Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiejsza młodzież...


Niktita

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz czym przejawia się zło 96% społeczeństwa? Rodzice sa zli bo sie pieprzą, dzieci bo sie rodzą...to już wiem. Co dalej? Jakie jeszcze grzechy są tak powszechne?...

 

"To jest prymitywna, zupełnie chybiona nie świadcząca o niczym generalizacja"

Nie znasz mojego credo i go w obrzydliwy sposób naginasz do woli, by pasował tobie jako armata przeciw mnie. Żałosne...

 

-- 04 sty 2014, 00:58 --

 

zujzuj nie ma sensu z Nikitą wchodzić w polemikę...

Masz rację, bo nikt jeszcze ze mną nie wygrał :pirate: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z czajnikiem też nikt nie wygrał...podobny poziom.

 

Więc jeszcze raz. W czym przejawia się zło 96% społeczeństwa? Czemu te 96% jest złe?...Czemu sięgasz po przykłady z poprawczaków? Czemu robisz to po raz kolejny i po raz kolejny nie odpowiadasz na proste pytania?...może ty to lubisz? Jakie ty masz te zaburzenia zdiagnozowane? Może ty masz jakąś satysfakcję z prowadzenia dyskusji na takim poziomie i w tak absurdalnej formie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem...bo co on może odpowiedzieć? Nie widzę nic sensownego...Napisze że wrzuca linki do poprawczaków bo wszystkie dzieciaki siedzą w poprawczaku?

 

:lol: e, jak wszystkie, nie wszystkie, moje jeszcze nie siedzą, a to patologia nad patologie... po takiej mamuśce brzydkiej

:twisted: i dyskusja może się toczyć dalej przez 1223423456456763444312 tygodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj, zuzuj, skoro jestem na poziomie czajnika, to ty musisz być na poziomie kwarków, co zresztą widać po twoich wypowiedziach tutaj. Jesteś tak uroczo żenujący, że aż zabawny :mrgreen: .

 

Dobra...tylko odpowiedz w końcu. O czym mają świadczyć te linki z poprawczaków? Przecież wszyscy wiedzą że nie wszystkie dzieciaki siedzą w poprawczaku...Nie obrażaj mnie już, nie pisz nic o mnie. Odpowiedz na to proste pytanie zadane po raz 3-ci...Napisz też w czym przejawia sie zło 96% społeczeństwa...jakie to grzechy, co sprawia że są zli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj, kwarków :mrgreen: .

 

To są te cząsteczki, co są, ale ich nie ma?

 

jeśli to nie literówka i nie chodziło o skwarki, to chyba to są te cząstki co są w elektronach i to są chyba najmniejsze które jeszcze są:)...potem już nic nie ma...chociaż w teorii jest, ale to już troche bardziej skomplikowana historia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj, Ty się tutaj nie popisuj, przecież miałeś być prosty, nieskomplikowany, a nawet nie istnieć :lol::lol:

 

oglądałem ostatnio wykład na yutube i jakos tak błysnąłem...a Nikita już chyba odleciał na swoją planetę zbierać info. o złych dzieciach...chyba cisza przed burzą. Jutro wyjaśni zło 96% społeczeństwa

 

-- 04 sty 2014, 00:44 --

 

No skoro to są najmniejsze cząstki budulcowe, to my też jesteśmy i zarazem nas nie ma... beka...

Najmniejsze są struny.

 

nie ma ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×