Skocz do zawartości
Nerwica.com

brzydki człowiek


Gość Bukowski

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie fabuła tego clipu podpada pod "wszystko co zbyt piękne nie istnieje".

Fajnie że się dobrze skończyło,ale w życiu tak się raczej nie dzieje.Faktem że są ludzie którzy stawiają charakter ponad wygląd,aczkolwiek wszyscy jesteśmy w jakimś stopniu wzrokowcami i oprócz tego pierwszego musi być też coś co nas pociąga u drugiej strony...tak mi się wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo przyjelo sie ze jak ladny to musi byc i fajny a jak brzydki to nie wart uwagi... plytkie rozumowanie ale powszechne

 

 

Zapewne jest w tym trochę racji.

 

Ps.

Zapytałem z ciekawości, nie z jakiejś dyskryminacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alicja_31,

 

czyli rzewna, nierealna historyjka, żeby każdy odrzucony nieatrakcyjny poczuł się lepiej i czekał na tę jedyną, która zobaczy w nim TO COŚ

 

historyjka jest nierealna i ckliwa, ale wątpie, żeby napawała odrzuconych ludzi optymizmem, przecież kobieta nie ujrzała w nim swojego potencjalnego partnera, tylko pod wpływem mieszaniny: litości, wyrzutów sumienia i dobrego wrażenia jaki wywarł na niej pokaz siły, lekkomyślnie wręczyła mu swój numer...wystarczy sobie wyobrazić dalszy ciąg tej historii i już wiadomo, że nie skończyła się happy endem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest mało atrakcyjny, to społeczeństwo niestety od razu daje mu do zrozumienia, gdzie jest jego miejsce... Nie jestem brzydka - nieskromnie napiszę, że wręcz przeciwnie (biorąc pod uwagę rysy twarzy/sylwetkę). Ale przez zaburzenia odżywiania zdarzyło mi się kilkakrotnie mieć duże wahania wagi rzędu +/- 25 kg, a przy wzroście 170cm to niestety robi różnicę, czy ktoś waży 55kg, czy 80. Żałosne jest to, że moje obserwacje są za każdym razem takie same - im jesteś grubszy, tym bardziej wszyscy się od ciebie odsuwają i nie chcą mieć z tobą nic do czynienia... A potem jak schudniesz, to nagle jednak życzą sobie twojego towarzystwa. Szczyt hipokryzji... 8)

 

 

 

Największe "branie" mam zawsze ważąc poniżej 60. Z doświadczenia wynika, że jak przekraczam 65, to nikt już za bardzo nie ma ochoty ze mną gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

traqx, Z tą wagą a zainteresowaniem płci przeciwnej to różnie bywa, zależy od typu urody, budowy ciała są osoby których dodatkowe kilogramy oszpecają mocno a są takie które niezależnie od wahań wagi ( nie mówię tu o jakiś b. dużych typu 30kg) wyglądają atrakcyjnie. 65 kg przy wzroście 170 cm to wg mnie bardzo o.k no ale niektórzy mają wymagania aby dziewczyny wyglądały jak modelki i gwiazdy filmowe nie wiadomo czemu. Ja ostatnio sporo schudłem i z prawie 100 kg spadłem do 87 kg przy wzroście 194 cm i wiem że u paru dziewczyn dużo straciłem na wyglądzie bo już nie jestem taki męski, szeroki w barach i tylko zwykły szczupak z chudymi nogami. No ale mój spadek wagi to skutki uboczne pracy a bez pracy też człowiek zwłaszcza facet powodzenia nie ma. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są ludzie którzy tak panicznie boją się odrzucenia, że pakują się w związki z obiektywnie nieatrakcyjnymi partnerami bo daje im to poczucie bezpieczeństwa ;)

 

myślę, że sama byłam taką osobą mając naście lat a więc dopiero (nie)akceptując swoją kobiecość, wady, zalety itp. byłam wtedy w 5letnim związku z mężczyzną który ważył 4 razy więcej niż ja sama..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream*, no to chorobliwą otyłość któregoś tam stopnia miał,

Ja to może brzydki nie jestem ale moja b. niska zaradność życiowa mimo już dość zaawansowanego wieku sprawia że wszystkie piękności odrzucam z założenia że nie godzien ich jestem, tylko pod wpływem alko czasem myślę inaczej. No ale te mało atrakcyjne też mnie nie interesują i zostaje sam. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×