Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kim byłaś/byłeś w poprzednim wcieleniu?


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

"W poprzednim wcieleniu, w świecie rządzonym przez mężczyzn byłaś słynną wojowniczką, która zasłynęła na polu walki. Z poprzedniego wcielenia pozostała Ci ogromna wiara w ideały. Uszczęśliwianie innych to główny cel Twojego życia.Jesteś prawym i uczciwym człowiekiem."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypelnilam oba testy a oto wyniki:

W poprzednim wcieleniu byłaś naukowcem. Całe swoje życie poświęciłaś badaniom naukowym. Z poprzedniego wcielenia pozostalo Ci zamiłowanie do rzetelnej pracy. Jesteś racjonalnie myślącą intelektualistką.

2vtwgg0.jpg

 

czyli w koncu kim... kotonaukowcem? pewnie dlatego na myszach robia eksperymenty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, kiedyś pozwoliłam wprowadzić się w stan hipnozy. I dokładnie pamiętam, że byłam żołnierzem, siedziałam w okopach z bagnetem, pamiętam tę scenerię, ten strach. Poza tym wierzę w Boga, ale też w to ze coś jeszcze jest. W końcu zaczęłam wierzyć, ze może jest tak , ze umierając faktycznie rodzimy się jako nowi ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W poprzednim wcieleniu, w świecie rządzonym przez mężczyzn byłaś słynną wojowniczką, która zasłynęła na polu walki. Z poprzedniego wcielenia pozostała Ci ogromna wiara w ideały. Uszczęśliwianie innych to główny cel Twojego życia.Jesteś prawym i uczciwym człowiekiem."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim wcieleniu, w świecie rządzonym przez mężczyzn byłaś słynną wojowniczką, która zasłynęła na polu walki. Z poprzedniego wcielenia pozostała Ci ogromna wiara w ideały. Uszczęśliwianie innych to główny cel Twojego życia.Jesteś prawym i uczciwym człowiekiem...

 

Kur.. ile zyc mozna to samo walkowac:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim wcieleniu, w świecie rządzonym przez mężczyzn byłaś słynną wojowniczką, która zasłynęła na polu walki. Z poprzedniego wcielenia pozostała Ci ogromna wiara w ideały. Uszczęśliwianie innych to główny cel Twojego życia.Jesteś prawym i uczciwym człowiekiem.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intuicja podpowiada mi, że byłam hipiską zamieszkującą tereny Ameryki Północnej. Żyłam w latach 60-ych, gdy narodził się hipizm w Stanach. Umarłam bardzo młodo, z przedawkowania haszyszu i lsd.

 

A jeszcze wcześniej byłam Indianką, a moim domem znów były Stany. Moja młodość była barwna, ale krótka, bo wraz z moimi dziećmi i mężem osadzono nas w rezerwacie. Ach Ci nikczemni biali ludzie..... Tam zakończyliśmy nasz żywot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×