Skocz do zawartości
Nerwica.com

wielki exodus z Polski trwa


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, Rodowite Angielki zwłaszcza z klasy robotniczej i zasiłkowej są dużo brydsze od Niemek, które przynajmniej z reguły dbają o siebie i nie ważą 100 kg i nie pochodzą z chowu wsobnego tak jak na wyspach. Parę razy byłem na angielskich dyskotekach i jakbyła jakaś przyzwoicie wyglądająca dziewczyna to zawsze imigrantka bo miejscowych to przestraszyć się można było. No ale te z wyższych sfer brytyjki czasem całkiem niezłe były a przynajmniej zadbane.

 

-- 07 paź 2013, 11:37 --

 

Kestrel, Co do dziewczyn sa mile i uśmiechają sie , jest tutaj sporo Polek , a do języka można sie przyzwyczaić , mnie juz tak nie razi , jak na poczatku...

Ja to mając babcie Niemkę i wujków, ciotki które mówili między sobą po niemiecku przyzwyczaiłem się do języka i wogóle mnie nie razi choć go nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, masz rację. Angielki wyglądają tragicznie. Jak na nie patrzę, to aż zbiera mi się na wymioty. Nie wiem jak można doprowadzić się do takiego stanu. Jeśli spotkać tutaj ładną Angielkę to trzeba wyjść poza centrum handlowe, najlepiej gdzieś do parku.

Natomiast jeśli jakaś ładna dziewczyna wpadnie w oko to jest to zwyczajnie słowiańska uroda, czyli pochodzi z Polski, Litwy albo Łotwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, nie dziwie mnie to, że młodzi ludzie wyjeżdżają z kraju. Nie mają tutaj szans na godny start w dorosłym życiu.

Przeraża mnie to, że coraz większa robi się różnica między poszczególnymi klasami w Polsce. Bogaci coraz bardziej nam odjeżdżają, a biedni coraz bardziej 'dziadują'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, nie dziwie mnie to, że młodzi ludzie wyjeżdżają z kraju. Nie mają tutaj szans na godny start w dorosłym życiu.

Przeraża mnie to, że coraz większa robi się różnica między poszczególnymi klasami w Polsce. Bogaci coraz bardziej nam odjeżdżają, a biedni coraz bardziej 'dziadują'.

Za granicą są tez spore różnice tylko tamtejsi biedni mają przyzwoite auto, dostają mieszkanie od państwa a na wakacje lecą 1-2 razy w roku tylko na Kanary a nie na Mauritius czy Dominikanę. No i żywią się w fast foodach a nie w drogich restauracjach.

 

-- 07 paź 2013, 11:50 --

 

z tego co słyszałam to w Niemczech za jezdzenie wozkiem widlowym mozna dostawac niezle euro... więc oplaca sie jechac nawet nie mając super wyksztalcenia... ale nie wiem czy to prawda

Wykształcenie za granica nie ma wiekszego znaczenia, liczą sie przed wszystkim umiejętności, znajomość języka, ewentualnie właśnie takie papiery na wózek, na elektryka różne kursy a nie żadne studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj większość dzieci uczy się angielskiego i często też innych języków od 1 klasy podstawówki czy nawet przedszkola, to zaplanowania strategia, gdy dorosną większość z nich ucieknie z tego kraju i będą mieli za granicą szansę na lepsza pracę niż zmywak, szklarnia, fabryka, budowa, bo dziś właśnie nieznajomosć języka powstrzymuje zwłaszcza tych po 30-ce przed wyjazdem z kraju, a i tak sporo nie umiejących języka wyjeżdża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj większość dzieci uczy się angielskiego i często też innych języków od 1 klasy podstawówki czy nawet przedszkola

ba.dzisiaj młode dziewczyny wyjeżdżają na wyspy,rodzą tam dzieci i te dzieci od kołyski mają 2 języki.wiele takich dzieci gada po angielsku natomiast nie zna polskiego albo słabo zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę za 100 lat Polskę kraj porośnięty puszczą pełną dzikich zwierząt, gdzie mieszkają emeryci głównie ci co powrócili do ojczyzny z obcych krajów z tamtejsza emeryturą. Będzie tez sporo obcokrajowców którzy uciekli na starość ze swoich ojczyzn przed murzynśko- islamską inwazją. To będzie gigantyczny dom starców a pozostali przy życiu młodzi Polacy będą pracowali przy ich obsłudze. Powietrze i woda będzie czysta gdyż żadnego przemysłu już nie będzie, może to wcale nie taka zła wizja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę za 100 lat Polskę kraj porośnięty puszczą pełną dzikich zwierząt, gdzie mieszkają emeryci głównie ci co powrócili do ojczyzny z obcych krajów z tamtejsza emeryturą. Będzie tez sporo obcokrajowców którzy uciekli na starość ze swoich ojczyzn przed murzynśko- islamską inwazją. To będzie gigantyczny dom starców a pozostali przy życiu młodzi Polacy będą pracowali przy ich obsłudze. Powietrze i woda będzie czysta gdyż żadnego przemysłu już nie będzie, może to wcale nie taka zła wizja. ;)

to co?polska będzie przypominac islandie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, nie Islandię a raczej Oldland. Z powodu starzenia się społeczeństwa podatki będą stale rosły a pracować będzie co raz mniej ludzi, wszytko padnie a ci co pozostaną będą żyli dzięki pieniądzom przysłanym lub zarobionym za granicą. Polska przestanie nawet być producentem, tania siłą roboczą dla firm zagranicznych w Polsce bo obciążenia fiskalne będą za wysokie a w Chinach zawsze taniej. Emerytury i renty przestaną być wypłacane, służba zdrowia obciążona samymi starcami padnie zresztą wszyscy lekarze pouciekają na zachód. Jak mawiał Bismarck aby wykończyć Polskę wystarczy dać rządzić Polakom a wykończą się sami, taka przyszłość niechybnie czeka ten kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, nie Islandię a raczej Oldland. Z powodu starzenia się społeczeństwa podatki będą stale rosły a pracować będzie co raz mniej ludzi, wszytko padnie a ci co pozostaną będą żyli dzięki pieniądzom przysłanym lub zarobionym za granicą. Polska przestanie nawet być producentem, tania siłą roboczą dla firm zagranicznych w Polsce bo obciążenia fiskalne będą za wysokie a w Chinach zawsze taniej. Emerytury i renty przestaną być wypłacane, służba zdrowia obciążona samymi starcami padnie zresztą wszyscy lekarze pouciekają na zachód. Jak mawiał Bismarck aby wykończyć Polskę wystarczy dać rządzić Polakom a wykończą się sami, taka przyszłość niechybnie czeka ten kraj.

raczej w polsce zostaną tylko sami starcy,psychicznie chorzy,uposledzeni,rakowcy inwalidzi którzy są niezdolni do pracy i życia i nie są w stanie wyemigrować,nawiązać znajomośći i zarobić na siebie,mieszkanie i samochód i których rodziny mieszkające za granicą nie będą chciały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska wymiera i nie tylko przez emigrację. A za granicą Polki mają 2,5 dziecka czyli 2 razy więcej niż w Polsce, czyli wiadomo dlaczego, z biedy i braku opieki socjalnej a nie z wygodnictwa jak usiłują nam wmówić media.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14177493,Polska_wymiera__Wiecej_zgonow_niz_narodzin__Jedna.html

Panie Tusk nie będzie zielonej wyspy, będzie bezludna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżąnka ma 35 lata, troje dzieci.Jest zegarmistrzem,mąż strażnik miejski.Psycholożka ma troje dzieci.

 

-- 07 paź 2013, 13:38 --

 

detektywmonk, Dlatego lepszy było wcielenie Polski do Niemiec, wtedy nigdzie nie trzeba by było wyjeżdżać, oczywiście z jakąś forma autonomii no ale to raczej nie realne bo kto by chciał taką Polskę utrzymywać. ;)

Pomysł nie durny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo bym chciała wrócić do kraju , mieć na czynsz i jedzenie...i prace żebym mogla utrzymać rodzinę..na więcej nie potrzebuje..

 

-- 07 paź 2013, 14:02 --

 

A mnie po 5 latach wyrzucono z pracy ..gdyż zakład splajtował...proponowano mi prace , lecz , jak doszłam , już zajęte było , swoich brali... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tego zasranego świata. Tych różnic w uprawnieniach konsumpcyjnych pracowników z różnych krajów, ekonomii, mody, kultury, całego tego gówna.

Całej pierdolonej ludzkości.

 

nieboszczyk, nie Islandię a raczej Oldland. Z powodu starzenia się społeczeństwa podatki będą stale rosły a pracować będzie co raz mniej ludzi, wszytko padnie a ci co pozostaną będą żyli dzięki pieniądzom przysłanym lub zarobionym za granicą. Polska przestanie nawet być producentem, tania siłą roboczą dla firm zagranicznych w Polsce bo obciążenia fiskalne będą za wysokie a w Chinach zawsze taniej.

Już teraz Polskie firmy przenoszą produkcję do Chin pomimo że Polska ma najniższe koszta pracy w Uni Europejskiej. Dużo produktów "polskich" jest made in China.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×