Skocz do zawartości
Nerwica.com

Test na wiek umysłowy


mark123

Rekomendowane odpowiedzi

Znajoma studiująca psychologię opowiadała ostatnio o tym kryzysie wieku średniego - jakiś gość po przebadaniu ok. 40 mężczyzn wyciągnął wniosek, że coś takiego istnieje. No próba gigantyczna - z naukowego punktu widzenia to nie były żadne badania, ale w świat poszło i się przyjęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaką życiową rewolucję planujesz?

 

Ja na razie jedynie zdałam sobie sprawę, że droga do szczęścia jaką sobie obrałam nie jest prawidłowa, i że "amerykański sen" wcale nie da mi szczęścia.

Niestety jeszcze nie wykombinowałam jakie postępowanie w tym przypadku byłoby właściwe, i co prawda chodzą mi po głowie różne myśli, jednak nie mam pewności czy realizując je nie popełniłabym błędu.

Moja zagwozdka pewnie nie zostanie rozwiązana tak szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaką życiową rewolucję planujesz?

 

Ja na razie jedynie zdałam sobie sprawę, że droga do szczęścia jaką sobie obrałam nie jest prawidłowa, i że "amerykański sen" wcale nie da mi szczęścia.....

No tak, to wielce prawdopodobne, że nie da. ;)

Cos wykombinujesz. Lepiej się wycofać z chybionych inwestycji kiedy nie jest za późno, niż później kulawo racjonalizować samodzielnie wypracowany (błędny) efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V ponieważ, znajomi dają mi kilkanaście lat umysłowo :D nieodpowiedzialny gówniarz ze mnie, co by tylko żartował, zero powagi. Nie do końca się zgadzam z tą opinią, bo potrafię poważnie porozmawiać, kiedy trzeba i czuję taką potrzebę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy Wiek: 35

Wiek umysłowy: 25

Stopień Naiwny: 56%

Stopień Dojrzały: 36%

Stopień Starszy: 31%

 

Normalnie robię się coraz bardziej dziecinny z wiekiem jeszcze rok temu mi wychodziło 32.

Przez 3 lata odmłodniałem o rok, po 50-ce jak jakimś cudem dożyje, będę umysłowym nastolatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×