Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sylwester 2013/2014


jetodik

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na Wrocławski rynek :)

hM7waCD.gif

 

 

 

Jak Ci się nie podoba to po co komentujesz? Potrzeba udowadniania jaki to jesteś super komentując w ten sposób? Jaki masz cel w tym? Żałosne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dupa.

Nie dosc, ze znajoma odwolala kolacje (wiem zreszta dlaczego choc mi nie powiedziala, powod jest powazny, dalam jej do zrozumienia bardzo subtelnie ze jesli potrzebuje jakiejs pomocy czy wsparcia to moze na mnie liczyc) to odkrylam dzis rano jak jechalam po chleb ze syn zarysowal mi tylne nadkole - solidnie. Wku*wilam sie dubeltowo bo udal nietoperza w trampkach ze nie zauwazyl.

Jezdze ku*wa sporo lat i mialam niejedna ryske i 10 razy mniejsza slychac nawet jak muzyka idzie ile fabryka dala!

Mniejsza o to, zaplaci z wlasnej kieszeni (co mnie i tak nie ratuje bo wtedy bede musiala mu dac na czynsz za stancje - i tak, i tak dostane po kieszeni ja a ta kieszen juz niewiele strzyma).

Nie chce jezdzic z takim kancerem do sierpnia (mam kontrole techniczna to moznaby wszystko hurtem zrobic, wyklepac to, lakier itp).

A pier*le nic nie zmienie nic nie zrobie ani dzis ani jutro wiec najlepiej przejsc nad tym do porzadku dziennego.

A szampon mam taki

images?q=tbn:ANd9GcTZJHr_gyNHLS5MdbJ_mSg6km1zrTCg0aNR6KeL26_FrRzU7yYr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×