Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ilu partnerów seksualnych mieliscie?ANKIETA może być anonimo


khaleesi

Ilu partnerów seksualnych mieliscie?  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ilu partnerów seksualnych mieliscie?

    • 0 dziewica/prawiczek
      24
    • 1
      11
    • 2
      7
    • 3
      10
    • 4
      7
    • dużo nawet nie wiem ile
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Miro, :lol: to witaj w klubie monogamicznych choć ja nietowarzyska

eee a co ma ilosc partnerow do monogami? Kazdy z moich mial swoje 5 minut wylacznie dla siebie

 

Od razu zaznaczam że moja wypowiedź nie wiąże się w żaden sposób z Candy jako osobą, lecz jej wypowiedzią :!:

 

W burdelu u dziwki każdy facet ma swoją godzinę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, :lol: tez masz skojarzenia

 

Monogamia oznacza sypianie z jednym partnerem. Ale to wcale nie znaczy, ze tych partnerow nie mozna miec wiecej w roznym czasie. Kazdy moj kochanek mial mnie na wylacznosc dopoki mi sie nie znudzil. Z kazdym rozstawalam sie w zgodzie. Z niektorymi utrzymuje kontakt do dzis bo to fajni faceci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, ja tam nic nie mam do tych, którzy płacą ;)

 

 

Z niektorymi utrzymuje kontakt do dzis bo to fajni faceci

Z mojej strony plus dla Ciebie :)

Szkoda tracić kontakt z fajną osobą. Dziwię się tym którzy jeżdżą po swoich eksach - dla zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, :lol: tez masz skojarzenia

 

Monogamia oznacza sypianie z jednym partnerem. Ale to wcale nie znaczy, ze tych partnerow nie mozna miec wiecej w roznym czasie. Kazdy moj kochanek mial mnie na wylacznosc dopoki mi sie nie znudzil. Z kazdym rozstawalam sie w zgodzie. Z niektorymi utrzymuje kontakt do dzis bo to fajni faceci

 

Monogamia chyba dzieli się na różne pojęcia, chyba dwa rodzaje, ta o której mówisz to ten drugi rodzaj na który niestety w naszych czasach jesteśmy skazani. Trzeba by było poszukać w internetach, a ja dziś choruję na niechcemisizm ;)

 

-- 27 wrz 2013, 01:49 --

 

W ogóle to ja zaznaczyłem opcję prawiczek - tak długo jestem sam :-| Myślałem że będę jedyny :mrgreen:

 

 

nie mniej jednak mnie i chyba Khaleesi też, chodziło o powrót do tego pierwszego rodzaju, czyli niechęć do częstej, czy nawet w ogóle zmiany partnerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu jakaś kiepsko zrobiona ankieta ja bym zrobił tak

ilość partnerów

0

1

2-4

5-9

10 -19

20 i więcej

no i może jeszcze też "nie potrafię zliczyć" ale statystycznie ciężko by było później średnią wyliczyć.

 

Statystycznie Polak miał w życiu 4,5 partnera seksualnego (kobieta 3, faceci 6) ale uważam że wyniki są mocno zaniżone bo co do drugi 0siemnasto, dwudziestolatek 6 partnerek to w ciągu roku chyba ma. No ale wiadomo badania nad seksualnością są mocno niereprezentatywne ludzie usiłują się przedstawić tak jak oczekuje tego społeczeństwo( mimo anonimowości badań) a niewielka ilość partnerów zwłaszcza u kobiet jest społecznie pożądana. W takiej Turcji to facet średnio ma 20 ileś partnerek seksualnych a kobiety 1,1 no ale to islamski kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu partnerów seksualnych mieliscie? Temat do dyskusji dla odważnych. :mrgreen:

Czyli z iloma osobami współzyliście? ;)

Do czego te informacje są Ci potrzebne? Dlaczego mówienie o tym traktujesz jako odwagę, a nie np. infantylizm?

odwaga to by była jakby nie była to ankieta anonimowa, ale też nie dla wszystkich. Infantylizm to jest chwalenie się nastolatków ile to panienek zaliczyli, z czego większość to chyba tylko w marzeniach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie prawiczki/ dziewice dominują no ale zaburzenia psychiczne są odwrotnie proporcjonalne do doświadczeń seksualnych przynajmniej u facetów.

 

dobra, dobra, poczekaj aż się CHADowcy zwiedzą o ankiecie... :lol:

Dla chadowców to inne skale trzeba by było stworzyć, zresztą jak już wcześniej pisałem ta też jest beznadziejna, trzeba było ze mną się skonsultować bo miałem 4,5 na studiach z konstruowania narzędzi badawczych w socjologii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhaha, my mieliśmy w grupie kryptoagentkę tns obop i na zebraniu nas zapytała- czy przespałbyś się/przespałabyś z osobą czarnoskórą(o dziwo była jedna odpowiedź "nie"), czy dałeś albo wziąłeś w życiu łapówkę i coś tam jeszcze. W każdym razie po tych odpowiedziach się zacząłem zastanawiać czy nie wpadnie policja i nie zgarnie co po niektórych za rasizm i korupcję. :mrgreen:

 

-- 27 wrz 2013, 10:59 --

 

Na razie z tych ankiet wyłania się, że przeciętny użytkownik naszego forum, niereprezentatywny, włoniony niezgodnie z kryteriami metodologicznymi w statystyce to: mieszczanin zamieszkały w woj. małopolskim, domator, kawaler, który nie zaru.chał ani razu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger,
małopolskim, domator, kawaler, który nie zaru.chał ani razu.

Na jakiej podstawie określiłeś płeć głosujących osób? Kobitki przecież też głosują.

I czemu z Małopolskiego na Śląskie lub Mazowieckie bym stawiał bo te wyraźnie dominują w liczbie ludności nad innymi i tu na forum też zdaje mi się jest podobnie. Ale co do kawalera to jak najbardziej racja tu chyba tylko Kalebx ma żonę i dziecko ze znanych mi facetów, kobiet z mężami, dziećmi jest więcej ale też poniżej średniej dla całej populacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jeśli ktos coś za znaczy a za chwile sie to zmieni?

np jakis prawiczek zaznaczy teraz 0 a za miesaic pojdzie na tygodniową impreze albo jakis wyjad integracyjny i z zera wskoczy do duzo nawet nie wiem ile? statystyki oszaleją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jeśli ktos coś za znaczy a za chwile sie to zmieni?

np jakis prawiczek zaznaczy teraz 0 a za miesaic pojdzie na tygodniową impreze albo jakis wyjad integracyjny i z zera wskoczy do duzo nawet nie wiem ile? statystyki oszaleją

liczy się stan aktualny, a nie możliwa przyszłość. Ja się przyznam że wypełniałem kiedyś mieszkając w akademiku ankietę dotyczącą seksualności którą przynieśli jacyś inni studenci i nakłamałem że miałem pierwszy seks w wieku 18-19 lat a prawiczkiem byłem ale bałem się że ktoś z ankieterów, współlokatorów to zauważy i ogólnie żenada nim być nawet anonimowo, co pokazuje jak niewiarygodne mogą być wyniki takich ankiet, pewnie na jakiś portalu dla macho, cool facetów jakby zrobili taką ankietę to mało kto by miał poniżej 50- kobiet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×