Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzien Dobry Dobrzy Ludzie


OCDman85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , imie me Kuba :uklon: . Bylem zarejestrowany na forum juz jakis czas temu ale zapomnialem loginu i hasla. W 2009 roku wyladowalem w szpitalu z objawami OCD objawy byly dosyc nasilone i dosyc zbudowany ze mnie czlowieczek wiec zaczeto mnie faszerowac konskimi dawkami pernazyny i risperidonem . Po tej terapi bylem zamulony spiacy , mialem duza meczliwosc , zapominalem co mowie lecz caly czas bylem swiadomy i buum stwierdzono zaburzenie psychotyczne dla mnie jak wyrok bo objawy nerwicowe byly wlasnie ukierunkowane w strone " a czy niejestem chory psychicznie? a czy nie jestem zboczencem? a czy jestem dobrym czlowiekiem? itd itp.." . Jak stwierdzono ze po ww. lekach niema poprawy tylko nasilaja sie objawy zaczeli mi podawac niby nowy wtedy zeldox, poprawa byla na tyle widoczna ze wypuscili mnie ze szpitala zebym mogl dokonczyc studia i sie obronic. Na zeldoxie masakra niepokoje z wieczora lęki itd ale stlumily objawy ktore najbardziej mi przeszkadzaly (nerwicowe . Pozniej jakos los chcial ze trafilem na lekarza ktory przyjmuje prywatnie po godzinnej rozmowie ze mna dokladnie wiedzial co jest grane, przepisal mi SSRI ale zostawil rowniez zeldox na jakis czas jeszcze . Powiedzmy ze SSRI troche mnie orzywily i juz moglem funkcjonowac wiec pomalu odstawial zeldox zszedlem na nierefundowana 40. Wiec finansowa masakra. No i od 2-3 lat jestem na samym asertinie. Powiedzmy ze w 80 procentach zdrowy;) schudniety prawie do swojej wagi 80kg :) i w wieku 29 lat w koncu ogarniajacy swoje zycie:) OFICJALNA DIAGNOZA OSOBOWOSC ANANKASTYCZNA . Z ktora niestety musze sie zgodzic. Na dzien dzisiejszy wykonuje zawod naprawde bardzo odpowiedzialny ,i jestem na tyle w formie ze w koncu postanowilem o tym napisac(z malymi nawrotami natrectw myslowych glownie no ale po roku calkowitej reemisji ;P ):) Pozdrawiam All!! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×