chyba brakuje Ci tych rzeczy do działania w kierunku zmiany (tego ,że się sobie nie podobasz ) Masz trochę narzędzi ;

Fryzura ,okulary,strój,spadek wagi ...i wizualnie będzie lepiej . ale jak zostanie w tobie to ,że chcesz być najbrzydszy to możesz być Newmanem, ,Fordem czy innym Gladiatorem ...i tak nic to nie zmieni . To samo tyczy się Ciebie Ania . Jak oboje poświęcili byście polowe tej energii na zmiany zamiast na debilną walkę to nie było by wcale problemu !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, już cię nie lubię

 

To mi bardzo przykro bo ja nadal Cię lubię. Trochę gorzkich słów prawdy i już się obrażasz. Zachowujesz się jak dziecko.

Jak bym powiedziała, że jesteś najbrzydszą istotą na świecie to byś się pewnie nie obraziła bo dałabym Ci powód do umartwiania się a ty przecież uwielbiasz się umartwiać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda_reaktywacja, czemu chciałaś usunąć konto? z powodu zdjęcia? powiem Ci, ze ja mam mnóstwo zdjęć, na których potwornie się sobie nie podobam, bo wyszłam na nich źle i też mogę wrzucić, by się nad sobą użalać. jest tu sporo ładnych ludzi, ale gwarantuję Ci, że zwykle wybiera się te fotki, na których się ładnie wyszło - przynajmniej ja tak zrobiłam :D

zdjęcie to zdjęcie, najczęsciej w ogóle nie oddaje całkowitego uroku człowieka. więc błagam, przestańcie wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, to zależy od stanu człowieka, nie możesz powiedzieć, że lakuda uwielbia się umartwiać, może jej akurat ciężko teraz wyjść z takiego stanu. Głodny sytego nie zrozumie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brid, Ja to wszystko rozumiem, aż za dobrze :? Tylko ja nie mogę patrzeć na to co ona robi, i co pisze o sobie...bo jest cudownym człowiekiem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×