Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, na początku 10 mg, przez jakiś czas 20 mg, ale po miesiącu kilka razy obudziłam się z silnym lękiem i przestałam zażywać w ogóle. Czasem biorę 2-3 Kalmsy /ziołowe/, z różnym skutkiem. Na pewno nie zamulają...

 

tosia_j, tak, w niektórych sytuacjach to ma znaczenie...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, dryogonek brzmi uroczo.

 

jezu chryste, najjaśniejsza panienko, przecież to brzmi strasznie

 

Kiedyś do dryogonika mówiłam szczypior i się skarżył, że mu nie pasuję

no bo "szczy" to takie, ekhm... prostackie troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obśmiałam się Dziewczyny... :D

 

neon, Znaczy dziś Ci życzyć kolorowych snów? ( jak się naćpasz hydroksyzyną, kto wie, co za jednorożce Ci będą hasać po tęczowych łąkach... ;) )

 

Dwie przyjemne rzeczy - muszę to na głos powiedzieć - po pierwsze -świetny hummus mi wyszedł, wyżarliśmy już pół miski, po drugie - byliśmy obejrzeć iluminacje w Parku Oliwskim, cieszyłam się ze światełek jak dziecko. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, ale już sobie nie żartujmy z naszego Miko, skoro oberwał od Nihila. ;)

własnie cie broniła, nie?

kosmo, hummus skojarzyl mi sie z zyzna ziemią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, No bo humus to jest taka żyzna ziemia, próchnica, a hummus to potrawa.

 

Dostałam pod choinkę wypatrzonego miśka ( ot takie rozpieszczenie wewnętrznego dziecka ;) ) i przyuważyłam psa, jak usiłuje go zaanektować. Co go spuszczę z oczu wieczorem, to znajduję go wtulonego w miśka. :pirate: Dobrze, że to nie ten typ, co rozszarpuje z lubością pluszaki ( sąsiadka chodzi co sobotę do lumpka na przecenę, bo kolejny zapas pluszaków dla swojego potwora ;) ).

 

Ja się pytam gdzie:

a) Purpurowy

b) Cyklopka ???? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia trzymam kciukasy ! ale skoro ja przezylam 2 i pol godzinny zabieg na szczęce to Ty przezyjesz wycinanie pazurasa , wiem ze to bolesne bo tez raz mialam ale dasz rade Slonce!

 

misty-eyed, Mam ksiazki Musso w domu - dwie dokladnie dlatego jestem ciekawa opinii :) Jeszcze swoich nie czytalam .

Ide do lekarki na 9.30 :zonk: a pozniej do pracy jade.

 

Milego dnia dla Was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc Zosia, fajnie, ze u ciebie okej, zycze dalszych sukcesów no np. w tych tańcach na które chodzisz, już nie pamiętam, zumba? no jakoś tak, w każdym razie wszystkiego dobrego :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Znaczy dziś Ci życzyć kolorowych snów? ( jak się naćpasz hydroksyzyną, kto wie, co za jednorożce Ci będą hasać po tęczowych łąkach... ;) )

 

prawie trafiłaś, śniła mi sie szaleńcza jazda motocrossem po wariacko krętych ścieżkach, migranci afrykańscy. jakaś bijatyka i dochodzenie kto sprowokował, i beztroska kąpiel w rzece :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Tak gdzieś przez 10 minut było cudowne słoneczko, aż się chciało coś robić, no ale to na tyle. Znowu czarność.

Wyprawiam chłopaków z psem i do jutra wieczorem luzuję się na maksa.

 

Miłego dzionka Wszystkim!

 

mirunia - trzymam kciuki i czekam na wieści.

 

Carica Milica, Miłej podróży!

 

Zosia_89, Dobre wieści! Powodzenia!

 

platek rozy, Napisz co u lekarki i spokojnej pracy!

 

neon, :105:

 

Ḍryāgan, wieloraki, Cześć Chłopaki! :papa:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, ja w tamtym roku wycinalam raka skory , odnowil sie niestety i musze znow dziada usunac , nie wiem tylko czy sie skonczy na samym usunieciu czy jeszcze cos wymysla . Mozliwe ze naswietlania.

A moja przyjaciolka umiera na raka ktorego zdiagnozowali jako miesaka Ewinga a jak sie teraz okazalo to byla zla diagnoza bo to nie ten typ miesaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, jeeeej, masakra, nie ma sprawiedliwość na tym świecie, jeden sie cieszy pełnią zdowia a drugi walczy z kolejną i kolejną chorobą. mam nadzieje że wygrasz tą kolejną bitwę o zdoriwe ;) lekarze już tak mają, często nas leczeą nawet nie wiedzą na co. mojego wuja znajomego leczyli na wątrobę a zmarł na serce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, na szczescie to jest malutkie teraz bo ma 2 milimietry a przerzuty daje zazwyczaj jak urosnie do okolo 2 cm . Teraz tylko nacieka na to co jest kolo niego i pod nim i sie powieksza przez to . Gorzej jakby byl np kolo oka czy ucha to wtedy juz stsouja chemie zeby wlasnie to naciekanie powstrzymac i wycinaja dopiero po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×