Skocz do zawartości
Nerwica.com

wielki exodus z Polski trwa


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-wielki-exodus-z-polski-trwa/lm78x

Według oficjalnych statystyk około 2 milionów Polaków mieszka, przebywa za granicą. Oczywiście dane są mocno zaniżone, pewnie minimum 4 miliony tam przebywa. Każdy kto był za granicą szczególnie w UK, Holandii, Irlandii, Niemczech wie że Polaków tam są miliony i można ich spotkać wszędzie w ogromnej ilości, w metropoliach, na prowincji i w zapadłych wioskach. Wszędzie słychać na ulicy, w środkach komunikacji język polski, w fabrykach w UK czy Holandii to wręcz język urzędowy.

 

Wyjechali i wyjeżdżają głównie ludzie młodzi nie długo w Polsce zostaną tylko emeryci, renciści niepełnosprawni i armia urzędników no ale że mało kto będzie pracował ten cały system się zawali a w 2100 roku ma być już tylko 16 milionów Polaków. Nie potrzeba będzie żadnej wojny i zaborów aby Polska przestała istnieć.

 

Oczywiście rząd się tym nie przejmuję bo dzięki emigrantom bezrobocie w Polsce wynosi 13% a nie 30% no i gro ludzi żyje z pieniędzy wysyłanych przez członków ich rodziny z zagranicy. Według mnie dobrze prawi Wałęsa( co rzadko mu się zdarza) że Polska powinna przestać istnieć jako samodzielny byt i oddać się w ręce Niemców ( oczywiście z ich system socjalnym i płacami minimalnymi) bo to jedyny ratunek dla Polski.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zostaję w kraju :D

A nie chciał byś zamiast 600 zł renty dostać 600 euro przy zbliżonych kosztach życia.

Ale, tam byłbym sam,nie znam języków.Tam, by nie było mojej Magdy,mojej mamy, brata,polskich książek.Tam, by nie było mojej psycholog.Tam by nie było Uli,Marzenki.Poza tym,chory psychicznie widzi świat inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałam wyjechać tutaj tzn , do Niemiec , nie miałam wyjścia , męża i mnie zwolniono z pracy , zakład upadl , nie bylo na rachunki i chleb. :(

 

-- 07 paź 2013, 10:40 --

 

carlosbueno, Tutaj ci co maja rentę ..żyją ok..o nic sie nie martwią , a moja mama 700 zl w Polsce emerytury.. :(

 

-- 07 paź 2013, 10:43 --

 

Kestrel, Ja sie tego piekielnego jezyka ucze i slabo mi idzie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, mój wujek mieszkający w Niemczech pracował tam może z 5 lat, kupę lat siedział na zasiłku tam a emeryturę ma ponad 1000 euro i teraz zwiedza świat. A w Polsce ludzie ciężko pracowali i dostają ochłapy a przyszli emeryci prawdopodobnie nic nie dostaną bo nie będzie kto na nich miał pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakiem można sie tylko urodzić.przecież ja nie wyemigrowałem z holandii żeby tutaj się masturbować bólem jezuska i całkowitym paraliżem/rakiem.głupota mojej matki nie zna granic.była młoda ruchać sie chciało.trzeba było uczyć sie języków wyemigrować do bogatszego kraju i tam trzaskać dzieci i uczyć języka od urodzenia.no niestety wtedy nie było komu dac jej w łeb bo nie było mnie wogóle na świecie albo byłem tylko zlepkiem komórek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce zjadały mnie problemy, taka prawda, że trudno tutaj zyć. Najchetniej bym wyemigrowała :evil: rekompensuje sobie polskie stresy pracując za granicą, gdzie w przeważającej mierze otacza mnie normalność, proste zasady i mili ludzie.

No to masz szczęście bo ja trafiałem( czy bardziej wybierałem) miejsca gdzie normalności tam było pewnie tyle co w Polsce, no ale tak to jest jak się pracuje tam głównie wśród Polaków. No ale przynajmniej zarobki były dużo wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Najpierw wyjechal maz , znalazl stala prace i mieszkanie dali od razu , ja dojechalam..wiec na slepo praktycznie i sie udalo.

bez tego męża byś się masturbowała bólem jezuska jak choroba by cie dopadła bo jest taki nakaz państwowy.śmierć samobójcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz szczęście bo ja trafiałem( czy bardziej wybierałem) miejsca gdzie normalności tam było pewnie tyle co w Polsce, no ale tak to jest jak się pracuje tam głównie wśród Polaków. No ale przynajmniej zarobki były dużo wyższe.

Polaków za granica unikam, bo wsród nich jest taka Polska w pigułce... nieźle mi juz dali popalić :roll: co do trafiania w okreslone miejsca nie zawsze było rózowo, tyle że rynek pracy wiekszy, jak mi sie cos nie podoba zabieram tyłek w troki i zmieniam pracodawcę na innego.. jest mozliwośc wyboru. A w kraju nie ma takiej opcji, trzeba sie trzymac nawet najbardziej podłej posady, to jest tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Nie wiem o czym piszesz ..mozesz napisac jasniej?

piszę o tym że w polsce koty nie muszą się wieszać jak ich rak dopadnie bo dostaną barbiturany i ajciu we śnie.a ludzie muszą się męczyć do końca w imię masowego urojenia religijnego

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jakbym był bardziej zaradny życiowo, nauczył się jakieś języka porządnie i nie miał zapewnionego bytu w Polsce to dalej bym siedział za granicą nawet nie myśląc o mieszkaniu w Polsce. A że leniem jestem to siedzie w Polsce choć pieniędzy na tzw. własne życie brak. Może czas pojechać gdzieś najlepiej do Skandynawii i życz zasiłków tylko najlepiej mieć żonę i dzieciarnie do tego.

 

-- 07 paź 2013, 11:13 --

 

nieboszczyk, Nie wiem o czym piszesz ..mozesz napisac jasniej?

nieboszczyk przebywa w innym wymiarze rzeczywistości , zrozumieć czasem go ciężko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nieboszczyk, Nie wiem o czym piszesz ..mozesz napisac jasniej?

nieboszczyk przebywa w innym wymiarze rzeczywistości , zrozumieć czasem go ciężko. ;)

to proste.w polsce niema eutanazji i psy i koty traktuje sie bardziej humanitarnie.a wystarczy tylko holandia i belgia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×