Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, a to w takim razie ja mam odmienny gust. ;) Ja lubię jasną karnację u faceta , niebieskie oczy, włosy ciemny blond, szczupły, trochę wyższy ode mnie ale żaden dryblas. Nie podobają mi się wysocy, "ciemni", ukokszeni mężczyźni. No po prostu niet. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku autora i reszty pochodnych - brak atrakcyjności/wyglądu to przeszkoda,ale gorsza jest - znana mi z autopsji... jakby to ująć - mentalność przegrywa,faceta zapuszkowanego w swoich lękach,samoocenie,pętli "kompleksów" i innego gówna,przez które doprowadza się na całkowite dno i zdezintegrowanie jakiejkolwiek pewności siebie.

Fakt wyglądająca jak pół dupy zza krzaka/bandycka spod ciemnej gwiazdy/brzydsza od oślej,obsranej dupy morda też jest przeszkodą,też ma znaczenie,nie raz nie małe.

Ale to co wyżej - psychika jest gorsze.

Złotej recepty na rozwiązanie problemu nie ma,nie powstanie,każdy sam musi znaleźć jakieś rozwiązanie - czy to "walka",czy też spasowanie/rezygnacja z danej życiowej materii,jednak 114 stron wątku z czego pewnie 60/70 to jęczydupctwo - nic nie da (tak,to też z "własnego" doświadczenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Postura ładna, mój typ.

Dłonie zgrabne, jestem na tak.

Uszy nieodstające, tak.

Fryzurę bym podrasowała >.

Okulary w niczym mi nie przeszkadzają. Ok.

Nie jesteś rudy. +

 

Suma sumarum: nie jest źle!!!

Nie jesteś pokemonem!!!

 

Gustomierz Mój wobec Ciebie...:

Pib... pib... pib...

...obliczam...

 

Gdzie mój mąż jest w 100% w moim guście :mrgreen: >, Ty masz u mnie jakieś na tę chwilę, bez podrasowań, fryzury, uśmiechu, piersi do przodu... Z ręką na sercu: 55%.

 

PS Jakbyś miał niebieskie oczy, byłoby wyżej. :lol:

 

A tak serio, to NA PRAWDĘ nie masz podstaw do jakiś kompleksów. W moim odczuciu oczywiście. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, nie lubię ogólników. Konkrety interesują mnie i myślę, że również osoby w tym wątku. Nie zamierzam kłamać "łoooo, ale jesteś zajefajny, jakby nie mąż, to hoho...". Czcze pierdzielenie. Tak samo jak Mateósz, raczej nie ma szans zostać boskim żigolo, tak samo ja nie mam zadatków na tap madel. Takie życie... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że nie wiem, że napisałeś Adamowi, że daję dupy za miętówki połowie osiedla i żeby się trzymał ode mnie z daleka? mam to wkleić, żeby Cię ostatecznie skompromitować? ja nie wiem koleś co Ty grasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89,

Tak samo jak Mateósz, raczej nie ma szans zostać boskim żigolo, tak samo ja nie mam zadatków na tap madel.

 

przecież startowałaś w wyborach na miss...

dla mnie Ty wyglądasz powyżej przeciętnej, a ten chłopak normalnie, na pewno wielu dziewczynom może się podobać,

zaraz przyjdzie Owsik i Was opitoli, że tu jest mowa o prawdziwej brzydocie i będzie miał rację:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Człowieku, aż tak ciężko przyznać, że ktoś może być brzydki i z tego powodu się nie podobać kobietom, nie dostawać szans na randki ? Nie potrzebuję zaprzeczania faktom to mnie bardzo irytuje jak ludzie piszą, że wygląd nie ma znaczenia. Ponieważ wiem za co odpadam i co mnie w życiu spotkało. Jak już napisałem wiem, za co odpadam i jest to najczęściej moja twarz ona sprawia, że nie ważne jak się staram to i tak nie podobam się fizycznie jestem z byt nie w typie by kobieta chciała się ze mną umówić. Takie pisanie i mówienie brzydkiej osobie to też jest czysta hipokryzja, bo ,, koń jaki jest każdy widzi."

to nalej do kociołka benzyny,wrzuć do benzyny trochę styropianu,odczekaj dobę zą styropian spowoduje zżelowanie benzyny.na drugi dzień obsmaruj sobie tą szpetną facjatę i łeb tą zgęszczoną benzyną i podpal.styropian spowoduje iż benzyna przykleja się do powierzchni,nie wsiąka w ziemie i wolniej sie pali.wtedy twoja pierdolona brzydka nieurodziwa twarz która odstrasza od ciebie zarówno wrogów jak i przyjaciół niczym dzwoneczek założony dzikiemu jelonkowi na szyję zamieni się w krwawą,bezkształtną masę.może wtedy uda ci się przechytrzyć naturę która cie stworzyła po obaleniu 12 u mocnych browarów i która tak ci zniekształciła twarz niczym upiorowi w operze że nikt nigdy cie nie pokocha.no cóż ci jeszce dorzdzić.można też umyć twarz mieszaniną nitrującą tylko uwaga na oczy.no chyba że nie podoba ci sie twój kolor oczu.jakie masz oczy?brązowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazło się brzydkie kaczątko owsik na tym forum które leży i jęczy.owsik nie szukasz faceta?facet cie znajdzie jak będziesz zniewieściały gender.pójdzie na całego przy najbliższym aresztowaniu.tam niema kobiet i będą cie z łóżka do łóżka przenosić kostka margaryny pójdzie w ruch.tam nikt nie nazwie cie brzydalem.powiedzą o tobie ładny a ty będziesz dziękował co noc za ten komplement.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Mateósz, raczej nie ma szans zostać boskim żigolo

a co z nim nie tak? Chlopak jest ok

Ja nie twierdzę, że nie jest ok. Po prostu z uwagi na Jego usposobienie, charakter, zamknięcie i nie nadludzko, wyróżniająco charakterystyczną twarz, raczej dupcyngierem number One nie zostanie. Jest ok. Nigdzie nie napisałam, że nie jest. ;)

 

Psychotropka`89,
Tak samo jak Mateósz, raczej nie ma szans zostać boskim żigolo, tak samo ja nie mam zadatków na tap madel.

 

przecież startowałaś w wyborach na miss...

dla mnie Ty wyglądasz powyżej przeciętnej, a ten chłopak normalnie, na pewno wielu dziewczynom może się podobać,

zaraz przyjdzie Owsik i Was opitoli, że tu jest mowa o prawdziwej brzydocie i będzie miał rację:)

A co ma piernik do wiatraka? Wybory miss na nerwica. com, faktycznie, wyznacznik piękna jak sto pińdziesiąt. :lol: Nie chcę nawet głębiej wchodzić w temat. ;)

"powyżej przeciętnej", rany... dzięki... :uklon::105:

Nigdzie nie napisałam, że jest nienormalny, wręcz przeciwnie. :smile:

Owsika nie widziałam, to się nie wypowiadam. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×