Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kim byłaś/byłeś w poprzednim wcieleniu?


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

Do dupy takie na ramię broń, odpowiedziałem najpierw na jakieś kretyńskie pytania, a potem wyskakują z jakimś fejsbukiem, którego nie mam. Niedługo podetrzeć się bez fejsbuka nie będzie można. :evil:

 

Reinkarnacja nie istnieje.

 

Porównałam tylko ten quiz do innych tego typu, kiedyś na fb sporo było takich quizów na wszystkie tematy np. "jaką postacią z kreskówki jesteś", "jakim jesteś filozofem", "jaką jesteś postacią historyczną" i takie tam bzdurki. Z kanapką chyba nie było, ale niewiele brakowało, a i taki by ktoś wymyślił, bo kończyły się już możliwości czym można "być". No i ten quiz tutaj, to dla mnie zabawa tego typu, dlatego mi się skojarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, wyraziłam swoje zdanie.

Nie mówię już o tym wątku, tylko tak ogólnie (więc nie bierz tego teraz do siebie) - można być sobą, czyli szczerym, prawdziwym i spontanicznym, a jednocześnie być dennym i chamskim.

Dlatego dla mnie to nie jest zawsze zaleta i usprawiedliwienie ("przynajmniej jestem szczery").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, a ja mam :lol:

wyobraź sobie że robiłem w grupie taki test psychologiczny

"czy jesteś dobrym rozmówcą"

czy coś w każdym razie o zachowania społeczne szło

ja miałem 2-gie miejsce od końca na ostatnim gość co miał rysy os borderline

 

(tylko rysy)

 

grupa głosując kogo najbardziej lubi wybrała na 1 jego na 2 mnie :lol:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, nie mam fejsa, chciałem dla jaj zobaczyć wynik.

 

Nie mówię już o tym wątku, tylko tak ogólnie (więc nie bierz tego teraz do siebie) - można być sobą, czyli szczerym, prawdziwym i spontanicznym, a jednocześnie być dennym i chamskim.

 

Z ciężkim bólem serca, ale tu muszę się z Tobą zgodzić. Możemy to złotymi literami w kalendarzach zapisać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, też miałam sporo punktów w teście na border. Może na tym zakończę.

:mrgreen:

 

-- 21 wrz 2013, 18:50 --

 

refren, nie mam fejsa, chciałem dla jaj zobaczyć wynik.

 

Nie mówię już o tym wątku, tylko tak ogólnie (więc nie bierz tego teraz do siebie) - można być sobą, czyli szczerym, prawdziwym i spontanicznym, a jednocześnie być dennym i chamskim.

 

Z ciężkim bólem serca, ale tu muszę się z Tobą zgodzić. Możemy to złotymi literami w kalendarzach zapisać. :D

 

Ja już zapisałam, kiedy powiedziałeś, że nie ma reinkarnacji ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim wcieleniu, w świecie rządzonym przez mężczyzn byłaś słynną wojowniczką, która zasłynęła na polu walki. Z poprzedniego wcielenia pozostała Ci ogromna wiara w ideały. Uszczęśliwianie innych to główny cel Twojego życia.Jesteś prawym i uczciwym człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×