Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiejsza młodzież...


Niktita

Rekomendowane odpowiedzi

Może przesadziłem. jakieś 96% jest zła, a te 4 procent to powiedzmy są dobrzy. Dysproporcja niesamowita.

 

-- 30 gru 2013, 21:42 --

 

Niktita, weź wyluzuj... to że Ci się nie układa nie znaczy, że wszyscy są be

On jest niereformowalny, chyba zapomniał tabletki wziąć a może za dużo ich . :mrgreen:

 

Jestem niereformowalny, bo nie zatracę swoich ideałów dla pieniążków, czy władzy, jak ty. Mnie się nie da przekupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Niktita, no tak wszyscy młodzi chcą Cie zamordować a to na pewno dlatego ze niewierzący są. ;)

Mnie to najbardziej cieszy że młodzi odchodzą od kościoła, może znaczenie tej sekty w Polsce w końcu spadnie i zniosą tą religie ze szkół i przestaną mieszać się w politykę.

 

Wiesz co? Może faktycznie "Obniż" swoje wykształcenie socjologu. Młodzież jest zdemoralizowana nie ze względu na Kościół, tylko przez to, że rodzice pozwalają im na wszystko i danie swojemu dziecku tak zwanego "klapsa" może skończyć się wieloletnim wyrokiem do odsiadki! Polska to chory kraj, cała UE jest chora, CAŁY ŚWIAT JEST CHORY!

Z tym akurat się zgadzam.

 

Chyba przyznacie rację, że dzisiejsze dzieciaki (w tym młodzież) są bardziej rozpieszczone niż dawniej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Niktita, tzn. według mnie dzisiejsze dzieciaki są rozpieszczone, bo rodzice na wszystko im pozwalają i kupują, co dusza zapragnie. Ale z drugiej strony religia, a raczej bunt przeciw niej też ma tu niemałe znaczenie. Czyli zgadzam się i z jedną, i z drugą stroną.

Tyle że ten bunt przeciw religii nie ma nic wspólnego z agresją wśród młodzieży, a raczej bezstresowe wychowanie, brak odpowiednich wzorców w rodzinie i nieodpowiednie towarzystwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przyznacie rację, że dzisiejsze dzieciaki (w tym młodzież) są bardziej rozpieszczone niż dawniej? ;)

Też tak uważam. Rozpieszczanie to jedna z najgorszych metod wychowawczych, która tak jak wychowywanie w patologii może przyczynić się do agresji wśród młodzieży. Rozpieszczone dziecko i nastolatek ma zawyżoną samoocenę i myśli, że wszystko mu wolno i nie otrzyma żadnej kary.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przyznacie rację, że dzisiejsze dzieciaki (w tym młodzież) są bardziej rozpieszczone niż dawniej? ;)

 

no i dobrze, że są! ja tam swoje rozpieszczam ile wlezie :mrgreen: i są super i najpiękniejsze i najmądrzejsze :mrgreen:

 

Zapewne wchodzą Ci na głowę i robią co chcą, ale ty oczywiście zaprzeczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

alicja_31, no można rozpieszczać, ale bez przesady. ;) W sensie, żeby takie dziecko potem nie wywyższało się i nie uważało, że może robić, co tylko chce - "no bo skoro rodzice mi nie zabraniają, to nikt inny też nie może!" ;) O to mi właśnie chodzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, :lol: nie Twój biznes chyba, co robią, a czego nie i nie zamierzam Cię oświecać. Zrobisz sobie swoją gromadkę to pogadamy.

Są za to wychowywane w atmosferze szacunku i miłości i mam nadzieję, że zaowocuje to ich szczęśliwym życiem bez nerwicy, depresji i cholera wie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, :lol: nie Twój biznes chyba, co robią, a czego nie i nie zamierzam Cię oświecać. Zrobisz sobie swoją gromadkę to pogadamy.

Są za to wychowywane w atmosferze szacunku i miłości i mam nadzieję, że zaowocuje to ich szczęśliwym życiem bez nerwicy, depresji i cholera wie czego.

 

W odróżnieniu od Ciebie nie mam zamiaru wychowywać bandy niewdzięcznych gnojków i na starość dostać jeszcze w mordę i wylądować w domu starców, uprzednio zostawiwszy cały majątek im. Zresztą dzieci się robi, bo się lubi uprawiać seks, nie ukrywajmy tego i nie udawajmy, że NIE! NIE! NIE! Moje dziecko było chciane, oczekiwane, a nie, że było wpadką. Rzygać mi się chce, jak na to wszystko patrzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W odróżnieniu od Ciebie nie mam zamiaru wychowywać bandy niewdzięcznych gnojków i na starość dostać jeszcze w mordę i wylądować w domu starców, uprzednio zostawiwszy cały majątek im. Zresztą dzieci się robi, bo się lubi uprawiać seks, nie ukrywajmy tego i nie udawajmy, że NIE! NIE! NIE! Moje dziecko było chciane, oczekiwane, a nie, że było wpadką. Rzygać mi się chce, jak na to wszystko patrzę...

 

Tragiczny jesteś! mnie się rzygać chce, jak Cię czytam! :evil: I mnie tu ku.wa nie obrażaj!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak przepaść między dzisiejszą mlodzieżą a starszym pokoleniem jest większa niż kiedyś, bo internet zrobił swoje, o żywych kalkach spod znaku kwejka nie wspomnę :/

 

ludzkość jest głupsza niż kiedykolwiek wcześniej :bezradny:

Więc obowiązkiem jest sprawić,by dzieciak myślał choć trochę samodzielnie,uświadamiać go,gadać z nim,znaleźć balans między ingerencją w jego życie,a swobodą.

 

 

Co ma do tego kwejk?

To tylko serwis z durnymi obrazkami,memami, i innymi losowymi bzdurami,chyba każdy ma na tyle świadomości,by stamtąd "życiowej mądrości" nie czerpać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W odróżnieniu od Ciebie nie mam zamiaru wychowywać bandy niewdzięcznych gnojków i na starość dostać jeszcze w mordę i wylądować w domu starców, uprzednio zostawiwszy cały majątek im. Zresztą dzieci się robi, bo się lubi uprawiać seks, nie ukrywajmy tego i nie udawajmy, że NIE! NIE! NIE! Moje dziecko było chciane, oczekiwane, a nie, że było wpadką. Rzygać mi się chce, jak na to wszystko patrzę...

 

Tragiczny jesteś! mnie się rzygać chce, jak Cię czytam! :evil: I mnie tu ku.wa nie obrażaj!!!

 

A co? Prawda boli, czyż nie? To są tematy tabu, a ja gdzieś mam tabu. Jak Ci się rzygać chce, to leć do kibelka, albo mnie wpisz na listę ignorowanych? Wtedy nie musisz mnie czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, CZłowieku, czy Ty mnie znasz? Czy jesteś nauczycielem w szkole moich dzieci, że takie rzeczy piszesz?? Wyzywanie kogoś od bandy gnojków i debili dla zasady nie jest normalne, nie jest też zdrowe dla Twojej psychiki. W sumie to nawet mi cię żal... serio! Życzę Ci żebyś w 2014 miał czas na refleksje i pracę nad sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikita jest śledzony przez młodzież...no młodzież która poluje na taką zramoloną dziadzine to rzeczywiście musi być straszna...choć myślę że cie nie zauważają...no ale w zasadzie to więcej mówi o tobie niż o młodzieży. Raczej o lęku, czy wręcz przerażeniu wobec świata...taki świat nie może być dobry i rzeczywiście trzeba go zniszczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, pacz Mądralo, a niedawno żaliłeś się, żeś Ty nie za mądry... odreagowujesz, czy jak?? Skąd Ty się kurna wziąłeś ze swoimi poglądami, hę?? Kto Cię tak skrzywdził?? Serio wierzysz w to, co piszesz, czy tylko sobie z nas jaja robisz? :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież to jasne...ludzie na ciebie dybią...jesteś przerażony, strasznie sie boisz...no to chyba logiczne. Tylko, że patrząc na to chłodnym okiem można stwierdzić że młodzież wcale nie chce cie zabić za spojrzenie. To raczej czysty irracjonalny lęk...

 

Prosiłem cie już kiedyś żebyś napisał coś pozytywnego o sobie...Może ty nienawidzisz świata,ludzi, boisz sie ich bo czujesz lęk i czujesz sie bezwartościowy? Nawet w cudownym świecie człowiek zniszczony, z poczuciem niższości będzie sie czuł zle...może ty po prostu niczego nie potrafisz zdobyć, wszystkie sie boisz, masz poczucie wstydu, lęku...i jakoś tym wszystkim "złym" ludziom zazdrościsz? Może to jest ich złem, że potrafią robić, sięgac po rzeczy których ty sobie kategorycznie odmawiasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież to jasne...ludzie na ciebie dybią...jesteś przerażony, strasznie sie boisz...no to chyba logiczne. Tylko, że patrząc na to chłodnym okiem można stwierdzić że młodzież wcale nie chce cie zabić za spojrzenie. To raczej czysty irracjonalny lęk...

 

Prosiłem cie już kiedyś żebyś napisał coś pozytywnego o sobie...Może ty nienawidzisz świata,ludzi, boisz sie ich bo czujesz lęk i czujesz sie bezwartościowy? Nawet w cudownym świecie człowiek zniszczony, z poczuciem niższości będzie sie czuł zle...może ty po prostu niczego nie potrafisz zdobyć, wszystkie sie boisz, masz poczucie wstydu, lęku...i jakoś tym wszystkim "złym" ludziom zazdrościsz? Może to jest ich złem, że potrafią robić, sięgac po rzeczy których ty sobie kategorycznie odmawiasz?

 

Kiedy Pani/Pan profesor ma wolne terminy na psychoanalizę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita to człowiek co najmniej dziwny, pamiętam jak wkręcił sobie, że jestem Żydem (co swoją drogą nie było dla mnie żadną obrazą).

Ale tak wracając do meritum, ja tam uważam, że młodzież nie jest ani gorsza, ani lepsza od tej sprzed kilku lat, jest może tylko bardziej wycofana, no ale to wina nowoczesnych technologii i tego, że większość potrzeb można zaspokoić nie wychodząc z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×