Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja udaję, że śpię, ale dzień dobry wszystkim.

 

Infinity, fajne są szkoły policealne. Czego się nauczysz, to ci nikt nie zabierze :)

 

W sumie jak do końca sierpnia nie znajdę nic na pełny etat, to też się gdzieś zapiszę , fajnie byłoby mieć dodatkowy inny zawód ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, :)

 

cyklopka, fajne, zwłaszcza informatyka zawsze może się do czegoś przydać, nawet dla własnych potrzeb.

Uwielbiam też kursy i zawsze żałuję że są zbyt krótko trwają. :P

 

-- 27 lip 2014, 12:46 --

 

Florystyki już nie mam zamiaru kończyć. Zaliczać praktyk. Nic już nie pamiętam nawet nazw kwiatów. Ten czas to był dla mnie jak sen i to koszmarny.

 

-- 27 lip 2014, 13:49 --

 

Znów mam jakieś urojenie. Kuźwa przecież zwiększyłam dawkę :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam niedawno , zjadlam obiad i drukuje cv bo chce zaniesc dzis jeszcze w jedno miejsce.

 

Upal nieziemski.

 

Glowa troche przeszla ale z ledwoscia dzis dalam rade wysiedziec , w dodatku zapomnialam wziac ze soba chocby kawalka afka bo zostal we wczorajszej torebce a dzis wzielam ze soba pleciony , letni koszyk i nawet nie mialam sie czym wspomoc chociaz moze to i dobrze bo dalam rade bez. Ciezko bo ciezko ale juz jeden weekend za mna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę tylko torby przez ramię bo zawsze z siatami więc nie za zbyt żeby mi sie torebka plątała :( do tego spodnie i buty na płaski bo szpilki i siaty wielkie to nie coś nie tak, jeszcze elegancka sukienka a obładowana

nawet jak jadę na terapię czy do lekarza z powrotem muszę jakieś zakupy zrobić do domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :********** hey Kochana :) co porabiasz? U mnie byla chwilke kolezanka.

 

Niestety teraz sie powinno miec 25 lat i 10 lat doswiadczenia w pracy :bezradny:

 

acherontia-styx, praca w biurze hipermarketu wiec zadna rewelacja ale bylo ogloszenie jak wracalam dzis do domku to je zobaczylam i poszalm zaniesc swoje cv .

 

Upal mnie meczy i obawiam sie czu jutro nie wstane z jeszcze gorszym bolem glowy skoro juz mnie lapie kiedy badz a nie tylko w czasie @.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, do sądu ich za dyskryminację :shock:

 

no teraz już ludzie się starają łapać robotę w czasie studiów, żeby doświadczenie szło. Ja niestety miałam przerwy i w studiach i po studiach, tak że doświadczeniem nie błyszczę.

 

A sukienki w kwiatki też nie mam, marzy mi się, ale nie widziałam akurat takiej o jakiej myślę.

 

Brzuch mnie przestał boleć, znalazłam ciastka, to mnie pewnie za raz zacznie z powrotem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie lęki złapały. Dwie kawy+ brat pijany. Wyjść się boję gdziekolwiek, ani się skupić żeby poczytać, nic zrobić bo jak ten śpi to lepiej go nie budzić. Nie znam innych zajęć oprócz sprzątania, czytania, spacerów czy niestety forum. Często brakuje mi czegoś żeby coś porobić w kryzysie, szukam wymyślałam i nic mi nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, mnie zaczal teraz brzuch bolec :shock::D nie wiem czy to nie ze stresow tego calego dnia.

 

mirunia, Kochana tez sie prysznicowalam jak wrocilam , Leee i dawniej tak samo uwielbialam taka pogode a teraz sie zle czuje :silence:

Ja odpoczywam , pogadalam fonicznie z przyjaciolka i szykuje sie na ogladanie on line "Skubanych" :mrgreen:

 

Infinity, Kasia moze jakis filmik ?:*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie, nie mam ochoty poza tym wciągnę się a potem będę wyłączać w razie jak by mocno grzmiało bo cały czas grzmi i pogoda jest niepewna. Rzadko zdarza mi się coś oglądać, jakoś tak mam. Mam ochotę pogadać ale kurka, nie powinnam tyle przebywać w necie, 4 dzień bodajże prawie nie odchodzę, nawet jem przy kompie. :oops: Nie mam ochoty spotykać się z ludźmi tym bardziej że nie utrzymuje kontaktu z miejscowymi. Wstyd mi że nie pracuję, nic nie osiągnęłam w życiu i unikam bo w sumie mogłabym te 3 km przejechać się, żeby się spotkać z koleżanka z czasów podstawówki i liceum , jedną, drugą bo są w domu, ale mi wstyd. Jestem chora eych... o czym będę gadać, o lekach czy szpitalach na inny temat to gówno wiem bo nie przezyłam. :oops:

 

-- 27 lip 2014, 18:34 --

 

Okropnie mi wstyd jak koleżanka dopytywała mnie co robisz. Była zdziwiona że dalej w domu siedzę. Po co mam tłumaczyć przelotem że mam rentę i nie siedzę jak pasożyt przy mamie, ale i tak do kitu. Dlatego unikam spotkań. Dobrze się zapowiadałam. Druga co do wysokości średnia w szkole. Wygadana pyskata, obrotna i co teraz :why:

 

-- 27 lip 2014, 18:52 --

 

ostatnio brat mi mówił, że jakoś mnie wyjątkowo dobrze wspominają jak na prymuskę, a teraz jestem wredna, zgorzkniała i patrze tylko komu dojebać :roll: nie twierdzę że mój wstrętny charakter wziął się z choroby, ale coś w tym jestem że człowiek robi się zgorzkniały gdy nie może zaspokoić potrzeby samorealizacji

szkoła to na początku było ok, ale teraz myślę że to tak trochę głupio brzmi uczyć się zamiast pracować, jeszcze podnosić swoje kwalifikacje a nie zdobywać dopiero w wieku 30 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Kasia tez mialam klopot jak spotkalam kolezanke zeby jej odpowoiedziec na pytanie co teraz robie, bo co robie? Moje dawne zycie juz chyba nigdy nie wroci.

Teraz odpowiadam tak ja radzila psycholog .

 

Co do podnoszenia kwalifikacji to ja konczylam w 2012 drugi kierunek studiow a mialam wtedy 36 lat :) kazdy wiek jest dobry na nauke .

 

LATEK1962, :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahah hejka a nas podwiezli znajomi do domku bylismy na kajakach :)

 

-- 27 lip 2014, 19:04 --

 

mirunia, Infinity, wieslawpas, platek rozy, LATEK1962, neon, helllloooooo

zmęczył mnie ten weekend cały czas z ludzmi :lol: gorąc nieesamowity

we wtorek jade na plaze z kolezankami wzięłam wolne pinkglassesf.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×